Jump to content

Opisi

Najnoviji opisi video igara!


1,451 topics in this forum

    • 0 replies
    • 333 views
    • 0 replies
    • 318 views
    • 0 replies
    • 478 views
    • 0 replies
    • 305 views
    • 0 replies
    • 308 views
    • 0 replies
    • 304 views
    • 0 replies
    • 418 views
    • 1 reply
    • 444 views
    • 0 replies
    • 397 views
    • 0 replies
    • 357 views
    • 0 replies
    • 469 views
    • 0 replies
    • 448 views
    • 0 replies
    • 488 views
    • 0 replies
    • 399 views
    • 0 replies
    • 364 views
    • 0 replies
    • 333 views
    • 0 replies
    • 342 views
    • 0 replies
    • 285 views
    • 0 replies
    • 264 views
    • 0 replies
    • 228 views
    • 0 replies
    • 185 views
    • 0 replies
    • 234 views
    • 0 replies
    • 265 views
    • 0 replies
    • 201 views
    • 0 replies
    • 202 views


  • Topics

  • Posts

    • eh, pa nek naprave zakon onda... iskreno i te bagelj varijante "na crno" ćemo nešto da radimo nisu ok. lepo reci nema više zakonski izdavanja dozvola nek uđe u proceduru i izglasa se i kul. ovako šta god da se ne svidi predsedniku može da sprovede u delo da se eto ne izdaje. sve što neko nekoga uči može da se upotrebi i iz negativnog konteksta ako zatreba. ne kažem za tebe ovde već inače. Da, u pravu si, klinac je bio neviđeno precizan jer je očigledno vežbao i sigurno bi procenat poginulih bio manji da je tog popodneva prvi put uzeo pištolj u ruku.  kako misliš nema veze sa životom? pucanje iz vazdušne puške/pištolja je 90% identično kao pucanje iz vatrenog oružja, izuzev u momentu "cimanja" pištolja i zvuka koji pravi. Pričam pre svega o mehanici nišanjenja, disanju prilikom pucanja, itd. Ne pričam o tome da li sa vazdušnim pištoljem možeš da uđeš u školu i ubiješ 10 ljudi, ne možeš, ali da se vratim na ovaj primer odozgo, da je trenirao pucanje iz vazdušne puške i tog popodneva prvi put uzeo vatreni pištolj verovatno bi bio negde na 50% učinka koji je imao sad. Prosto imaš naučen stav, držanje, disanje, nišanjenje, povlačenje oroza. a jel uče da kolju svinje? 🙂 pa sutra kad neki zakolje komšiju jel da hapsimo roditelje što su terali klinca da kolje svinje za Božić? 🙂 Čitam šta pišem i ne bih da me neko shvati pogrešno kao da sam bezosećajan prema slučaju i da mislim da treba svi da idu slobodni kući, strašna je stvar i tragična, samo postavljam pitanje koliko su zapravo roditelji odgovorni a koliko će država da im naroka sve šta može. Ne znam ni ja, smatram da treba da snosi odgovornost, ali u okviru dokazivih zakonskih stvari. Za pucanje u streljani jer je maloletan, svakako, šta god zakon da kaže da je za to zaprećena kazna, jer je uradio nešto protivno zakonu. U ovom trenutku ja to vidim kao jedinu dokazivu odgovornost, pored naravno nesumnjivog duševnog bola porodicama itd za koje su ga i tužili.  Ovo da neko vidi da sa detetom nešto nije u redu, što kaže i Psiho gore, je baš nategnuta kategorija jer su deca čudna 🙂 Ok kao veselo dete jednog dana postane povučeno i neke tako direktno jasne znake, ali ako je neko kao Kosta ovaj koji evidentno sajko, siguran sam da je uspeo da to solidno zamaskira.  
    • Pričam sa drugom pandurom, kaže da su stopirali izdavanje dozvola za posedovanje oružja fizičkim licima. Jedini izuzetak su osobe koje su dokazale da im je život ugrožen (što je teško dokazivo), i ljudi koji se sportski bave gađanjem (imaju obavezu da učestvuju na X takmičenja inače gube dozvolu).
    • U SAD oko 80% pikapa nije videlo kutiju sa alatom, treba nešto i evropljanima da se osećaju muški 😄
    • Jebi Embida placipicku. https://x.com/HarrisonWind/status/1786241175675879535?t=bRhZyzm7rH2cB3ZwsUdTrQ&s=09
×
×
  • Create New...