Jump to content

Opet krece povecanje ADSL-a !


stefanm

Recommended Posts

Krenulo je.. ;) Telekom je dao dozvolu ...

ADSL.BEOGRAD.COM

Na osnovu dobijenog obavestenja od Telekoma Srbaja A.D. obavestavamo Vas da ce pocev od 01.01.2009. godine doci do povecanja brzine prenosa ADSL paketa.

Korisnici postojeceg ADSL paketa 768/64 kbps automatski ce biti prebaceni na novi paket 1024/128 kbps, paket 1536/128 kbps postace 2048/192 kbps a paket 2048/192 kbps postace 4096/256 kbps.

Takodje, uvodi se i novi Paket plus (neograniceno/768 kbps).

Svim postojecim korisnicima brzina prenosa ce biti automatski promenjena.

izvor

http://adsl.beograd.com

YUBC.NET

Poštovani korisnici,

Od 1. Januara 2009. godine svim korisnicima ADSL servisa će se povećati protok za odgovarajući paket. Novi ADSL paketi su:

1024/128 Kbps (povećanje sa 768/64 Kbps)

2048/192 Kbps (povećanje sa 1536/128 Kbps)

4096/256 Kbps (povećanje sa 2048/192 Kbps)

Od 1. Januara 2009. stari ADSL paketi više nisu u ponudi.

Za zahtevnije korisnike spremamo novi ADSL paket koji će imati znatno veću brzinu od pomenutih ADSL paketa. Sve informacije o novom paketu će biti dostupne na našem sajtu posle 1. Januara.

Izvor : www.yubc.net

Mozhete ochekivati da ce za par dana i ostali provajderi , ako se secate adsl.beograd.com i yubc.net su do sada uvek prvi objavljivali hehe :) tako da strpite se par dana i eto ... a za Telekom ADSL NEzvanichno :

nezvanicno cene: ( Dok ne objave na sajtu ali bice ovako izgleda )

1/mbit 1208 din

2/mbit 1811

4/mbit 2415

8/mbit 3825

16/mbit 4675

*sve bez pdv-a

Jedini problem za ovaj 16mbit paket bi bio kao i u Hrvatskoj ovo :

* Ukoliko telefonska linija ne omogućava maksimalnu T-Com će isporučiti najveću moguću brzinu koju postojeća linija može podržati.

SBB je dobio dozvolu za medjunarodno povezivanje juche tako da par dana kasnije npr sredinom januara cemo videti i SBB-ov potez , najverovatnije o5 dupliranje brzina cool ! :)

Bilo bi ok ako mozhe koji plusic haha , cya

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi u septembru povecanje jej!

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa ovo je u sustini dopuna prethodnog vrcanskog poboljsanja...128 bar da imam

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

I po ko zna koji put najsporije konekcije najvise profitiraju ...

dok najbrze dobijaju tukija od dupliranja uploada

gj

izgleda da cu morati da uzimam ovu sa 768uploada

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kad pomislim da su me ljudi ovde hiljadu puta pitali kad ce a ja im odgovarao POSLE NOVE GODINE.... i oni opet pitaju dalje druge ljude.... [:D] Nadam se da ste zadovoljni najavljenim izmenama.... Reche mi neki shef u Telekomu da rade na tom prokletom uploadu da ga dignu na pristojnu brzinu plus neke posebne ponude za sve one koji hoce neki vid streama preko neta i to... [;)]

a pominje se i neki TELEKOM ONLINE GAMING SERVER.... hihihihi

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kad pomislim da su me ljudi ovde hiljadu puta pitali kad ce a ja im odgovarao POSLE NOVE GODINE.... i oni opet pitaju dalje druge ljude.... [:D] Nadam se da ste zadovoljni najavljenim izmenama.... Reche mi neki shef u Telekomu da rade na tom prokletom uploadu da ga dignu na pristojnu brzinu plus neke posebne ponude za sve one koji hoce neki vid streama preko neta i to... [;)]

a pominje se i neki TELEKOM ONLINE GAMING SERVER.... hihihihi

mozda nisi precizirao koje tachno nove godine ;)

Link to comment
Share on other sites

al pazi ti to, oni rade na tome da podignu upload. kao da treba da izmisle hladnu fuziju, a ne da ukucaju par redova u neki server...

[roflmao]

pa dobro 4 mb moze :D odgovara :D jeste da ne skidam nista :D al nema veze :D bitno je da se ima ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

I po ko zna koji put najsporije konekcije najvise profitiraju ...

dok najbrze dobijaju tukija od dupliranja uploada

gj

izgleda da cu morati da uzimam ovu sa 768uploada

ne kontam, najsporija brzina je prevelika za tu cenu, jer najsporije brzine uzimaju oni kojima je i 256 ili eventualno 512 dovoljno, 1200 din za pomalo surfa i mailove je previshe

16 mbit za 50 evra? kako to moze biti lose???

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...