Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam ameliju pulen, stvarno dobar film! podeseca me amelija na mene :(

ok film je stvarno dobar..

ali matjori Odri je tako dobra!!!

tako da film nikako nije mogao da omane :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

jebote..

gledam filmove vec nekih 14 godina...intenzivno bash, jedno 10 godina..to podrazumevam bar 1-3 dnevno..znaci nagledao sam se svega i svacega..i dobrih i losih i treseva i sranja i remek dela i svega i svacegaa...

ALI NIKAD NISAM GLEDAO VECE SRANJE OD OVOGA

Knowing

ne znam prosto sta da kazem..svaka rec je suvisna..znaci prisao sam ribi koja radi na salteru takvuda koja realno nista nije kriva i bio sam tolko nadrkan da sam kreno da se svadjam s njom..ono da mi vrati jebene pare..gledo sam ja sranja to je u redu.. ali ovo je nedozvoljeno lose

znaci nista jebeno ne valja..nikolas ko da je juce naucio da glumi..pricu smo pisali ja i ortak mrtvi pijani i jos nam je neko doneo opijate..znaci pakao..ja i dalje ne verijem da je ovo snimljeno..

Link to comment
Share on other sites

Ček, ček, išao si u bioskop na neviđeno da gledaš novi film Nikolasa Kejdža....

Ccccc, google is your friend, friend :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nisam ni znao sta gledam..ja sam buklvalno dotrcao do bioskopa, srecan sto sam uspeo da stignem na vreme..riba je birala i rekla je `cula sam da je dobar`..

bolje da sam dosao i video je kako se prca s nekim u klonji nego sto me odvela da gledam ovo..

jebote i dalje se nerviram kad se setim nekih scena..pakao

Link to comment
Share on other sites

OBSERVE AND REPORT

Observe_and_report.jpg

Odličan film koji dobro funkcioniše i kao komedija i kao socijalna studija/kritika, pa ko nije alergičan na Rogena svaka preporuka.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...