Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

Evo instalirao Transformers 2 upravo... Citam na torentima komentare... masi ljudi ne radi igra...

...e sad neko je okacio RAZOR crack kojeg nema u glavnom torentu igre (oko 7GB) i sa ovim

crackom igra sljaka samo bi trebalo da pre startovanja ubijete izlaz na net mislim...

Posto sam uspeo da poteram igru nailazim na novi problem: video podesavanja za CONTRAST i HIGH DETAILS...

Naime, rezolucija igre mi je automatski podeshena na max (1680X1050) ali kada promenim detalje sa LOW na HIGH

i ukljucim V-SYNC i kliknem na APPLY on ne prihvati promenu. Jedino mogu da menjam GAMMA osvetljenje...

Onda poteram igru i skapiram zasto svi na torentu kmeche da je slika TAMNA.... contrasta zaista fali ali kapiram da je to

i do HIGH detalja i VSYNCa koji kada se ukljuce poteraju i neke advanced filtere i sl koji jos dodaju na bljeshtavosti slike,

da se tako izrazim...

Na kraju poslednji problem koji jos nisam proverio jeste SAVING, znaci ljudi igraju i kao snimi im se status a onda

izadju iz igre i kada ponovo udju nema im pozicije vec moraju iz pocetka...

Toliko za sada, cekamo neke fixeve a napravicu par screenova kasnije danas ovako klot kako izgleda u ovom trenutku pa kachim,

za sada mi deluje kao simpatichno brain-free robo-krljanje u urbanom okruzenju ali ipak moram da vidim igru u punom sjaju da bi dao

neki podrobniji comment...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate, kakvi bre raspali Transformersi, igraj Overlord 2, najjača igra trenutno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ti si odlepio, skoro nisam video bolju grafiku u nekoj igri. Onaj podzemni toranj kako je dizajniran i kako izgleda, pola dana bi samo po njemu mogao da se šetkam, pa selo prekriveno snegom, pa sante leda koje se ljuljaju po vodi, pa vožnja broda, pa minioni kad jašu vukove...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Overlord ne mogu da svarim zbog grafike... Nekako me IRITIRA.

Povlacim izjavu, spalimo ga na lomaci, bogohulnik i osoba bez ukusa. Ako te iritira ova grafika onda mogu da racunam da ni Fable nisi igrao. You make 2t Panda sad!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nisma mislio da je grafika LOSHA nego mi ide na jaja ta tematika nesto... [:(]

elem, evo nekih levih screenova, kao sto sam i obecao...

inace, rokanje je do jaja odradjeno, ima masa comboa, pentranje po zgradama, transformacije iz vozila u rojbote pri chemu se izvodi i neki udarac itd...

Transformers1.jpg

Transformers2.jpg

Transformers3.jpg

Transformers4.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi overlord 2 je najzabavnija igra koju sam igrao u poslednjih ne pamtim koliko :))

Znaci oni fiend-ovi sto im komandujesh su toliko smeshni, gomilu provala imaju, obuku se u decija odela i pevaju onako svi neke dechije pesmice ko retardirani hahah [roflmao]

definitivno cu da predjem do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja igram Transformerse sada, probacu Overlorda skoro. Transormersi su cool iako ima nekih stvari koje nerviraju (vozila ne mogu da koche i idu u rikverc?!?). Zato je odlichno odradjena borba i pentranje po zgradama + dosta toga moze da se unishti usput.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

JUAREZ - VEEEEERY NICE !!!

Nisam odavno video kaubojshtinu, pogotovo dobru... Za pocetak igra pleni grafikom i upravljackim sistemom,

ima par zanimljvih inovativnih "poteza" kao sto je skrivanje iza objekata i rokanje neprijatelja kao i oni COMBO hitovi

koji se koriste samo u odredjenim prilikama i koji su mega gotivni! Videcemo kad malo dalje stignem, za sada obecava !!!

I dakako, par bezobrazno velikih screenova by my mighty VGA:

juarez1.jpg

juarez2.jpg

juarez3.jpg

juarez4.jpg

juarez5.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kako da mu obrishem post? [:D]

BTW, Street Fighter gotov, jedva cekam pauzu za rucak sad u podne \o/

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ok overlord 2 je zanimljiv u pocetku, sta posle? i kamera se baguje... zasto forsiraju over shoulder poziciju kamere kada u 99% ne znaju da je odrade kako treba, a ne moze da se odzumira... mene to ubija u pojam uzasno, i polako prestajem da igram svaku igru tog tipa

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U kom smislu posle ?

ja sam stigao do dela gde izgradjujem neighterworld ili kako se vec pise/zove, tako da mi se i sad svidja igra :)

Najjacha je fora ipak sa svim tim gegovima koji mali impovi prosipaju, vidi se da je Prachet familija radila to, tacnije njegova cerka :D

Link to comment
Share on other sites

Upravo završio Call of Juarez, baš mi legla igra lepo. Jeste crappy i prašnjava većinu vremena, i previše linearna tokom većine nivoa, ali solidna priča i izvrsni likovi i njihovi odnosi (naročito netrpeljivost dva brata) su odrađeni sjajno. Plus je i za mogućnost da se bira između njih dvojice na početku svakog nivoa, baš doprinosi i priči, i njihovom odnosu i imerzivnosti u ceo taj WW svet (i svo vreme igranja više sam imao utisak da čitam dobar western strip/roman umesto da gledam dobar western film, što je još jedan plus).

A sad uninstall, treba napraviti mesta za Fuel i Rise of Flight sa dvokrilcima, mašala baš neka navala igara u zadnje vreme.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Video sam trejler - kopija God Of War koje nece biti na PC-ju... Ko im j*be mater.

Zavrshio sa Autobotima Transformerse, sad cu sa Deseptikonima da odigram. Skinuo sam Fuel, na prvi pogled nije toliko loshe kao shto svi prichaju. Call Of Juarez me nekako ne privlachi, ali cu mozda probati. Chekam da se pojavi Bionic Commando - to vec dugo chekam!

Street Fighter IV se bojim da probam jer cu se teshko skinuti sa istog posle :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...