Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Gledao "True Romance" jedno 5 puta za dva dana. I sada tju opet!

Коначни хоризонт ми је и даље непревазиђен од када је снимљен. најбољи хорор у последњих 20 година.

сваки пут ме изнова престрави новим аспектом.

Ako se tebi film svidja, samo napred, uzivaj! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao "True Romance" jedno 5 puta za dva dana. I sada tju opet!

мени је тај филм у топ 5 икада.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e, dajte predlog neke dobre chistokrvne akcije,nemoj da ste sisice

typo

poslednja akcija koju sam gledao je crank 1 i 2..

ako nisi gledao (mada verovatno jesi) pogledaj..

i sve sa jasonom je win win..ne mozes da omasis ako on glumi..

toliko od mene, ja akcije ne gledam :(

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

pogledao novog terminatora, nije los, ali mu fali paranoja i napetost keca (pogotovo) i dvojke, jer je napravljen ko cista akcija

same here... mada kamera i efekti su stvarno dobro uradjeni,tako da sam i zaboravio na tu napetost keca i dvojke :)

u svakom slucaju,bolje nego treci deo.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sad Terminatora, još uvek sam pod utiskom al meni se ovaj film svideo (minor spoilers ahead). Jes da je pun rupa u scenariju, i scena sa verovatnoćom od 0.01% da im se desi ishod ko u filmu, i da film pati od "Fallout 3" sindroma apsurda da u devastiranom gradu gore automobili ko da je rat bio juče, i da rezistans ima bazu prepunu tehnike, naoružanja i obilja municije ko da iza njih stoji cela aktivna vojna industrija, a pritom Skajnet ne zna ništa o njihovoj lokaciji a poseduje vojnu silu da ih sravni sa zemljom u jednom napadu, centrala skajneta ima centralni terminal gde ljudi dolaze i gledaju u veliki ekran, a nema ljudi lol

ali

akcija je sjajna, rat sa skajnetom je zapravo prikazan kao pravi rat, sjajno dočarana postapokaliptična atmosfera, roboti deluju užasno moćno, i nema onih američko-patriotskih preseravanja iz trojke.

A kupila su me i ona tri "tribjuta" Terminatoru 2 :D

Konor koji kaže "I'll be back", Gansi na kasetofonu kojim privlače motorizovane terminatore, gotovo savršeno izmodelirani Arnold od pre 20 godina. Vrh [:D]
Link to comment
Share on other sites

Konor koji kaže "I'll be back", Gansi na kasetofonu kojim privlače motorizovane terminatore, gotovo savršeno izmodelirani Arnold od pre 20 godina. Vrh [:D]

zaboravio si "come with me if you wanna live"

a kad su krenuli gansi, bio sam srećan kao malo dete :)

meni je film bio mega zabavan, i ništa mi nije preterano izbolo oči, tako da sam baš zadovoljan. :)

mislim, i meni je glupo što još uvek svuda postoji human interfejs iako to mašinama treba koliko i toalet papir; glupo je i što svi roboti liče na ljude i imaju prepoznatljive glave, lica i oči, ali to je nešto što mora tako da bi bilo u filmu, tako da pređeš nekako preko toga.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sad Terminatora, još uvek sam pod utiskom al meni se ovaj film svideo (minor spoilers ahead). Jes da je pun rupa u scenariju, i scena sa verovatnoćom od 0.01% da im se desi ishod ko u filmu, i da film pati od "Fallout 3" sindroma apsurda da u devastiranom gradu gore automobili ko da je rat bio juče, i da rezistans ima bazu prepunu tehnike, naoružanja i obilja municije ko da iza njih stoji cela aktivna vojna industrija, a pritom Skajnet ne zna ništa o njihovoj lokaciji a poseduje vojnu silu da ih sravni sa zemljom u jednom napadu, centrala skajneta ima centralni terminal gde ljudi dolaze i gledaju u veliki ekran, a nema ljudi lol

ali

akcija je sjajna, rat sa skajnetom je zapravo prikazan kao pravi rat, sjajno dočarana postapokaliptična atmosfera, roboti deluju užasno moćno, i nema onih američko-patriotskih preseravanja iz trojke.

A kupila su me i ona tri "tribjuta" Terminatoru 2 :D

Konor koji kaže "I'll be back", Gansi na kasetofonu kojim privlače motorizovane terminatore, gotovo savršeno izmodelirani Arnold od pre 20 godina. Vrh [:D]

pa ono je 2018 godina, a ne 200 godina posle sudnjeg dana kao u fo3, tako da je totalno realno oslikana ta problematika sa kolima... i pored svega unisteni gradovi i okruzenje je mnogo realnije nego u fo3, sve je zaista unisteno i razoreno ...

i da i mene je iznenadilo da ljudi poseduju toliko ratne opreme, mada da nije nje u filmu bilo bi ih smeshno gledati kako prackama gadjaju sve te silne mashine :) mislim ipak se zna da je bio rat protiv mashina, i to je zaista u filmu

meni je T4 odlican bio... kraj su malko ukakili, i ako mene pitate ima previshe tu nekog ljubljenja i drzanja za ruke, mada nije preterano ako se pogleda americki film, ali u jednom T4 ne treba ni toliko :)

i da zasmetao mi je nedostatak muzike, ili ju je onaj takvud utisao :) ili sta vec, nemam pojma (i btw ni surround nisu ukljucili vec samo prednje zvuchnike koji nisu ni izbliza mogli da docarajuceo utisak a lepo se nazire da je cela da produkcija maestralna, zaista sramota)

akcija je dobra, i sve bolja kako film odmice

Sam Worthington koji glumi marcusa je glavni glumac :) mada je bejli standardno odlican

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jao jao lozhite me, moram da idem u utorak da damgle, vetj vlazhim =)

inache ne znam zashto vam je chudno da ljudi imaju naoruzhanje u sluchaju nekog sranja, tj apokalipse .. pa vi onda niste svesni koliko oruzhija postoji na svetu (da ne prichamo u americi) sada i koliko se proizvede u svakom trenutku :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Odgledao The Hurt Locker - svidja mi se ovaj film. Arapi i njihovo okruzenje su odradjeni zaista vrhunski (znam, ziveo sam medju njima), Ameri takodje, no to sasvim nije poenta ovog filma, kao ni to shto mnogi misle da je ovo josh jedan film koji pricha o tome kako su opaki Ameri postali josh opakiji u Iraku. Poenta ovog filma je

onaj momenat kada lik dodje kuci i gleda u supermarketu na police sa milion jebenih cornflake-sa.
Ko razume, shvatice. Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Terminator 4 iako solidan (americki) film samo dokazuje da su trebali da stanu posle dvojke. bolje da su pare ulozili na neku svoju ideju, al kontam da je lakse do para doci nego do originalne ideje.

edit:

@ Pipboy

ne to cam sranje, braca rusi su sklepali super gledljivu verziju.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Terminator 4 iako solidan (americki) film samo dokazuje da su trebali da stanu posle dvojke. bolje da su pare ulozili na neku svoju ideju, al kontam da je lakse do para doci nego do originalne ideje.

edit:

@ Pipboy

ne to cam sranje, braca rusi su sklepali super gledljivu verziju.

link?

.

Link to comment
Share on other sites

Bolje Skajnet i terminatori nego nekakva originalna ideja.

Skajnet koji namami ljude u svoju bazu da bi ih docekao sa jednim jedinim zastarelim modelom terminatora? Dude... Film fejluje u kriticnim detaljima.

http://bittorrents.ro/ postanes premium user i svet je tvoj ;)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...