Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. sa tim malim firmama i restomodovima se nikad ne zna, mož da bude 5 mil za 5 godina, a može i 100k
  2. ne brini, nisi ti kriv. jednostavno električan je i samim tim ga nema kod nas 🤷
  3. Verujem da većina i ne zna kako izgleda današnji Megan, stoga evo:
  4. 35 komada će biti serija, kreću narudžbine od juna, požuri!
  5. Delta potpisala Avatara! Changan + Huawei
  6. ZAUSTAVITE SVE ŠTO RADITE! U saradnji sa Pininfarinom firma JAS Tensei je restomodovala legendarni Honda NSX i za tričavih milion može biti vaš! Naravno uz personalizaciju da najsitnijih detalja. Sve su zadržali i unapredili, ostao je originalni atmosferski V6 sada na 3,5 litara je 420 konja. Manuelni šort-šifter sa 6 brzina. Ali kako dobro to izgleda, ne pamtim da sam skorije odlepio ovoliko na neki automobil!
  7. možda sad imaju, izašla sveže ova ponuda sa servisiranjem! nije šeri nego džili, to je mnogo bolje
  8. ovaj xc90 i dalje top ponuda jbg 3 god garancije i redovnih servisa
  9. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Neko ko se zove Ursula ne može bjti dobra osoba.
  10. kinezi imaju neki svoj fazon dizajna i onoga šta im se sviđa jbg samo da se ne trude previše da globalno to guraju
  11. pa nije baš, evo je sadašnja sedmica:
  12. mi smo prosto THIS BAG IS NOT A TOY generacija, proći će i to jednom valjda ...
  13. A nemamo Volvo Selekt i gomilu još salona sertifikovanih polovnjaka? Evo kod mene u Rakovici dole u AK Kompresor ceo salon su sertifikovani polovnjaci! Navikli da lažu narod 😄
  14. jesmo li za restilizovanu sedmicu?
  15. o jebo te kurac nenormalni i škoda, poenta posta je da negde bilo gde već možeš da uzmeš solidno opremljenu novu teslu 3 za 33k
  16. novi dan i nova geely limuzina! model A7 ovaj je samo EV
  17. a i ovo teži je od onog M5 jbt ne priča se dovoljno o lobiju proizvođača guma!
  18. Nova C klasa Electric dakle nema više EQ porodice EV mercedesa i C ima svemirski svetleći gril, zbog kog će kasko prestati da osigurava merc 😄
  19. Tesla 3 sa posebnom ponudom uvoznika sada za 33500 eur https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2026/04/19/tesla-model-3-cenom-stigao-na-nivo-skode-octavije
  20. tih 1500 konja ima samo u određenom modu, koji je ili launch ili track svakako je brz ionako, al stvarno je pitanje dal je to prosto ludost
  21. ono što je neka mazda 6 trebala da bude čak nije ni full EV nego PHEV
  22. OK Geely 😲 merc prednji deo i točkovi, zadnji 3/4 je audi a8, a unutra bmw ali je super!
  23. dovlagsi

    Carbage

    VE ŠEST ELEKTRIK
  24. dovlagsi

    Carbage

    a ja sam mislio da ja vozim kul V6 auto!
  25. nekako mi je teško da zamislim da budeš faca u šaomi autu jbg
×
×
  • Create New...