Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Skinuo, pogledao 1.5h i ugasio, nisam mogao dalje, smorio je jako! Sve shto valja u filmu su ubacili u trailer. Ne preporuchujem!

Pokushaj da pogledash film josh jednom, meni se bash iznenadjujutje svideo.

Valkyrie

Zaista me iznenadilo da je ovoliko precizno istorijski radjen bez ikakve mistifikacije i dodavanja gluposti sto se cesto desava u ovakvim filmovima..sve je bukvalno prepisano iz udzbenika, tacno onako kako se i desilo..tom kruz mozda i nije idealan nemac ali fino odradjuje posao..sveukupno za mene pozitivno iznenadjenje..ocekivao sam bedu i neko proseravanje a nisam video nista od toga, naprotiv.

Kako mene kochi Tom Kruz da odgledam film, a svi kazu da je dobar. :(

True Romance

pojavio se hd rip pre neki dan, morao sam da skinem i ponovo gledam po ko zna koji put :)

jedan od mojih omiljenih filmova

ekstra postava

Hvala za info o HD ripu. Sve shto se dluje ide na hold atm.

Film je... ma nema rechi... ne vredi... fenomenalan... postava... juuuu, to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledah i ja Angels&Demons..

Dobar film, drzi paznju....

Nisam citao knjigu, tako da ne mogu da uporedim...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Good Morning England

Veliko osvezenje, odlican film..tema su radio-pirati odnosno neki carevi sto su sredinom 60ih pustali muziku sa broda jer je na kopnu BBC imao jedini pravo da pusta..naravno pustali su rok:))

Engleski humor, onako basbas prijatan..Obavezno pogledajte..

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Beogradskog Fantoma najzad, i fin je film.

Ne znam zasto svi seru po filmu, pa brte valjda je vaznija sama prica i docaravanje tog vremena nego tramvaj ffs ili neki glupi detalji.

To je kao da prcas Adriana Limu, i super do jaja je sve, uska, cvrste grudi ali vidis da ima dlakav rcma i kao TT smor, losa je...

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja Angels&Demons..

Dobar film, drzi paznju....

Nisam citao knjigu, tako da ne mogu da uporedim...

+1

moram da pohvalim i Kolosej bioskope u Uscu, cini mi se da je zvuk jos bolji nego u Steru u Delti, a sve ostalo je isto, na nivou - znaci, do jaja.

Jedina mala zamerka je ne osvetljavanje stepenica kad pochne film. Npr. Zakasnio sam 20 sekundi (nije josh ni bio naslov filma) i toliko je mrak bio da nisam znao gde udaram :) Naravno nikog nije bilo chak ni sa baterijskom lampom da me eskortuje, ali to bi bile bash 90te :)

Link to comment
Share on other sites

99 francs

99francs2.jpg

Kad svi tako, ondak cu i ja da stavim poster, pogoovo za ovaj film, jerbo je film sjajan.

Crna satira o zivotima ljudi u svetu advertajzinga, toj djavoljoj raboti od biznisa!!1 (ovo je bilo samo za Debelog :D)

Film puca po savovima od overflow-a kreativnosti u svakom segmentu, mada (dobro, ajde) bi se mozda moglo reci da manjka u samoj prici, no mislim da je to dobro kompezovano kombinacijom, pa, da se tako izrazim, sveukupne originalnosti (scenario je po istoimenoj knjizi) i sjajne, mastovite i ponekad sokantne upotrebe fotografije.

Vizuelno, film je, bar meni, stvarno bio epic. Sjajan film.

Kapiram da cu da procitam knjigu. I da kupim film u HD-u nekad, nekako.

P.S. Kraj br.2 je <3.

:-)

Link to comment
Share on other sites

99 francs

99francs2.jpg

Kad svi tako, ondak cu i ja da stavim poster, pogoovo za ovaj film, jerbo je film sjajan.

Crna satira o zivotima ljudi u svetu advertajzinga, toj djavoljoj raboti od biznisa!!1 (ovo je bilo samo za Debelog :D)

Film puca po savovima od overflow-a kreativnosti u svakom segmentu, mada (dobro, ajde) bi se mozda moglo reci da manjka u samoj prici, no mislim da je to dobro kompezovano kombinacijom, pa, da se tako izrazim, sveukupne originalnosti (scenario je po istoimenoj knjizi) i sjajne, mastovite i ponekad sokantne upotrebe fotografije.

Vizuelno, film je, bar meni, stvarno bio epic. Sjajan film.

Kapiram da cu da procitam knjigu. I da kupim film u HD-u nekad, nekako.

P.S. Kraj br.2 je <3.

+1 preporuka za ovaj film, odlichan je.

P.S.

Imash BluRay rip na netu, 99.FRANCS.2007.FRENCH.1080p.BluRay.x264-FHD / 99.FRANCS.2007.FRENCH.720p.BluRay.x264-FHD.

Link to comment
Share on other sites

The International

http://www.imdb.com/title/tt0963178/

Film sa ok rezhijom, ali prezvakanom prichom koju tek donekle vadi Klaj Oven. Naomi Vots ima neocekivano marginalnu ulogu. od prepoznatljivih faca tu je josh i Armin Muler-Stal, coveka koga smo videli u desetak poznatih filmova kako glumi ili Jevreja ili RUsa...a covek nemac.

Generalno ovaj film deluje kao neki film iz bornove trilogije kada zguta bensedrin.Usporedio bih ga po prichi i tempu sa Insajderom sa Pacinom i Krouvom. Osim dela u gugenhajmu fali mu malo dinamike da ga ljudi pamte.

Ovako je odgledaj-i-zaboravi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Imash BluRay rip na netu, 99.FRANCS.2007.FRENCH.1080p.BluRay.x264-FHD / 99.FRANCS.2007.FRENCH.720p.BluRay.x264-FHD.

Ma super, hvala. :) Nije zapravo meni bilo problem naci rip (doduse, ja sam samo 720p ver. nas'o), nije ni, ajde, toliki problem sto ga seeduje casica ljudi, problem je skinuti ga na ovoj mojoj bjednoj vezi. Skidao bi 720p nedelju dana, i to da mi je komp sve vreme dedicated torrent client. A kamoli 1080p.

Mada, jeb'o oca, nije da ne dolazim u iskusenje. :D

Al' salim se, necu (verovatno :D), kontam da cu da ga pazarim nekako, kad mi se bas svidi neki film rado cu da odresim kesu.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sinoc Coraline. Animacija je vrhunska, kadrovi vrhunski, glasovi vrhunski, muzika vrhunska, jedino je prica onako (mnogo nabacanih stvari koje su nepovezane dovoljno da bi, sto se ocekuje, dale na kraju poentu koja izostaje).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...