Jump to content

Veliki Brat VIP


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hteo sam da pare uzmu gru ili miki....uzeo je miki fino je to...

Ali i mrtvilo u ovom topiku pokazuje koliki je smor bio ovaj vb.....(da opet ja sa proslim vipom koji je i najzagrizenije hejtere vb-a naterao da odgledaju i prokomentarisu ) :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bash je chudan ispao ovaj vb. realno nije bila losha ekipa, tj onoga chega mi mozhemo da se nadamo sa nashe scene/estrade/showbiznisa. ajde da kazhem da je i prethodni bio vishe zanimljiv (mislim na vip) prosechnom gledaocu (onome koji gleda da se zabavi) jer je jacha interakcija bila izmedju uchesnika, tj. takozvani tag-teamovi su za nashe pokazali kao uspeshniji nego solo likovi. jedna od mojih glavnih zamerki jesu shto uchestvuju likovi iz cg i bh, i to ih chistom matematikom gura dalje od vishe likova iz rs, al dobro josh uvek furamo taj bratstvo i jedinstvo fazon, shtatjemo. mora da se prizna da je ovaj serijal probio led, shto je samo par svetskih (mislim 4 il 5) uspelo, dovevshi politichara u vb i to je bio pun pogodak.

shto se tiche samih uchesnika, uzhasno mi je shto je miki pobedio, iako mozhemo da kazhemo da je autentichan predstavnik naroda (kako vole da ga proglashavaju), jer ima tu jednu narodsku izrazhenu crtu, a to je izdrkotinizam. mogu da kazhem da je realno on od glavnih odgovornih shto ova ekipa nije mozhda bolje shljakala aka bila zanimljivija, lik jednostavno nosi prelosh vajb. shto se tiche moralnih pobednika to su ivana, koja je zadala zadatak svim kevama kako se izgleda aka milf dobola i na osnovu onoga shto smo videli najmanje nekih loshih crta. drugi moralini pobednik je tijana jer jednostavno mnogo jebeno dobro izgleda :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nije

Dobro nisam mislio na bukvalno sve sa ovog foruma..ali koliko se secam bilo ih je

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bash je chudan ispao ovaj vb. realno nije bila losha ekipa, tj onoga chega mi mozhemo da se nadamo sa nashe scene/estrade/showbiznisa. ajde da kazhem da je i prethodni bio vishe zanimljiv (mislim na vip) prosechnom gledaocu (onome koji gleda da se zabavi) jer je jacha interakcija bila izmedju uchesnika, tj. takozvani tag-teamovi su za nashe pokazali kao uspeshniji nego solo likovi. jedna od mojih glavnih zamerki jesu shto uchestvuju likovi iz cg i bh, i to ih chistom matematikom gura dalje od vishe likova iz rs, al dobro josh uvek furamo taj bratstvo i jedinstvo fazon, shtatjemo. mora da se prizna da je ovaj serijal probio led, shto je samo par svetskih (mislim 4 il 5) uspelo, dovevshi politichara u vb i to je bio pun pogodak.

shto se tiche samih uchesnika, uzhasno mi je shto je miki pobedio, iako mozhemo da kazhemo da je autentichan predstavnik naroda (kako vole da ga proglashavaju), jer ima tu jednu narodsku izrazhenu crtu, a to je izdrkotinizam. mogu da kazhem da je realno on od glavnih odgovornih shto ova ekipa nije mozhda bolje shljakala aka bila zanimljivija, lik jednostavno nosi prelosh vajb. shto se tiche moralnih pobednika to su ivana, koja je zadala zadatak svim kevama kako se izgleda aka milf dobola i na osnovu onoga shto smo videli najmanje nekih loshih crta. drugi moralini pobednik je tijana jer jednostavno mnogo jebeno dobro izgleda :))

hahhahahha ajde bre sta se foliras... lik se iskurlirao i nije hteo da kenja i da se pretvara za gluposti... zato je pobedio ... prelosh vajb rofl bre

VB je govno ! o/

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Wait wat? On je već uzimao velike pare i sve ih je jebeno prokockao. Mogao je da kupi sebi stan, da počne neki biznis, da učini bilo šta sa svojim životom. Ali ne, i dalje drka kurac u kućici negde u zabiti u Sremu i nema pas za šta da ga ujede. I onda će jednog dana unucima da priča "hohoho deco kako je vaš deda bio bećar, izgubio je 50 hiljada na kocki i to sa stilom matori!", a oni će da mu jebu mater milosnu što nije napravio neki preokret u životu koji bi sve njih obuhvatio, pozitivno naravno.

Link to comment
Share on other sites

da ne ulazim u neko bespotrebno pljuvanje, jer me isto smara, retji tju da jedini lik koji je 'zasluzhio' (ma koliko bilo to besmisleno govoriti kada se pricha u kontekstu showa) je bio onaj lik iz prvog serijala, valjda ivan. jednostavno dechko je seo i prochitao .pdf "kako pobediti u vb", bio dovoljno intelegentan da isti primeni i radovao se keshu, koji ne sumnjam da je dobro iskoristio.

od ovog mikija mi je muka pored gomilu stvari koje netju da navodim, zbog chinjenice da je isti kesh izkukao, da ne kazhem isprosio.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Wait wat? On je već uzimao velike pare i sve ih je jebeno prokockao. Mogao je da kupi sebi stan, da počne neki biznis, da učini bilo šta sa svojim životom. Ali ne, i dalje drka kurac u kućici negde u zabiti u Sremu i nema pas za šta da ga ujede. I onda će jednog dana unucima da priča "hohoho deco kako je vaš deda bio bećar, izgubio je 50 hiljada na kocki i to sa stilom matori!", a oni će da mu jebu mater milosnu što nije napravio neki preokret u životu koji bi sve njih obuhvatio, pozitivno naravno.

agree

sta ces brate kada je stoka retardirana ...valjda ce sada da uradi nesto pametnije ili ce da vrati dugove

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Koga realno boli kurac kako ce on da potrosi pare i sta je radio sa parama pre ,i kako zivi ,ovo je show u kome najveca budala treba da pobedio i pobedio je.Ko bi realno gledao ukucane koji se ponasaju po knjizi bontona.Taj miki sa svim svojim manama i vrlinama im je najvise dizao gledanost i pobedio je kome se svidja ok kome se ne svidja -ok.Ne zelim da se raspravljam o ovoj retardiranoj emisiji -peace!!

Link to comment
Share on other sites

Wait wat? On je već uzimao velike pare i sve ih je jebeno prokockao. Mogao je da kupi sebi stan, da počne neki biznis, da učini bilo šta sa svojim životom. Ali ne, i dalje drka kurac u kućici negde u zabiti u Sremu i nema pas za šta da ga ujede. I onda će jednog dana unucima da priča "hohoho deco kako je vaš deda bio bećar, izgubio je 50 hiljada na kocki i to sa stilom matori!", a oni će da mu jebu mater milosnu što nije napravio neki preokret u životu koji bi sve njih obuhvatio, pozitivno naravno.

slažem se, on mi je najmanje od svih zaslužio te pare, jer su ga uzeli iz kurca, dali mu pare posle prvog serijala, a on je sve potrošio na glupost, a onda je i u ovom serijalu kukao oko honorara i slično

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

velike pare i sve ih je jebeno prokockao. Mogao je da kupi sebi stan, da počne neki biznis, da učini bilo šta sa svojim životom. Ali ne,

Sorry za izvlacanje iz konteksta ali zar ovo nije jebena realnost u Srbiji, zaboravite na velikog brata i shvatite da vecina ljudi ovde i danas je ovakva... (prvo na sebe mislim nisam bas prokockao ali potrosio pa skoro isto)

Svi su dosli da bi easy way zaradili mozda 50 somitja, a uz put da se malo ogrebu za slavu i popularnost, gotovo svako ima neki projekat u planu i slicno... VIP verzija je napravljena kao "Pokusaj reanimacije zaboravljenih celebrity-ja"

e.g. Ako si fucking celebrity koji ce ti honorar i zasto uopste VIP VB ima novcanu nagradu? Ako si celebrity 50K treba da ti bude pocket money...

Edited by C o s a

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

U velikom bratu najvece shanse ima da pobedi ili neko ko hejtuje sve, i time privlachi svu ekipu koja mrzi te koje hejtuje(kao Miki), ili neko ko je neprimetan i dobar sa svima(Ivan)pa ce svi za njega da kazu'mica mala jao kako je dobar :***' :))) mislim da je bar kod nas tako :)

Uglavnom, treba da pobedi neko ko ponudi najvishe zabave gledaocima.

Gledao sam ovaj serijal samo malo na pochetku jer mi je bilo zabavno da gledam kako se 'napushavaju' Miki i karleusha, ustvari kako je tovari debeli. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...