Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo matorci dolaze u 4-5 ujutru ja jedino da se nadrogiram i odem tamo i da ih upucam :D

ne mogu ja taj tempo da izdrzim :D

Dacu ti ja savet, kako sam ja vadio licnu kartu :)

Neko vece kad blejis do kasno, sednes u kola i odes do SUP-a oko 4 ujutru, tamo se skupljaju matorci koji prave neki spisak, upises se na spisak i zapalis kuci, odspavas malo, probudis se lepo oko pola 8, dodjes tamo oko 7.50 kad dele one brojeve, uzmes broj, opet odes kuci, u zavisnosti od broja proracunas kad opet treba da dodjes, racunaj da jednog "obradjuje" oko 20 minuta, dodjes tad i to je to, najbezbolnije :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

^same

btw, kakav dan jbt...od 1 sam napolju i sad dosao...nije mi se desilo cele zime ono sto mi se desilo danas :O

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Video sam Leska kako blejka ispred dragstora na Padini danas! o/

hm,jedino ako je ispred one pekabete,i ako sam nosio kese bas odande?! U suprotnom nisam ja :))).

inace,blejkao sad sa ortacima na Brdu,i nasli neki mnogo dobar ravan krov zgrade,znaci bice na leto imitiranje Avaksa i Hibrida u najavi! :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

okupili se neki chamci i ppustili ziku ispred i repuju vec dva sata, jebem ti zivot da ti jebem gde je bazuka kad treba. jebani zooloski vrt...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Loooooool , pa upadni u hood baci im neke rime da zacute i gg no re :D

Vratio se expresno kuci zbog proklete glavobolje , a zurka je obecavala :((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti posao da ti jebem....:(((

Skakutao sam dok sam dolazio u ritmu desnog dvokoraka...:(

Radim do 2, pa dolazim...u kurac...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...