Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Лале, а преко нета?

Mislim da sam napisao da nije internet kartica, ili mozda nisam. Znachi ona bukvalno na sebi ni nema broj, ima samo one cetiri kontrolne cifre na kraju, tako da mi i to nekako ispada iz price. PIN naravno ne drzhim nigde napisan da bi ga neko provalio, jedino sto na dosta mesta ti PIN ni ne treba kad placas jer nije kartica sa chipom.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam napisao da nije internet kartica, ili mozda nisam. Znachi ona bukvalno na sebi ni nema broj, ima samo one cetiri kontrolne cifre na kraju, tako da mi i to nekako ispada iz price. PIN naravno ne drzhim nigde napisan da bi ga neko provalio, jedino sto na dosta mesta ti PIN ni ne treba kad placas jer nije kartica sa chipom.

написао си, нисам обратио пажњу...

или куцаш ПИН или се потписујеш. хммм... дакле, неко је МОРАО да има нелегални читач магнетног записа и да ти провали пин (док си га укуцавао) да би ишта могао да уради. картице са чипом су безбедније, јер плаћање иде само док је чип у читачу, а за то су морали да ти је украду, јер још нису кренули у копирање чипова.

а ти си мени ономад тражио да погледаш све картице... Лале, Лале, да те нема морали бисмо да те измислимо...

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

или куцаш ПИН или се потписујеш. хммм... дакле, неко је МОРАО да има нелегални читач магнетног записа и да ти провали пин (док си га укуцавао) да би ишта могао да уради. картице са чипом су безбедније, јер плаћање иде само док је чип у читачу, а за то су морали да ти је украду, јер још нису кренули у копирање чипова.

Ali sad kad razmislim, ne secam se kad sam poslednji put kucao pin za tu karticu, OSIM na bankomatu, gde ga naravno uvek upisujem. Ali kao societe bankomati upravo imaju onu dodatnu zelenu budzu sto je kao zastita od tih prevara. A ovako u prodavnicama se skoro uvek samo potpisujem. Znam da ima jedno mesto gde sam kucao pin umesto potpisa (neki retail) ali to je bilo pre tipa 4 meseca.

а ти си мени ономад тражио да погледаш све картице... Лале, Лале, да те нема морали бисмо да те измислимо...

;)

ahahaha ;) ali i ja sam tebi pokazao moje! znachi ti si! :))

Link to comment
Share on other sites

Ko bre jebe teretanu i otala sranja, svez vazduh,tezak rad(aka cepanje drva) i radza.Pravi paorski zdrav zivot :)

Odo sad na slavu :)

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pad dinara, najave poskupljenja

21. novembar 2008. | 01:57 -> 12:16 | Izvor: B92

Beograd -- Dinar nastavlja da slabi i današnji srednji kurs iznosi 88,29 dinara za evro. Zbog pada vrednosti domaće valute građane u decembru očekuju poskupljenja.

Talas poskupljenja početkom decembra očekuje se najpre kod uvoznih prehrambenih proizvoda, kućne hemije, ali i obuće i odeće. Ministar trgovine i usluga Slobodan Milosavlejvić izjavio je da je poskupljenje opravdano zbog pada vrednosti dinara i sugerisao je građanima, nakon sednice vlade, kako da uštede u vreme poskupljenja.

Milosavljević kaže da se poskupljenje uvozne hrane, odeće i obuće može nadoknaditi kupovinom domaćih proizvoda. Međutim, problem je sa robom široke potrošnje, za koju u Srbiji ne postoji zamena. Milosavljević smatra da se ovaj problem rešava suzdržavanjme od kupovine.

Kakvo izdrkavanje...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ali sad kad razmislim, ne secam se kad sam poslednji put kucao pin za tu karticu, OSIM na bankomatu, gde ga naravno uvek upisujem. Ali kao societe bankomati upravo imaju onu dodatnu zelenu budzu sto je kao zastita od tih prevara. A ovako u prodavnicama se skoro uvek samo potpisujem. Znam da ima jedno mesto gde sam kucao pin umesto potpisa (maki u pazovi ili karlo u tosinom) ali to je bilo pre tipa 4 meseca.

ahahaha ;) ali i ja sam tebi pokazao moje! znachi ti si! :))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dobih 10 iz medicine rada, jos 4 do kraja...jos kad bi znao sta cu kad zavrsim...jebem ti zemlju, studiras 6 godina medicinu da bi posle molio boga da te prime negde da staziras za dzabe i volontiras posto posle nece da te prime za stalno...au kurac, ima da odem u vojsku kad zavrsim...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebote hoce glava da mi explodira :(

A i tuga neka pochela da me hvata, moram da se napijem vecheras mnogo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...