Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Znachi konstantno pljujem po svakom roku koji je nastao u 21. veku, i evo sad me ortak navuk'o na Muse, facepalm

edit: rur gram policija je uchinila svoje, uradio sam edit da bi stavio tachku na 21 i apostrof na neizgovoreno "a" :D

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muse je tako gej :(

Pa pevach im je gej koliko mi je pojashnjeno :D

A/w ona stvar new born, pesma je jebana magija, ovo ostalo me u sushtini ni ne interesuje :D

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^FAG!

:DDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najjaca stvar od njih, vidi se uticaj SOAD-a sto mi se svidza! :)

Super je.

Na kraju krajeva bolje kopirati radiohead nego spajs grls

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

od kako malo intenzivnije gledam tv poslednjih dana, sveopste misljenje o buducnosti covecanstva mi se maksimalno srozalo....znachi kakvih sam sve gadosti i gluposti nagledao na MTV-ju (the X factor, senseless, shot of love with tila tequila itd....), stotih varijacija na temu Pimp My ride na Diskaveriju, celokupnog programa Pinka koji iako se valja u parama uspeva da izgleda kao bugarska televizija sa pocetka 90tih od kojih bolje osvetljenje ima studio B.Ja zaista ne znam kako nekome mogu da budu interesantne emisije poput Ruchak sa Leom Kish,ili onaj talk show sa Radom Radenovic koja je u medjuvremenu mega propala. osim ponekog filma zaista nema sta gledati

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

od kako malo intenzivnije gledam tv poslednjih dana, sveopste misljenje o buducnosti covecanstva mi se maksimalno srozalo....znachi kakvih sam sve gadosti i gluposti nagledao na MTV-ju (the X factor, senseless, shot of love with tila tequila itd....), stotih varijacija na temu Pimp My ride na Diskaveriju, celokupnog programa Pinka koji iako se valja u parama uspeva da izgleda kao bugarska televizija sa pocetka 90tih od kojih bolje osvetljenje ima studio B.Ja zaista ne znam kako nekome mogu da budu interesantne emisije poput Ruchak sa Leom Kish,ili onaj talk show sa Radom Radenovic koja je u medjuvremenu mega propala. osim ponekog filma zaista nema sta gledati

ima AmiG show ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Probudio me ortak u 5 da ga vozim kuci, onda dosla ortakinja iz Nisa pa smo do 7 pili kafu, pa smo onda otisli kod mene pravili pomfrit i odlucili da posetimo njegovu rodbinu u selu, natocili goriva, stigli u selo jeli kao stoke prespavali neko vreme, izasli napolje palimo kola nece.uzimamo od dede 10 L goriva, nece.Dolazi seaski automehanicarski skiller i popravlja mi auto.Onda kod njega na po pivo.I sada sam konacno u Boru -_-

And it ain't over :))))

Link to comment
Share on other sites

Probudio me ortak u 5 da ga vozim kuci, onda dosla ortakinja iz Nisa pa smo do 7 pili kafu, pa smo onda otisli kod mene pravili pomfrit i odlucili da posetimo njegovu rodbinu u selu, natocili goriva, stigli u selo jeli kao stoke prespavali neko vreme, izasli napolje palimo kola nece.uzimamo od dede 10 L goriva, nece.Dolazi seaski automehanicarski skiller i popravlja mi auto.Onda kod njega na po pivo.I sada sam konacno u Boru -_-

And it ain't over :))))

Čiju, ortakinjinu?

Link to comment
Share on other sites

Ale je verovatno na ovo mislio :)

Probudio me ortak u 5 da ga vozim kuci, onda dosla ortakinja iz Nisa pa smo do 7 pili kafu, pa smo onda otisli kod mene pravili pomfrit i odlucili da posetimo njegovu rodbinu u selu, natocili goriva, stigli u selo jeli kao stoke prespavali neko vreme, izasli napolje palimo kola nece.uzimamo od dede 10 L goriva, nece.Dolazi seaski automehanicarski skiller i popravlja mi auto.Onda kod njega na po pivo.I sada sam konacno u Boru -_-

Mada je prevideo da se ipak u prvom delu recenice spominje i ortak :)

Link to comment
Share on other sites

Najjaca stvar od njih, vidi se uticaj SOAD-a sto mi se svidza! :)

Dobra, dobra! Stvarno se vidi uticaj sistema.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

xzibitsv9.png
Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

History chenl ume da bude kewl.

Ja nikako da shvatim šta će reality o jebenim DRVOSEČAMA na tom History channel-u!!!

I na onom Discovery-u nema šta da se gleda više, pun mi je qrac i kraba, i čopera, i emisija u kojima koriste odreske različitih vrsta sireva umesto obuće... Da to sam uhvatio pre neki dan bio je Brainiac čini mi se... Taj Discovery kad se pojavio bio je televizija i po... Sad je skroz na nivou pinka! I one užasne seconds from disaster gde rade rekapitulaciju svega 50 puta, na svakih 5 minuta, a rekapitulacija traje 2 i reklame 2, pa na svakih pet minuta svog života bačenog na gledanje toga ti saznaš nešto "novo"...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ima AmiG show ;)

jebote kako mozes da uopste spomenes tog odvratnog nosatog debelog plagijatora,jebem li mu ja mamu onu hohstaplersku..svi ono uzivaju,svi ga vole,a on doslovce kopira Ali G-a..koja tuga jebote..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...