Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Devil's Tomb (2009) - http://www.imdb.com/title/tt1147687/

devilstomb-cover.jpg

ovo je nesto slicno kao igrica jericho, vojna jedinica, idu u podzemnu bazu u pustinji, gde je neki kako pali andjeo, jedino sto ovde to ne znaju :) ostalo mozete da pretpostavite kako to ide kada se vec borite protiv sila zla :)

ali je mnogo lose

cuba gooding jr, ron perlman, henry rollins i ray winstone od poznatih

shteta, ideja je bila odlichna, kasting dobar, ali je scenario jednostavno ochajan.

Link to comment
Share on other sites

Let the right one in - http://www.imdb.com/title/tt1139797/

Dobar je film skroz, ne mogu da se setim šta je neko ko je prethodno komentarisao isti ovaj film rekao, ali meni je baš fin, i onako, neobičan pošto je švedska produkcija :)

Jel sam pedofil ako kazem da sam se zaljubio u ovu glavnu glumicu?

MV5BMjA3MjczNjU0OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTYwMjIzMg@@._V1._SX267_SY400_.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gledao Tres dias na festivalu spanskog filma (Before the fall engleski naziv), ljudi saznaju da za tri dana meteor rastura Zemlju, i haos koji prati sve to, prilicno cudan film po tome sto vas pogadja, na trenutke komican a vec u sledecem eksplicitno nasilan i bolestan. Odavno nisam video takvu kombinaciju.

A veceras gledao novi Star trek, film je ehtra. Nisam gledao nista od treka sem DS9, tako da bas i nisam verodostojan ali kao akcioni film nije los. Ima standardno nerdy talka, svidja mi se kako su uspeli da ubace holivudski humor a da ne bode oci, i dizajn jednog svemirskog broda je prenadrkan.

edit: Hmm, vidim trek na 58. mestu na IMDB-u, ne slazem se sa tim, film je dobar ali ne bas toliko.

Edited by Bahamut

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Gledao Tres dias na festivalu spanskog filma (Before the fall engleski naziv), ljudi saznaju da za tri dana meteor rastura Zemlju, i haos koji prati sve to, prilicno cudan film po tome sto vas pogadja, na trenutke komican a vec u sledecem eksplicitno nasilan i bolestan. Odavno nisam video takvu kombinaciju.

A veceras gledao novi Star trek, film je ehtra. Nisam gledao nista od treka sem DS9, tako da bas i nisam verodostojan ali kao akcioni film nije los. Ima standardno nerdy talka, svidja mi se kako su uspeli da ubace holivudski humor a da ne bode oci, i dizajn jednog svemirskog broda je prenadrkan.

edit: Hmm, vidim trek na 58. mestu na IMDB-u, ne slazem se sa tim, film je dobar ali ne bas toliko.

govoris to kao da je imdb neki bas merodavan izvor :D samo glasovi fanova, ne kriticara ili drugih merodavnijih izvora

sad gledo na b92 van helsinga, po prvi put da, glupost, jedino kejt bekinsejl vadi film <333

 

 

Link to comment
Share on other sites

Star Trek

Ceo zhivot sam bio na Star Wars strani u prepirkama koji je SF bolji. Nazhalost, hrpa govana koje Lukas servira poslednju deceniju je uchinila da ne ochekujem vishe nishta od SW franshize van polja video igara. Zato je Star trek ispao neochekivano dobar - odlichni glumci, pristojan scenario, sfx feshta, doza humora koja ne narushava kompletnu atmosferu, kao i obracanje pazhnje na sitne detalje koji zhivot znache, poput mrtve tishine u vakuumu. Nadam se da ce ovo biti pochetak filmskog serijala, ako ne i same serije

Link to comment
Share on other sites

Taj Klaxxon beše glavni negativac u filmu, jel? :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mmm svedjanke

The Pursuit of Happyness http://www.imdb.com/title/tt0454921/

pazte ovog vil smita, osede, brkovi, skinuo masu i poceo da glumi. dobro se setio :) bash dobar!

Stvarno dobar film.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost u hollywoodu moras da prodjes hrpu govnjavih uloga da bi mogao da pocnes da glumus u nekim filmovima koji zasluzuju tako da se nazovu.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hocu.

Oldboy mi se vise svideo, jer ima vise humora, likova, i uspeo sam da se udubim od 3ceg minuta, dok je ovde trebalo 40 (film traje 2 sata).

Oldboy je nerealniji, ali je nekako relalan na svoj nacin :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

pocinjao sma da gledam oldboja 3 puta, josh skinuo neku ultra kvalitetnu verziju zbog silnog hvaljenja bash ovde, i ja ono ne kapiram sta je tamo dobro, zaista, mozda mi je ta jezichka barijera prejaka ili ne znam sta vec, a bash hocu da ga odgledam :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pocinjao sma da gledam oldboja 3 puta, josh skinuo neku ultra kvalitetnu verziju zbog silnog hvaljenja bash ovde, i ja ono ne kapiram sta je tamo dobro, zaista, mozda mi je ta jezichka barijera prejaka ili ne znam sta vec, a bash hocu da ga odgledam :D

odgledaj film obavezno, odlichan je. ODLICHAN!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...