Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Punisher - koja shitina. ochajna gluma, ochajna akcija .. totalni promashaj.

Punisher: War Zone - malo bolji od prethodnog, bolja akcija, al nekako glavni baja mi nekako ne pije vodu. jedino shto valja u filmu su akcione scene, koji ima vishe za razliku od prethodnog, u kojima likovima prskaju glave ko lubenice :)) umiro sam od smeha na neke scene koliko prskaju lobanje :))

Stranger Than Fiction - uf koja filmchina. znachi svaka preporuka nisam se ovoliko odushevio idejom ne pamtim. ne valja da se pricha nishta da ne bih pokvario utisak gledanja. definitivno jedan od top10 filmova koje sam odgledao poslednjih godina. svaka preporuka.

Primer - ovim filmom sam se prvo smorio, a posle kako krene da se razvija pricha postajao je sve bolji i bolji dok nije doshao do omg momenta. definitivno film koji ne treba gledati pred spavanje ili pjan/razbijen jer zahteva punu pazhnju. svi koji se lozhe na filmove ala kocka tj. koji te ostavljaju posle da sam razvijash teorije shta i kako, treba da odgledaju ovaj masterpiece. odlichan.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa jasno je odmah iz naslova filma :) al nije poenta u tome da film bude nejasan pa da ti tumachish, kao npr. ovaj primer koji mozhesh da odgledash 100x i da ti opet neshto ne bude jasno, koliko da pokazhe lepotu/ruzhnotju, shablona/neshablona ili razliku izmedju zhivljenja i zhivotarenja :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Uwe Boll killspree!!

Postal me je toliko odushevio da sam reshio da pogledam njegove sledece filmove. Moram priznati da je daleko napredovao. Napominjem da su ovo filmovi B produkcije i da ne treba ochekivati mnogo od njih, shto ih zapravo chini boljim od mnogih pretencioznih holivudskih naslova.

tunnel-rats-poster.s600x600.jpg

Inspirisan istinitim dogadjajima, film opisuje jedinicu zaduzhenu za chishcenje podzemnih tunela severnovijetnamaca. brutalne scene i klaustrofobichna atmosfera. zabavno :)

Far_cry_poster.jpg

Gomila holivudskih glumaca nemachkog porekla, scenario koji je dva puta gori od igre (a sam scenario igre je bio definicija klishea), solidne akcione scene i losh humor su me dobro zabavili, kad je vec u holivudu deficit dobrih akcija

Link to comment
Share on other sites

Stranger Than Fiction - uf koja filmchina. znachi svaka preporuka nisam se ovoliko odushevio idejom ne pamtim. ne valja da se pricha nishta da ne bih pokvario utisak gledanja. definitivno jedan od top10 filmova koje sam odgledao poslednjih godina. svaka preporuka.

Vil Ferel je mega faca.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ali "In WAR there is no PEACE" [roflmao]

tagline je pobedio, dobija prvo mesto za najgluplji ikad :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

benjamina odgledao..

hmm zaista ok prica, lepo je sve to smisnjano, pa kazu 17 godina se pripremao..

brad je po meni kao i uvek odvalio ulogu..kate isto..

malo je predugacak ali sve se to lepo uklopilo..

mada me nije drzao kao into the wild 2.5 sata u extazi..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

DOUBT

Doubtposter08.jpg

Koliko je prva polovina dobra, toliko je druga totalno smaranje. Ceo taj aspekt, dal je kriv ili nije kriv je sjajno odradjen, ali je previse slabo zavrsen. I Meril Strip je u skladu sa tim, cas je opasna casna sestra-zmija, cas deluje kao neka najobicnija baba sa pijace, Ejmi Adams nista narocito (iako je dobra riba, ali se to ne vidi u filmu), jedino je Filip Sejmur Hofman klasa za sebe, ali i on nije pokazao koliko moze bas zbog skrnavog scenarija u drugom delu filma.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

poster.jpg

lele, ladno nije bilo sexa na kraju :/ sta joj je sapnuo na uvo? zna li se?

Zanimljivosti:

- Glas Bobove žene je u stvari Nancy Steiner, dizajner kostima.

- Film je snimljen za 27 dana.

- Sofia Coppola je pisala glavnu ulogu specijalno za Billa Murraya, i rekla je da uopšte ne bi snimila film da je Bill odbio ulogu.

- Sofia Coppola je snimila mnoge filmove zasnovane na svom životu. Lik Johna (Giovanni Ribisi) je najverovatnije zasnovan na njenom bivšem mužu, Spikeu Jonzeu, a lik Anne Faris, Kelly, na Cameron Diaz sa kojom je Spike Jonze radio na filmu 'Being John Malkovich' (1999).

- Poljubac Billa Murraya i Scarlett Johansson na kraju filma nije bio u scenariju, nego "trenutna" udubljenost glumaca u radnju.

ok je filmic.

lepo objasnjava zasto se cice loze na starije likove :))

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pojavio se dvd-rip Dead Snow

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

The shining, 1980, http://www.imdb.com/title/tt0081505/

gledao ga pre 10ak godina i sada opet

kakav masterpis

kjubrik-reinkarnacija hichkoka, ovaj film to sam o i potvrdio

horor u kojem je sve vizuelno perfektno slozeno, u momentima napet triler, i konstanta jeza koju mozete gotovo da omirishete

isecaj izolovanosti, jackova transformacija, kakva luda prica i realizacija... pogledate ovaj film i svaki drugi pokusaj horora je smeshan...

obavezno gledati neki hd rip, oko 00:00, sami u sobi etc... 10/10

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti G, ionako gledam sta bi moglo da se skine da se odgleda veceras.

/bow

Jel od ovoga ona parodija u Simpsons Halloween Special, kada odu u kucu na planini zimi pa kad Homer poludi "no beer no TV make Homer go crazy" :D?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...