Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono sto je van buren nudio po pitanju grafike je bilo perfektno... samo da se updateovalo malo za danashnje standarde i to je to

3d je brzi, lakshi, jefitniji put do grfike, to je bliz odavno uochio... war3 ima ochajno njesra od enginea, sve je pojednostavljeno kako bi radilo na svakoj makini

Zapravo samim tim sto je radio tada na svakoj makini a izgledao epski (i dan danas izgleda) cini ga sjajnim engineom zar ne :)

Inace meni je fo3 10 puta bolji od fo1 i fo2 koji su bas imali ruuuznu grafiku.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio danas Sk saom da prochitam chlanak dotichni, jebote kuzma je imao ejakulaciju vishe puta u toku pisanja istog xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo samim tim sto je radio tada na svakoj makini a izgledao epski (i dan danas izgleda) cini ga sjajnim engineom zar ne :)

Inace meni je fo3 10 puta bolji od fo1 i fo2 koji su bas imali ruuuznu grafiku.

stavi naocare :P frkvencija manja od 60 hz stize po svoje

mislim porediti izgled 2 igre sa razlikom od 10 godina, yeah

kuzma je slika i prilika savrsenog podguznog novinara, sve ono sto je se pokenjao mogao si naci u svakom 10/10, A+, 100/100 rivjuu za fo3

umesto sto svoju kreativnost upucava trudeci se da se izrazi sto originalnije (i pri tome opasno fejluje) treba da se usresredi na ono sto se proserava, jer smrdi sve zesce

anyway, bash sam naisao na fin side quest, treba ribi da nadjem 30 nuka kola, a startovao me i njen drugar koji se lozi na nju da dam prvo njemu te kole pa da je ovaj prca zahvaljujuci njima, i onda iskochi black widow opcija da on meni zapravo nadje 30 nuka a da cemo svi zajedno imati jedan treesome kvaliti tajm :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stavi naocare :P frkvencija manja od 60 hz stize po svoje

mislim porediti izgled 2 igre sa razlikom od 10 godina, yeah

Hihi bar neko

725453las-primas.jpg

Nisam igrao ni fo1-fo2, secam se da sam probao i smorio me neki pauk na startu. Poslednji put kad sam probao nije hteo da se startuje...bedak, moracu ipak odigrati te fo1 i fo2 deluju mi kao imba igre :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

izaso sam iz volta, prespartao onaj megaton i sad treba da radim kvestove. znaci, nisam FO zealot, sto mnogi vec znaju, stavise, volim da podbadam gospodu zealote:) medjutim, ovo je tolko sranje da ja nemam reci. ceo folautizam u igri je toliko usiljen i izdrkan i predrkan da je prenapadno i nema smeka uopste. niko nije normalan od npcova, grad je napravljen od govana, atomka je u centru, likovi koji obozavaju atomku, sve toliko vristi 'omg pogledajte ovaj postapokalipticni smek molim vas' da mi se vrti u glavi otprilike. fajt je sranje, onaj vats kao izvlaci stvar, sa naglaskom na 'kao'. sreca pa je dosta lak, inace bih se toliko pozbunjivao da bih crko svaki put. ko je dizajnirao pipboja i onu nesrecnu mapu treba da bude nabijen na kolac momentalno. ako neko misli da cu se uziveti i primiti ako mi da budjav interfejs na kome oci treba da mi ispadnu, onda se prevario. GUI i uzivljavanje nisu ista stvar, naprotiv, GUI se tako i zove zato sto je to interfejs na kome blejim ja, dule, a ne ja, vaultista. ukratko, ne znam da li cu smognuti snage da upalim opet, zao mi nekako, ali bas treba da se nateram.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Smara i dalje sto vecina rpgova ne dozvoljava da budes "ok" zlikovac.Ako odaberes da budes dobar onda si realno sisica(skidas macku sa drveta,citas price deci itd) u slucaju da hoces da budes zao krajnje su retardirane opcije.

Anyway,14lvl small guns sniper setup...neunistiv sam.Main story je i dalje da odem do galaxy radio,radio sam par side questova,al uglavnom trcim i istrazujem.Utisak je i dalje isti...da nije u pitanju fallout svet ne verujem da bih igrao.

Nadam se da ce uskoro da izbace neke zajebane modove.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

izaso sam iz volta, prespartao onaj megaton i sad treba da radim kvestove. znaci, nisam FO zealot, sto mnogi vec znaju, stavise, volim da podbadam gospodu zealote:) medjutim, ovo je tolko sranje da ja nemam reci. ceo folautizam u igri je toliko usiljen i izdrkan i predrkan da je prenapadno i nema smeka uopste. niko nije normalan od npcova, grad je napravljen od govana, atomka je u centru, likovi koji obozavaju atomku, sve toliko vristi 'omg pogledajte ovaj postapokalipticni smek molim vas' da mi se vrti u glavi otprilike. fajt je sranje, onaj vats kao izvlaci stvar, sa naglaskom na 'kao'. sreca pa je dosta lak, inace bih se toliko pozbunjivao da bih crko svaki put. ko je dizajnirao pipboja i onu nesrecnu mapu treba da bude nabijen na kolac momentalno. ako neko misli da cu se uziveti i primiti ako mi da budjav interfejs na kome oci treba da mi ispadnu, onda se prevario. GUI i uzivljavanje nisu ista stvar, naprotiv, GUI se tako i zove zato sto je to interfejs na kome blejim ja, dule, a ne ja, vaultista. ukratko, ne znam da li cu smognuti snage da upalim opet, zao mi nekako, ali bas treba da se nateram.

/signed

s obzirom da nisam nikakav fan, ja ovo neću ni da igram. čujem da je crysis ekspanzija još lepša od originala, i baš će da mi legne no bullshit igra posle smaranja sa fo3, fc2 i dead space-om.

eventualno ću pokupiti negde sejv pred kraj igre, da vidim da l će da se uzmu na kraju :))

Link to comment
Share on other sites

ako bi ste da dizete karmu u megatonu kad popravite cevi mozete da prodajete scrap metal onom dedi za novce i karmu

@doolio

pa to sam ja i pricao sve vreme, da se u falloutima tajno vorshipovao penis, ovde bi napravili karinu od 30 m oko koje se prinose zrtve

pricaju o nekakvoj imerziji, stolici od 4 pixela njanjanja a ovamo milion nelogichnosti najosnovnijih

btw previshe je stimpacka u ovoj igri, treba da ih je mnogo manje da imaju jachi efekt i da kostaju mnogo vishe (i da ne leche crippled limbs, npr)

speech skill to donosi ili 20 ili 30 expa, dok ti lockpick donosi 30 xpa... khm... zasto ti karma se smanjuje kada si hidden i maznesh nekom nesto? zar karma ne treba da bude ogledalo tvojih postupaka prema npc-ovima, kako oni znaju ako me nisu ni videli da sam ja nesto ukrao..

i zasto se onako jebeno sporo kreces

raspored perkova je uzasan, kada dodjesh do 18-20 lvl pola onih perkova ti i ne treba jer si vec imba poodavno... zapravo ja dosao na 9 lvl ne znam sta da stavim jer mi nista ne treba od ponudjenih opcija

nervira me sto nemam vremena da sednem i zavrsim sa igrom, ovako produzavam sebi agoniju do beksraja

/signed

s obzirom da nisam nikakav fan, ja ovo neću ni da igram. čujem da je crysis ekspanzija još lepša od originala, i baš će da mi legne no bullshit igra posle smaranja sa fo2, fc2 i dead space-om.

eventualno ću pokupiti negde sejv pred kraj igre, da vidim da l će da se uzmu na kraju :))

[:(]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eo citam tek sada topic, mogu generalno da skratim sledecem fanu koji prvi put otvara topic: svi old school ljudi generalno dele misljenje da je igra prosek koju vadi grafika, i da nema nista od starih dijaloga i humora.

A isto kupih danas SK, Kuzma nahvali igru ko da ju je pravio njegov sin pa da ga pogura u stilu uticajnog tate. Probacu kad se nakanim da skinem, meh...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...