Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jbga, pao si kao student iz unutrashjnosti na autobuskoj

da je to cabke otipkao ceo forum bi ga uzjahao :D

ali evo priznajem i mene su upecali na slican fazon kada sam bio prva godina, od tad ih saljem u picku materinu sa stegnutim pesnicama :))

btw pijem karslberg i grickam prechnjak koji mi je devojka poklonila [roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

баш си хтео да ме зовеш?

:)))))

да, да, то је то, службеници кркају бурек... пих...

:)

da, bash sam hteo...ili u absint ili u santiago na malo argentinske hrane

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

G, ja takve po kratkom postupku :D , ali onom malom cigi shto svira violinu u knezu uvek dam neku kintu, jebote mali zasluzuje mnogo vishe od ulice koliko dobro svira klasiku.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jujuju al se prosra :))

PA VALJDA IMATE CIGICE U BATAJI, ILI VAMA MEDVEDI UDARAJU REKET NA PUTARINU [:D]

posrao se ili ne, necu da mi se prilikom svakog susreta sa strancima upali chip sumnje....suvishe mi to hevi

i btw mani se ovih fora. nisi mohi, mozesh ti i bolje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znam da postoje takvi likovi, ali radije cu biti naivan nego da pochnem da se krecem putem cinizma i mizantropije jer bih tako samo zavrshio kao veoma ogorchena osoba

a ne, poenta nije u takvim likovima nego u tom liku:) bas tom liku koji trazi pljugu i onda oce za dz da ti obrise tike.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

idem ja danas, na pauzi u civilnoj (kao da nesto radim inache), do glavne poste da posaljem nesto i prodjem pored onog hotela na dnu balkanske gde se cesto motaju neka dva cigana koji chiste cipele. Jedan od njih me u prolazu zaustavlja i pita da li imam cigare, na sta mu ja odgavaram da nemam. I tu krece pricha...Lik pochinje da me kao prijateljski vuche za rukav, kao da mi ocisti cipele jer mu je dosadno i kao hteo bi da popricha sa nekim. Ja mu se zahvaljujem i odbijam, kao nemam sitno i ne treba da mi se ciste cipele jer imam patike a i ovako sam trapav toliko da pogadjam svaku postojecu baru. On uporan, kao za dzabe ce on to, dosadno mu, sedi tu ceo dan za dzabe ali bolje i to nego da krade da bi nahranio porodicu,zivi u Rakovici,"znash brate geto-ciga mala", tesko mu u zivotu,klasichna "violina" pricha... i ja tu popustim - kad je vec za dzabe i sirce je slatko, a i zao mi je da odbijem coveka, jos ce posle neko iz neke NGO da kaze da sam nepoverljiv prema ciganima. U roku od maksimalno 10 sekundi on mi ocetka patike, nakon cega mu se ja zahvalim i krenem dalje misleci to je to - rekao je da ce za dzabe....Ali ne, pochne on na sav glas da mi trazi 350 dinara i to za MATERIJAL.U tom trenutku meni krene da pada mrak na ochi, da mi je rekao da mu treba 1000 dinara za mrtvu majku pa bih mu dao odmah, ali da neko bude tako pokvaren da trazi 350 dinara za Materijal aka cektu...pa za 350 dinara mi na Zmaju sisata 16godisnjakinja leti opere soferku i pritom se dobro iskvasi. Ja mu dajem 200 i kazem vrati mi 100, lik mi vratja 50. Da poludi covek. Nisu mi problem pare, nego kada vidim da neko na taj nachin koristi tudju naivnost i dobrodushnost

ahahhahaha

To je onaj retard ispred moje zgrade. Redovno me zaustavlja da me neshto pita i redovno ga teram u pizdu materinu. Cimera je isto tako izradio za 200kinti! ;\

.

Link to comment
Share on other sites

a ne, poenta nije u takvim likovima nego u tom liku:) bas tom liku koji trazi pljugu i onda oce za dz da ti obrise tike.

brate.. ko josh ide po beogradu i prati propalitete.. boli me kurac da upoznajem ili znam za takve likove :)

Link to comment
Share on other sites

Znachi toliko sam ochajan zbog nesanice da sam uzeo six-pack jelena da ga pocirkam uz filmove i sa nadom da cu od toga da zaspim kanachno u neko ok vreme:(((

Toliko o nepijanchenju do kraja roka xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

aa, u češkoj se odigrava radnja :) zato su tako dobre ribe...

ahahah pa covece kako si tako neinformisan, taj lik vec godinama koristi tu foru sa cigarom, poznat je koliko i piksi otprilike:)

a ne, poenta nije u takvim likovima nego u tom liku:) bas tom liku koji trazi pljugu i onda oce za dz da ti obrise tike.

čekaj, ne seri da to radi samo jedan lik? ja sam mislio da je ta akcija standardna, kao ono kad ti traže pare za kartu do gdeveć, sestri za lekove itsl

Link to comment
Share on other sites

Popushi dzojnt.

Jok evo pomogle 3 limenke i jedna drama, momentalno se zabadam

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...