Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shift je smor zato shto jako brzo zaradish gomilu para i kupish sva kola koja te interesuju, shto u GRID-u nije bio sluchaj. A osecaj voznje je veoma dobar, mozda i bolji nego u Gridu.

Mini ninjas - koja navlakusha od igre [:D]

Betmena nesmem ni da skinem, njega cu igrati za jedno mesec dana, taman pre nego shto izadje Assassin's Creed 2 [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Igraj G.R.I.D. uglješa, da shvatiš koliko gubiš vreme sa ovim Shi(f)tom :))))

Batman je odličan, malo sam pikao sinoć (a hoću samo po mraku da ga igram), ali ovaj RE5 je najozbiljniji kandidat za fail godine, što se tiče AAA igara. Ajd što su kontrole katastrofa (još kad se približi protivnik, pa to nije zdravo za živce), priča nikakva, sve retardirano linearno (cela igra se svodi na: pucaj na ljute čamuge zombije koji dolaze u čoporima, pa skupljaj municiju po burićima i sanducima, pa u krug), nego sam danas stigao do nekog gariše sa motornom testerom i vrećom na glavi (što je direktno kopirano iz četvorke) koji je na sebi imao još samo iscepane čakšire, ispalio pola streljiva koje sam imao pri sebi (iz četiri različita oružja), detonirao 3 eksplozivna bureta kada im je bio blizu i, nakon što je pao i ostavio ključ za dalje, gari se lagano digne i nastavi da vitla onom testerom, mislim, pali bre glupa igro...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

...i ostatak...

batman24.jpg

batman25.jpg

batman26.jpg

batman27.jpg

batman28.jpg

...posle regularnog prelaska igre mozete igrati i Challenge mode u nadrkanijem Bat-suitu i te fore....

batman29.jpg

batman30.jpg

batman31.jpg

batman32.jpg

batman33.jpg

batman34.jpg

sve u svemu, moja preporuka za ovaj naslov !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije, kad uzmes onu mapu sve ti se samo kaze. Jeste da moras da imas neko predosnovno znanje o Batman-u da bi cenio/prepoznao sta se od tebe trazi ali vicinu stvari mozes da nadjes jer si vec prosao pored njih dok si prelazio igru.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Operation Flashpoit je GOVNO, kao sto sam i ocekivao... grafika je na nivou slicnih igara iz 2000-te, gameplay se zasniva na beskrajnom

trcanju od tacke do tacke uz pucanje i izdavanje naredbi ostatku tima... Zali boze DL-a...

OFDR1.jpg

OFDR2.jpg

Sto se novog Star Wars-a tiche, Republic Heroes je na zalost namenjen ISKLJUCIVO DECI (Dinke eto radosti za malog Luku!),

grafika je preuzeta iz SW Clone Wars animiraje serije sa cartoon network-a, kontrole su krajnje naivne a gameplay je maximalno

podredjen klincima, znaci slobodno zaobidjite... Vrhunac je kad sam ushao u SHOP i kupio masku npr. Grida koju posle nisam mogao da

skinem sa Anakinove glave vec sam trcao tako uokolo...... Inace, igra prosto SMRDI NA KONZOLE [:D]

all in all, na mom LOL-metru ovaj naslov je na visokom mestu...

RepublicHeroes1.jpg

RepublicHeroes2.jpg

RepublicHeroes3.jpg

RepublicHeroes4.jpg

RepublicHeroes5.jpg

RepublicHeroes6.jpg

RepublicHeroes7.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Bem ti Betmena, stigao sam do onog dela kad se krećeš kroz onaj početni kompleks opet, i Batman počne da kašljuca i skuca mi se grafika i pojave se neke šare, usro sam se da mi riknula grafička :(((( Uh moja trošna srčka, i još posle krene onaj sinematik identičan onom početnom, pomislih wtf je sa igrom, sve je radilo finonino do sada...dok se nije ispostavilo da je sve u redu i da je u pitanju još jedan igrin trip.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bem ti Betmena, stigao sam do onog dela kad se krećeš kroz onaj početni kompleks opet, i Batman počne da kašljuca i skuca mi se grafika i pojave se neke šare, usro sam se da mi riknula grafička :(((( Uh moja trošna srčka, i još posle krene onaj sinematik identičan onom početnom, pomislih wtf je sa igrom, sve je radilo finonino do sada...dok se nije ispostavilo da je sve u redu i da je u pitanju još jedan igrin trip.

Haha da i ja sam imao taj trip, odlicno su to odradili :)

Link to comment
Share on other sites

Bem ti Betmena, stigao sam do onog dela kad se krećeš kroz onaj početni kompleks opet, i Batman počne da kašljuca i skuca mi se grafika i pojave se neke šare, usro sam se da mi riknula grafička :(((( Uh moja trošna srčka, i još posle krene onaj sinematik identičan onom početnom, pomislih wtf je sa igrom, sve je radilo finonino do sada...dok se nije ispostavilo da je sve u redu i da je u pitanju još jedan igrin trip.

Zamisli mene na xboxu kad mi se to desilo, pomislio sam da je vrisnula konzola :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i Dreamkiller-a, klasican ROFL naslov sa naivnom pricom i jos naivnijom izvjedbom,

ukoliko volite naseravanje nepreglednih hordi glupih neprijatelja svih sorti, uvrnuti

arsenal i sharenu grafiku ovo je prava igra za vas...

DREAMKILLER2.jpg

DREAMKILLER3.jpg

DREAMKILLER4.jpg

DREAMKILLER5.jpg

DREAMKILLER6.jpg

DREAMKILLER7.jpg

DREAMKILLER8.jpg

DREAMKILLER9.jpg

DREAMKILLER10.jpg

DREAMKILLER11.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Tipičan Painkiller klon, čak je ime slično. Skinuo još pre par dana, ali mi traži 10 giga za instalaciju. Evo odma...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BORDERLANDS je tu. Veoma dobra grafika, sjajno optimizovano, zanimljivo cyberpunk okruzenje,

videcem kakva je akcija kad malo odmaknem, za sada samo sitno napucavanje ko u CS-u... [:D]

Borderlands1.jpg

Borderlands2.jpg

Borderlands3.jpg

Borderlands4.jpg

Borderlands5.jpg

Borderlands6.jpg

Borderlands7.jpg

Borderlands8.jpg

Borderlands9.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...