Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel taj Elektrik bivši Crazy (ili Milano), kako već ?

Bivši Van Helsing reče mi ortak. Ma užaš... Što je najgore u frižideru su imali tipa 20ak Tuborga :))) a posle su očigledno otišli do dragstora jer se to popilo za pola sata i onda su doneli blago vruć Tuborg. Koja je ono tuga bogte... 2 dunje 3 tuborga i jedna tonik-vodka = 1300 dinara ffs. :D

Mislim nisu problem pare, ali da je neka usluga pa i da znam za šta dajem. :]

Inače meni je baš ok ovaj dan. Onako osvežavajuća kišica... Jurio se nešto po gradu, sad došao gajbi da radim neki kolokvijum, kad na sajtu faksa nisu izbacili pitanja... Tako da nema kolokvijuma grok ^(oo)^

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

juche bio ortak kod mene da gledamo fudbal, i u poluvremenu je skinuo sa rapida neki , tehnichki, kvalitetno odradjen klip koji je sklepao bivshi dechko njegove ribe i poslao joj link na mail u trenucima ochaja ajaaooooooo...lik je Irac, Ireland is gay now

Leshko je za njega wifebeater. Klip traje circa 7-8 minuta, neka imba-gay-emo muzika(neopisivo) pracena zajednichkim crno-belim fotografijama(uglavnom pozadina Ajfelova kula lol) pa slike sa porodicom, bracom, tetkom, neznam ni ja...u fazonu su trebali da se venchaju, a ova se isprimala na ortaka i odjebala ga. Shta natera choveka na takve stvari? ccc

kurve

sve su iste

mamu im jebem

E Leshko, ako 'ocesh, pitacu tu ribu za njegov mail, pa mozesh da ga kontaktirash u kojem programu je radio..olololol ;))...a ti mi zauzvrat prodash kartu za CSKA po ceni :)) deal?

originalniji sam ja i bolji od toga,tako da jbg,no deal :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bivši Van Helsing reče mi ortak. Ma užaš... Što je najgore u frižideru su imali tipa 20ak Tuborga :))) a posle su očigledno otišli do dragstora jer se to popilo za pola sata i onda su doneli blago vruć Tuborg. Koja je ono tuga bogte... 2 dunje 3 tuborga i jedna tonik-vodka = 1300 dinara ffs. :D

Mislim nisu problem pare, ali da je neka usluga pa i da znam za šta dajem. :]

Inače meni je baš ok ovaj dan. Onako osvežavajuća kišica... Jurio se nešto po gradu, sad došao gajbi da radim neki kolokvijum, kad na sajtu faksa nisu izbacili pitanja... Tako da nema kolokvijuma grok ^(oo)^

to je taj kurac, imao je 10 imena, kurac mesto

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kako savrsen dan moze da se zavrsi poluusrano

kafa na terasi sa devojkom sunce ptice,kasnije sport, rostilj pivo ekipa izlazak, i onda onako polupijan vracao se kolima da razvezem drugare oko 3 , i neki momenat zatamljenja uma krenem da se trkam sa nekim bmw-om isechem mu stranu on me stigne na semaforu, i izlecu tri lika iz njih sa ne bash prijateljskim pogledima.... zgut nogu na gas, semafori jednosmerne policija ivichnjaci... sta mi je to trebalo.... ovo je mali grad ne mozes pobeci od kretena i debila koji bi se fajtali sto si ih odjebao u voznji... prrd

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hohoh, kakav dan juche.

Nashao se s nekim drugarima u ultra skupom kafitju i jeo i pio i sve na njihov rachun.

Benificija burzhujske shkole.

Posle blejao kutji za kompom i smorio se i otishao do igraonice i tamo josh malo blejao i igrao kanter i bilo mi je lepo.

Kao nekada.

^_^

Link to comment
Share on other sites

^^Uff to je idealka!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...