Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Impressive, most impressive...

Sad će crnjo da dovati taj EvE, ima da ga obrne za vikend :PP

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Impressive, most impressive...

Sad će crnjo da dovati taj EvE, ima da ga obrne za vikend :PP

nece, nije nesto grafika :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam neki stručnjak za eve, ali da bi prisustvovao ovakvim scenama, moraćeš brdo evra da ostaviš na pretplatu za isti ::)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Impressive, most impressive...

Sad će crnjo da dovati taj EvE, ima da ga obrne za vikend :PP

Samo mogu da zamislim debelog kako pluta po svemiru [roflmao]

Inace ne treba boga oca dugo da bi se prikljucio ovakvim akcijama, mozes bukvalno posle mesec dana, jer novi igrachi startuju sa dosta velikim skill poenima vec u startu, imaju finu prednost nego ranije.

Nemam jos skrinova sa vishe pew pew, al evo stavicu jos neke

Ovo dzinovsko cudo u sredini je Caldari Titan, mozda se ne vidi ovde bas kako treba ali on je preogroman u odnosnu na nas :))

20090402204521.jpg

Tu smo chekali da nam otvori jump portal do tog sistema gde smo se tukli, bilo nas je oko 200 protiv njihovih 200, i prebili smo ih ko ovce

ovde ne znam sta smo radili, cekali smo nesto valjda :))

20090402202957.jpg

Inace ovo jos nije na max detaljima, morao sam da smanjim zbog toga sto mi je seckalo gadno kad uletimo u fajt, inace izgleda sve prelepo prelepo

Bice jos skrinova na nekom od sledecih akcija

Link to comment
Share on other sites

Nisam neki stručnjak za eve, ali da bi prisustvovao ovakvim scenama, moraćeš brdo evra da ostaviš na pretplatu za isti ::)))

Ne bash, posle mesec dana opushteno mozesh da ucestvujesh u takvim deshavanjima a posle 3 meseca mozesh stvarno i da budesh koristan u istim (shto je nekih 40tak dolara). Posle godinu mozesh da letish u nekim od ovih najvecih govana, iskljucujuci Titane.

Inace, prosecan vek zivota EVE charactera je neshto iznad 9 meseci tako da je vecina ljudi u tom rangu. Naravno ima fanatika kao shto sam bio ja pa sam igrao 3 godine (tad je bilo manje od 10% takvih) a ima i onih koji igraju po 5 ili od pocetka EVE-a. Ali njih je veoma malo, u odnosu na ostatak populacije.

p.s.

samo EVE nije za sisice...ima zajeban learning curve shto se da videti:

LearningCurve.jpg

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hocemo josh skrinova i pricha iz EVEa :)

Stavicu cim bude bilo nekih vecih akcija, problem je sto konstantno morash da slushash Fleet Commandera i ono sto pricha da bi znao gde sta treba da radis, pa ne mozes da stignesh da bash pravish screen-ove :D

ali potrudicu se da ih bude sa nekim Titanima, pa cu kachim :)

Link to comment
Share on other sites

cek, eve je mmo u fazonu strategije sa pravljenjem brodova i istrazivanjem tehnologija, ali ima i ovih 3d fajtova kao hw...mogu misliti koliko ti treba da napravis ovog ragnaroka recimo, tipa pola godine real vremena...al zato verovatno skoro nista ne moze da ga unisti:)...koliko rekoste da je pretplata, oko 40 dolara za 3 meseca...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, ja mislio da je to onaj stari chart koji je izashao bash pre nego shto su se Titani pojavili =P. Ali ovo je neki novi, ima brodove koji nisu ni postojali kada sam ja igrao =P. Ali ovako odokativnom metodom vozio sam barem pola od ovih. Od vecih to su Minmatarski, Amarski, Galente Dreadnaught-i, Galente kerijer i Minmatar Titan, Svi Battleshipi (osim Abadona, Navy i specijalna izdanja), svi kruzeri i fregatice (ukljucujuci neke specijalne). Ove industrijske brodove ionako ne racunam u brodove =P.

Pa sad dule :), EVE je shta ti hocesh da bude [:)]. Za titane treba oko 24 dana sa svim upgradima za proizvodnju ili tako neshto. Ali da, kada igrash na visokom nivou upravljanja alijansom, pocinje da lici na CIV a tvoji drugari iz korpa pocinju da lice na potroshnu robu [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

cek, eve je mmo u fazonu strategije sa pravljenjem brodova i istrazivanjem tehnologija, ali ima i ovih 3d fajtova kao hw...mogu misliti koliko ti treba da napravis ovog ragnaroka recimo, tipa pola godine real vremena...al zato verovatno skoro nista ne moze da ga unisti:)...koliko rekoste da je pretplata, oko 40 dolara za 3 meseca...

...da ne rachunamo resurse koji su potrebni za sve to :) Tesko se unistava naravno, treba ti boga oca brodova u floti + naravno da ga savatash da je u potpunosti sam, i da ne moze da ukljuci Dooms Day device (to ti je kad pukne nesto sto raznese sve oko sebe :D )...

Nije bash eve "strategija", vise si ti kao pilot i sam radis svoje ako hoces, i naravno sa korporacijama i alijansama saradjujesh itd. Ono, ko Elite recimo...

Probaj onaj free trial od 14 dana, lakse ti je tako

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

...da ne rachunamo resurse koji su potrebni za sve to :) Tesko se unistava naravno, treba ti boga oca brodova u floti + naravno da ga savatash da je u potpunosti sam, i da ne moze da ukljuci Dooms Day device (to ti je kad pukne nesto sto raznese sve oko sebe :D )...

Nije bash eve "strategija", vise si ti kao pilot i sam radis svoje ako hoces, i naravno sa korporacijama i alijansama saradjujesh itd. Ono, ko Elite recimo...

Probaj onaj free trial od 14 dana, lakse ti je tako

uvek sam hteo da probam eve, al nisam imao hrabrosti posto znam da bih se navukao:)...kolika je zahtevnost, pretpostavljam da ne moras u fajtu da ukljucis ovu fensi grafiku...ajd skinucu taj trial pa cu videti:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Super je EVE ja se navukao pre jedno mesec i kusur dana ... sve preporuke i igrajte igru sa strpljenjem malo je komplexsnija nego uobicajna govna kojima nas zasipaju :)

Dizajn borodva je predivan preporucujem da pogledate na youtube na ovim se ne vide ovi "manji" brodovi koji su ustvari ultra kul :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...