Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

palo mi na pamet sinoc da obidjem zapadni deo mape, posto nisam uopste tuda prolazio, nadjem outcast bazu , jos par nekih gluposti, onda neku decu koja cuvaju njihov grad i ne daju mi da udjem :( i finale, nadjem matorog , da stvar bude jos gora zarobljen je u nekom matrix alike sistemu u voltu 112 sa jos jedno 10toro. Ne znam da li se ovde stize kroz storyline, ali svakako zanimljivo :P
[8D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To i nije striktno opis za Pc, pošto je igra multiplatformska.

trebao je onda da podeli opis na dva dela, za konzolase koji nikad nisu igrali fo1 i 2, i za ostatak normalnog sveta

inache on koji je pljuvao po konzolama najgore... mda... novinarstvo... mrsh ... steta sto ti nisi ubacio koju :|

palo mi na pamet sinoc da obidjem zapadni deo mape, posto nisam uopste tuda prolazio, nadjem outcast bazu , jos par nekih gluposti, onda neku decu koja cuvaju njihov grad i ne daju mi da udjem :( i finale, nadjem matorog , da stvar bude jos gora zarobljen je u nekom matrix alike sistemu u voltu 112 sa jos jedno 10toro. Ne znam da li se ovde stize kroz storyline, ali svakako zanimljivo :P
[8D]

i ja sam upao u 112 sluchajno i pojavio se kvest i ne mogu da odradim to sto u kvestu pishe... mora da je vezano za glavnu pricu ili nesto...

il je josh jedan bug

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel neko naleteo na srusen UFO? Pretpostavljam da ga opet ima u igri?

Nego uporedo cepam i F2. Fali trojci mnogo toga. Evo juce u dvojci opet radio naj side-quest u restoranu u Broken Hillsu. Fora je da se obara ruka za stolom s jednim mutantom. Ko pobedi dobija Power Fist oružje. Izgubio sam [crap] i mutant me je odveo kuci na jednu noć, a posle sam u inventaru dobio za uspomenu - sexy lopticu za usta :) [b)]

Link to comment
Share on other sites

Nego imam problem, odjednom mi je quest da nadjem galaxy radio oznachen kao kompletiran?? a nisam ni ishao u tom pravcu niti sam ga trazio a bogami nisam ga ni nashao jer sam lutao u glavnom zapadno od megatona i malo juzno.... wtf?

Ako si bio u Rivet City i pricao sa prof. Li onda je zbog toga.

Da nasao sam ufo

Nadjes ufo gun 80+ dmg i oko 150 municije

Takodje sam naishao na nasheg starog drugara Harolda [^]

Uzeo sam 20lvl i ostalo mi je oko 2-3h main questa.Ako hocete da pratite samo main quest+koji sidequest igra moze da se zavrshi jako brzo.Uzeo sam na 20lvl Explorer skill samo da bi video koje sve lokacije postoje i fali mi oko 20+ lokacija.

Also,napravio sam full Unarmed lika na very hard i mogu reci da je zajebano [:D]

Stvar koja obavezno mora da se uradi je dizanje Megatona u vazduh i nakon toga prica sa ribom kad se vratis na mesto nesrece!!! Best moments in game :P

Edit:Sad kad sam igrao malo vishe mogu reci da je prosecna.Ima zanimljivih stvari i akcija,a koliko toga su mogli da ubace jer imali su prostora za razvijanje.Ceo taj post-apo svet je solidan,al nije tako dobar ko prethodni delovi.Nema velikih gradova(new reno,sf)nema taj osecaj razvijanja gradova(vault city) posle bombi kao prethodnici,npcevi vredni paznje...nekako je prazna i veoma repetativna(svi oni isti tuneli bude ti muka).Dal to oni nisu mogli da izvedu zato sto je u pitanju ovakav game engine ili ih je samo mrzelo ne znam.

Na kraju,fali joj taj neki fo2 shmek i josh nekoliko stvari da bi bila odlicna.Mada to je problem,mnogo ljudi je uporedjuje sa prethodnim igrama...po stranim forumima svi oni koji nisu igrali prethodne kazu da je im je ovo sjajno.

Edit2:Evo ovaj lik je uradio dobar review imo: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/review/R129534.html Nisam citao SK,al cenim da opis nije ovakav :P

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Sa fallout.wikia

In the initial retail release of Fallout 3, if the player finds Vault 112 before visiting the Galaxy News Radio building, the dialog options will occur as if they had, thus causing confusion since the player will know things they haven't yet experienced in-game. This is likely a slip by the developers that may or may not be fixed in a future patch.

Citao sam ovo i na drugom mestu, tako da se definitivno radi o propustu. Sve u svemu, ne ulazite u stodvanesticu ako ne pratite glavnu pricu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pre nego sto se neko najde pametan i linkuje youtube za FO1 i 2 speedrunove. Da sa perfektno iscitovanim likom i sa koriscenjem sto trikova i exploitova (i uglavnom nenasilnih varijanti u dijalogu i slicno), covek koji tacno zna sta radi moze da predje fallout za cuku dve. To nista ne govori o stvarnoj duzini igre i main questa kad se radi "posteno".

Link to comment
Share on other sites

sreca pa kec i dvojka nisu mogli za cuku. a ja sam dvojku prvi put kad sam igrao smlatio za sedam dana, i nisam trcao kroz glavni kvest samo

da samo sto je ta fora provaljena posle 10 godina a ne posle mesec dana... i sto si to mogao da uradis ili provalish tek posle 10 pokusaja da predjes igru... i sto je igra matora ko biblija... ne u pravu si, fo3 je sjajan i 1 i 2 su inferiorni totalno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dži čoveče, pa ti preemptivno napade čoveka. On je baš rekao suprotno od toga. Ja sam prvi krenuo sa preemptivnim udarom da sprečim mog cenjenog kolegu (Voodoo, završi li više taj faks?) da kaže to za fallout speedrunove, a ti napade čoveka ni krivog ni dužnog. Check your targeting kind sir.

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije poenta u tome za koliko moze da se igra predje, to je sasvim nebitno, bitna je sama igrivost i sama igra, problem je sto FO3 nije ni blizu FO2 po atmosferi i igrivosti uopste, FO3 je neki RPG based FPS koji ne zasluzuje Fallout u svom nazivu i to je tako, da se zove drugacije bila bi onako solidna igra, pokrali su neke stvari koje su dobre iz Fallouta ali dzabe kad su napravili djubre.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

vi ste svi optereceni nekim uporedjivanjem i tim tripovima i svi ste u fazonu da fo3 ne zasluzuje taj naziv i da bi bio okej da se zove drugacije. meni licno je to apsurdno, svaku igru posmatram kao poseban entitet i slobodno mogu da kazem da je fo3 zakazao na svim relevantnim poljima i da je sranje. ja ne znam kako vi ovo igrate u stvari.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vi ste svi optereceni nekim uporedjivanjem i tim tripovima i svi ste u fazonu da fo3 ne zasluzuje taj naziv i da bi bio okej da se zove drugacije. meni licno je to apsurdno, svaku igru posmatram kao poseban entitet i slobodno mogu da kazem da je fo3 zakazao na svim relevantnim poljima i da je sranje. ja ne znam kako vi ovo igrate u stvari.

Ne mogu da se slozim sa tobom. Ne mogu da posmatram f3 kao posebnu igru/entitet , kada je meni u glavi samo 1 i 2 ! Jednostavno ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da sam cekao f3 10godina i da onda kada je izasao ne zelim da ga instaliram, a kamoli da ga igram .... jednostavno me to samo ubija i nista vise....

ne zelim da mi nesto pokvari utisak zvani "Fallout" !

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ne kontam vas, jebiga:) ako je nova metalika sranje, slusacu i dalje staru, a oni neka izdaju sta god oce. ako se pojavi neki bend u tom fazonu, a zove se totalno drugacije, slusacu njega jer je dobar. zar je bitno da li se nesto zove folaut, pera, sima, zivojin ili gvubljatraft? FO je licenca koju svako moze da kupi i da se izdrkava i pravi sranja, bitna je sama igra. ako fifa postane bolja od pesa, igracu je istog trenutka.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sve se plashim da i kad izadje da ne bude dumed duwn kao fo3... jer bethesda je napravila uspek i te kakav... do sada se fo3 prodao u 3.5 miliona primereke... ne bih ja tu ocekivao previshe

:P

Metalike sam se odreko pre 10-ak godina, tako da .... da su izdali najbolji thrash album svih vremena, ne bi ga pustio... kao sto i nisam hahahahaha.....

jednostavno kada su nesto usrali onda su usrali .... jbg.

da se zove i igrica drugacije ne bi je igrao, jer znam kakve igrice pravi shitsheda.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

aman ljudi nisam ja nikog napao, samo izbacujem svoje frustracije sto je fo3 onakav kakav jeste [:D]

ne znam, ne kontam vas, jebiga:) ako je nova metalika sranje, slusacu i dalje staru, a oni neka izdaju sta god oce. ako se pojavi neki bend u tom fazonu, a zove se totalno drugacije, slusacu njega jer je dobar. zar je bitno da li se nesto zove folaut, pera, sima, zivojin ili gvubljatraft? FO je licenca koju svako moze da kupi i da se izdrkava i pravi sranja, bitna je sama igra. ako fifa postane bolja od pesa, igracu je istog trenutka.

aj da se ubacimo u to poredjenje iako je totalno nerealno, igre i grupa no nebitno :)

da si cekao 10 godina novi album omiljene grupe bio ispresecan ocajnim pokusajim njihovog sviranja u hiphop tripu, cuo za otkazan album ciji si demo snimak pokupio sa neta i napalio se kao banun, i na kraju dobio tamo neku varijaciju jelene karleushe sta bi imao da kazes ?

dzi tebra sti odlepio? :)

meni je bas mega sto kec i dvojka mogu da se projure na fintu, a mogu i da se igraju sto godina, poenta je bila da to koliko vremena treba nije pokazatelj da li je igra dobra ili ne

tako da ako se pljuje, daj makar da je utemeljeno, a ne pausalno pa udri po svemu.

bacicu sutra utiske, kad krenem zapravo da igram trojku. jebaga, kapiram da nije ko pre, ali da se ne lazemo, da neki papani naprave tekstualnu FO igru, i to bih probao

pa ne lupam paushalno, sve sto sam kenjao na topiku da ce biti katastrofalno, realizovano je na najgori moguci nacin.... kad probas videces...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da si cekao 10 godina novi album omiljene grupe bio ispresecan ocajnim pokusajim njihovog sviranja u hiphop tripu, cuo za otkazan album ciji si demo snimak pokupio sa neta i napalio se kao banun, i na kraju dobio tamo neku varijaciju jelene karleushe sta bi imao da kazes ?

Posto igras FO3, zajedno sa ovim sto si rekao ispade>

G SLUSA KARLEUSHU!!!

hahahahah

sry nisam odoleo :P

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh u prvom postu igra je suvishe laka...mozes da prebacis na vecu tezinu u toku igranja.

Moras rucno da palis vats,kad se istrosi automatski te vraca u normal i brzo se puni.U zavisnosti od toga kakvog lika ces napraviti(long range) vats ces koristiti u manjoj meri...cim nabudzis skill oruzija preko 65 mnogo je bolje da ti sam nisanis na long i mid razdaljinama.

Hint:

Obrati paznju na Bobblehead-ove Collectors_Edition_Bobblehead.gif daju +special +skills.Naravno i na skill knjige posto ih je negde tesko primetiti
Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...