Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. čudi me da nemaju opciju kao 2 door i 4 door 🤔
  2. U dosta zemalja je značajno manje osiguranje kad je auto četvorosed.
  3. Evo! https://m.mobile.de/auto-inserat/porsche-911-carrera-cabriolet-vollleder-bi-xenon-bose-goslar/349882615.html?searchId=37bdeed0-7b63-b43e-9a31-2747f059e1bc&ref=srp&type=ad
  4. Da iskoristimo za neki vintidž porše dok još može! 👍
  5. deset wunderbauma protiv laserskih radara! bubblegum najbolje odbija!
  6. Možda je polo gti? 🤔
  7. Uf, ne znam koliko bi izdržao taj motor toliki pritisak, ali vtec je svakako dobar izbor za turbo 👍 sto ne bi mogao da ga registrujes? samo pazi da ti maglenke rade, to je na tehničkom bitnije nego dal je motoru dodato 500 ks 👍
  8. nema ga još uvek tamo, moraćemo da se zadovoljimo sedanom sa 16" felnama:
  9. Uvek su bile velike razlike, al danas je baš nenormalno. Srećom, i dalje postoji Singapur.
  10. moramo se složiti da izgleda lepo već 40 godina, ako računamo sve generacije koje su sve bile lepe na svoj način
  11. ludi italijani i dalje drže Ypsilon, osvežili su ga malo za 2023. koristi hibrid sistem iz aktuelnog fiata 500 Sa svim italijanskim bonusima izađe oko 13-14 hiljada eur 👍
  12. radujem se što ponovo postoji m3 karavan, ali ljudi, jel ovo nekome lepo?? 3,0 I6 bi-turbo 510 ks 650 nm 3.8 sek 280 kmh
  13. A ljudi se lože jbg, kaže ti lik 2 soma evra samo da bi ti pomislio kako je facetina strašna
  14. Svaki kineski led ili xenon može da se našteluje, sem ako sijalica ima previše lumena 👍 prolaze ga jer smo najgora država!
  15. pošaljite prosečnom ovdašnjem vlasniku bmw-a za instatni svrš: https://www.instagram.com/reel/Cnch7WhpBOX/?igshid=MDJmNzVkMjY=
  16. I ONDA GA ČIPUJEŠ SAMO JELDE?
  17. zamis magarca koji je kupio za 66k i nije iskoristio federal, pa bukv da im dođeš u hq i pobijes sve exec-e! ...sto i nije isključeno da će se dogoditi u amerikama
  18. Mazda MX-30 e-Skyactiv da, mazda konačno skapirala da im je jedini ev u ponudi bulja, ali nam nije ponudila ono što ste svi isprva pomislili! iako je ovo zaista plug-in hibrid, kombinacija agregata je šou - elektromotor je u kombinaciji sa single-rotor wankel benzincem, koji nije povezan sa točkovima/menjačem, već radi samo kao generator za 17,8 kWh baterije! 😁 i onda na kraju pr saopštenja kažu ukupna snaga je 170 ks 😁 masterpis majke mi! na točkovima ti je 140 konja a na šasiji jedno 200 kg više (motor + rezervoar 50 lit) , al nema veze imaš veći rejndž zbog on board punjača batt 👍 šou (neko će primetiti da ovaj mali auto ima samo 8 lit manji rezervoar od 5m 2t dovlinog super-turbo espejsa! kad sipam pun može oko 450 km, tuga božja... kad radi, naravno )
  19. realno bolje da su kola EV ali normalna, nego da su EV pa još i SUV!
×
×
  • Create New...