Jump to content

Speed Industry & KlanRUR izbor najboljeg automobila za 2008.


dovlagsi

Najbolji  

85 members have voted

  1. 1. je...?

    • Audi A4
      5
    • BMW X6
      11
    • Citroen C5
      10
    • Dacia Sandero
      3
    • Ford Fiesta
      1
    • Honda Accord
      22
    • Hyundai i30
      1
    • Mazda6
      6
    • Mercedes GLK
      4
    • Nissan GT-R
      6
    • Opel Insignia
      4
    • Renault Megane III
      4
    • Seat Ibiza
      2
    • Volkswagen Golf VI
      4
    • Volvo XC60
      2


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stari akord je odlican, steta sto je novi toliko amerikanizovan, iako je iznutra bolji nego stari + ima naravno bolju opremu kao standardnu.

Ne treba da vas čudi "američki" dizajn. Ovdašnji Accord (mislim na evropskog) je proizvod Acure, a ona je baš za zahtevniji deo američkog tržišta.

Japanskim šefovima se Acura TSX dopala skroz, a naročito naspram američkog Accorda (onog masivnijeg, fordovskijeg). Upravo su nju dali na "usvajanje" drugim tržištima, uključujući tu i dizelski orijentisano evropsko tržište.

Po meni je masivniji izgled novog Accorda proizvod veće maske i užih svetala. Na Acuri mi maska bolje izgleda, moram priznati.

Link to comment
Share on other sites

X6 zapravo daleko bolje izgleda uzhivo...ja sam je se gnushao dok se nije pojavila u gradu i ja reko da vidim koji je ovo model...X6??? Znachi meni nikako nisu isti slika i real life...totalno dobijesh drugachiji utisak o kolima preko slike...

I hajd vi pro anti-x6-shi, bili podelili sa nama shto nam vas je zhao :)

Btw shto neko reche, tek sad videh, glasi bi otishao za Accord da nije suvishe amerikanizovan...pogotovu dupe...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

meni je x6 toliko cudan, pogotovo uzivo, da mi je obrnuo krug grozote i dosao opet na kulnost:) kad sam ga prvi put video, gledao sam ga 20 minuta...

sto se tice glasanja, glasah za akorda, lepsi mi je stari, ali kad se sve uzme u obzir, opet mi akord ispada najbolji u ovoj konkurenciji.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...