Jump to content

The Expendables


Recommended Posts

Ридик и Пич Блек - КОСМИЧКИ РИСПЕКТ за Дизела. Трипл екс је голо говно од филма, као и још понеки бургер акциони филмови у којима је глумио, али овај серијал је до максимума показао шта је Дизел. слажем се са свима који тврде да је најтестостерон баја садашњице.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ридик и Пич Блек - КОСМИЧКИ РИСПЕКТ за Дизела. Трипл екс је голо говно од филма, као и још понеки бургер акциони филмови у којима је глумио, али овај серијал је до максимума показао шта је Дизел. слажем се са свима који тврде да је најтестостерон баја садашњице.

nisam gledao ridika zato sto sam tvrdoglavo dete i nisam hteo da podlegnem manimejking holivud masineriji koja pravi sarene bombone od undergroundastog pitch blacka:) ali moracu to da promenim, skinucu ovih dana, pa cu da pogledam...

tripl eks je stvarno sranje, odgledao sam ga celog samo zbog vin dizela, ali zaista je neuspesan film, neubedljive fore, nelagodno mi bilo da gledam u nekim trenucima, ko da gledam kursadzije:)

onaj jedan je jos gori, kad je njih nekoliko, traze nesto po nekom gradicu ako se dobro secam, neki krimosi su valjda...

boiler room nisam gledao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

onaj jedan je jos gori, kad je njih nekoliko, traze nesto po nekom gradicu ako se dobro secam, neki krimosi su valjda...

boiler room nisam gledao.

Knockaround_guys_poster.jpg

Boiler Room je filmčina, Glengeri Glen Ros ove generacije:

http://www.youtube.com/watch?v=zvICN8DNMpY

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja film sinoć, šta da kažem, meni se dopao. Ne koliko kao, najbolji film na planeti, ali mislim da nikada nijedan film nisam otišao da gledam sa manje očekivanja nego ovaj. I mislio sam da ću videti tu akciju osamdesetih i početka devedesetih, kao oni filmovi što ih nekad puštaju na pinku uveče, i to je definitivno to. Bez smisla, sa pričom koju su ubacili naknadno kad su imali "prazan hod" i akcijom na sve strane. I skapirao sam da me film neviđeno podseća na tipa Kadilak i Dinosaurus ili Final Fight ili tako neke igre, jer imaš tako likove podeljene kao heavy weapons guy, ovaj što baca noževe, onaj što je karate kid itd :)

Na početku sam se bio smorio kad sam video da ovaj iz Dextera glumi el presidentea, rek'o kako će mu to leći, ali se onda ispostavilo da je idealan za tu ulogu :)

Najbolji mi je Jet Li, nekako sam se valjao od smeha na njegove dijaloge, a opet mi se nije dopalo to što mu nisu dali baš puno vremena da se šiba u filmu, a on tu može biti najatraktivniji realno.

Sa druge strane, nisu mi se dopale jedino te akcione scene pred kraj kad ništa živo ne vidiš, ni ko koga bije ni zbog čega. Rupe u priči naravno ni ne gledam niti komentarišem, uopšte nisu bitne za ovakav film.

Onaj bajko sa sjebanim uvetom nemam pojma ni ko je, prvi put ga vidim na filmu.

Sve u svemu, ja sam zadovoljan i nisam se smorio, nije bilo negodovanja u sali gde sam ja gledao, tako da je kao akcija iz osamdesetih, film pravi hit :)

Evo par nekih trivijica:

Wesley Snipes was offered the role of Hale Ceasar but couldn't accept because, due to his tax problems, he wasn't allowed to leave the United States without the court's approval. The role was taken by Forest Whitaker and rewritten for Whitaker, but he was forced to leave the film due to a scheduling conflict. When it was announced that rapper 50 Cent was replacing Whitaker, many fans were disappointed and, after a few days, Stallone decided to cast former NFL player Terry Crews in the part.

Director and star Sylvester Stallone sustained 14 injuries making this movie including breaking a tooth, rupturing his ankle and getting a hairline fracture in his neck that required the surgical insertion of a metal plate. He also had bronchitis and shingles during the shoot.

West Coast Customs Street Customs have built 3 customized 1955 Ford F100s for the film. One was built for a crash scene, the second for green-screen, and the third for Stallone to keep.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...