Jump to content

Razer DeathAdder


neeboja

Recommended Posts

Od pre par dana imam problem sa levim clickom mog razer deathaddera kupljen u maju. Koriscen pretezno za gaming,CS i WOW

na slici sam oznacio crvenim mesto na kome uopste ne prihvata click, dok svugde drugde prihvata

Levi Click

kad se pritisne 'crvena zona' uopste se ne cuje fizicki click(i naravno nema efekta levog clicka na compu) nego se samo plastika tastera nasloni plastiku ispod. To crveno mesto je kriticno jer njega najcesce treba clicknuti

na kutiji u kojoj sam kupio mish ima nalepnica - garancija 2 godine,ali nazalost ne mogu da nadjem racun

za deathaddera sam se opredelio jer, pored kvaliteta senzora, ljudi po forumima su pricali da tasteri ostaju isti kao i prvog dana

sta mi je ciniti?

da li sam da ga otvaram?

da li da ga nosim na popravku? gde? koliko ce da kosta?

ima li drugih resenja?

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

nisi dobro uploadovao sliku ali u sustini nebitno..

ne znam sta da ti kazem, uzmi neku olovku ili sl. i podigni malo levi taster i pogledaj jednostavno da li je sve kao na desnom, da se nije nesto zaglavilo , imam deathadder, tasteri, kao sto ljudi kazu, isti kao prvog dana...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

morao bi da ga otvoris da vidis u cemu je problem. mada, ako se ne cuje klik, mikroprekidac se pozdravio sa ovozemaljskim zivotom najverovatnije.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa, da se desni koristi koliko i levi, on bi isto otkazivao. ocigledno stavljaju fush prekidache. ili ste vi momci mnogo jaki hohoho

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ili ne ? :)

jbga, necete da se kockate, ali evo, meni vec drugi deathadder ( prvom je izgoreo kabl i sve zivo u mini-house-pozaru :P) i savrseno sve, ali ocigledno imaju problema sa tim klikovima, jer na prvom je bio znatno grublji onaj klik, kako da kazem, kad kliknem bas onako osetis :D a na ovom je malo mekse ali radi perfektno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@Vlada

kada ti miš bude radio posle 4 godine kao kada si ga prvi put uzeo javi se ovde opet. Meni nije trebalo 510 puta da naučim koji da uzmem, i evo posle toliko godina i nošenja po igraonama i dalje je car  [:D]

mozda nauche iz 518tog puta ko pravi najbolje misheve!

!

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pronasao sam racun i garantni list! Na svu srecu nisam sam otvarao misa niti ga cackao.

Samo se nadam da ovaj tip kvara ulazi u garanciju

Zvacu ih sutra i hopefully ce da bude nesto!

Oprostite sto odgovaram posle ovako puno vremena. Dobio sam sasvim novi razer deathadder od garancije.

I to u roku od 3 dana prijave. Sasvim su profesionalno to odradili. U prodavnici su mi rekli da za probleme u

95% slucajeva dobijate novi proizvod, a ne popravku istog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...