Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WAT?
udjesh u inventar, obrnesh stranu sa oruzhjem, i dok drzhish neki od 1-9 tastera kloiknesh na oruzhje. Hotkey served! :)

!!primetio sam da kada osakatish protivnike oni instant umiru, nemaju crippled limbs efekt kao igrach (znachi sprcash mu levu nogu do kraja i sigurno imash critical i protivnik umire) zato je totalno svejedno koji cesh deo tela gadjati, gadjaj onaj sa najvecom procentazom konstantno i uspeh zagaranotvan... da da VATS zahteva taktichnos' i strategiju :D
Super mutanti mnogo tezhe padaju, pa je na njima cehsh najlakshe opovrgnuti teoriju. Chesto nastave da idu na mene chak i kada im otvorim lobanju, dok za crippled limb i ne primetish razliku. sjajna je i fora da pucash protivniku u oruzhje da mu ga izbijesh iz ruke.

btw samo da se nadovezhem na prichu o raznovrsnosti: po wastelandu su rashtrkana rare oruzhja i oklopi - neke dobijash kroz kvestove, drugi su dropovi, dok trece pravish sam.

za sada se zna za deset pishtolja, 2 smga, 12 dugih cevi, 4 sachmare, 12 big gunsa, i 12 energetskih oruzhja.

da slemovi su okej i helmeti generalno, svi izgledaju dobro... smao sto je za PA smeshno jer je preveliki pa izgleda kao neki teletabis ;)
T-51b izgleda mnogo bolje od ovog brotherhood PA, ali mu opet fali ona brutalna velichina od koje bi se usrao

404px-Fallout_3_Inferior_Power_Armor.jpg

Fallout_3_T-51b_Power_Armor.jpg

Link to comment
Share on other sites

udjesh u inventar, obrnesh stranu sa oruzhjem, i dok drzhish neki od 1-9 tastera kloiknesh na oruzhje. Hotkey served! :)

o fala bogu :)

jel moze i stimpack?

Super mutanti mnogo tezhe padaju, pa je na njima cehsh najlakshe opovrgnuti teoriju. Chesto nastave da idu na mene chak i kada im otvorim lobanju, dok za crippled limb i ne primetish razliku. sjajna je i fora da pucash protivniku u oruzhje da mu ga izbijesh iz ruke.

btw samo da se nadovezhem na prichu o raznovrsnosti: po wastelandu su rashtrkana rare oruzhja i oklopi - neke dobijash kroz kvestove, drugi su dropovi, dok trece pravish sam.

pa na supermutantima sam najvishe i vezbao...kada im je glava crippled ili bilo koji deo tela josh jedan pogodak i bingo...znachi kada ih obogaljish u jedno mesto josh ejdan puc i cao

jel pishe negde koliki ti je critical chance?

za sada se zna za deset pishtolja, 2 smga, 12 dugih cevi, 4 sachmare, 12 big gunsa, i 12 energetskih oruzhja.

T-51b izgleda mnogo bolje od ovog brotherhood PA, ali mu opet fali ona brutalna velichina od koje bi se usrao

404px-Fallout_3_Inferior_Power_Armor.jpg

Fallout_3_T-51b_Power_Armor.jpg

e pa te brojke zvuche vec mnogo interesantnije, mozda se i priblize broju iz originala :P

video sam ove fotke ... tuzno je i dalje :)

izgledaju kao nose model od plastike a ne odelo od par tona :P

ukrstili nogicama, uzana ramenca, niski, uz par tweakova izgledali bi sasvim dobro

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

404px-Fallout_3_Inferior_Power_Armor.jpg

ne bi se slozio G , ja sam video jednu patrolu , cim sam izasao iz valuta i moze da se oseti ta tezina , ne igledaju kao da su od plastike, a i ovi shotovi bas nisu na nekim zavidnim detaljima :P

http://www.fileplanet.com/176640/170000/fi...ren/vb_demo.rar

wtf je ovo :O

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ne bi se slozio G , ja sam video jednu patrolu , cim sam izasao iz valuta i moze da se oseti ta tezina , ne igledaju kao da su od plastike, a i ovi shotovi bas nisu na nekim zavidnim detaljima :P

http://www.fileplanet.com/176640/170000/fi...ren/vb_demo.rar

wtf je ovo :O

naravno svako ima pravo da se ne slozi sa mnom, ja sam pricam svoje utiske... ovi momci su kao igracke, a nije ih teshki ni ubiti [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grafički je sranje, ali je sve ostalo true FO. I koji će im moj 3D, 2D je izmišljen za Fallout.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi na kojoj tezini igrate? Ja krenuo na najtezem, malko zaheb. J.ebeno okruzenje. Kao da nisu mogli malo raznovrsnije (mislim na sva ona razlupana kola pobacana po Wastu, a sva su ista). Mogli su da ubace da kola mogu da se poprave i da mogu da se voze. Ja naleteo na delove motora (jel moze od tih delova da se sastavi motor i da se vozika unaokolo?) Naterao sam nekako sebe da odigram polako i natenane F3 (supruga koja obozava F1/2 misli da sam puko sa mozgom). F1/2 ostaju nedosanjan san, a F3 ostaje kao nesto sto nema veze sa (F)ransizom.

Vec se pojavio prvi mod za F3. Polazem nade u DATA FILES

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

3D endžin ima tu prednost što izgleda lepo (naravno, ako ovi što rade modele i teksture nisu ošljarili) u svakoj živoj rezoluciji. Aj ti sad napravi 2D igru koja će da izgleda lepo i kod Wulfgara na 15-inčnom Samsungu iz '98 i kod nekog buržuja na dvajesčetvorci u 1920x1080, a da ne izbije oči gledajući u sitne sprajtove. Zato su, između ostalog, na Macu uveli vektorske ikonice još odavno i zato je rasterska grafika prošlost.

Link to comment
Share on other sites

@Chemer

Pa to ja pričam stalno na FO temama. Commandos 2 ima genijalnu 2D grafiku i odlično animirane 3D jedinice, plust što su kontrole tu super dobro odrađene, milina je igrati i izdavati naređenja jer je sve intuitivno (i vožnja vozila je sjajno urađena) i lako za igranje. Ubaciti sve to u postapokaliptični svet, pffff....

Mogu da se prevrnu na dupe, ali meni Comm 2 i danas ima superiornu grafiku kojoj većina 3D igara neće još neko vreme moći da parira, a igra ima i mogućnost promene rezolucije (odnosno odzumiravanja pogleda) pa svako može da uživa u njoj. Zbog te 3D histerije su četvrti deo komandosa napravili u 3D i igra je bila sranje, kako zbog šunjalačko-taktičkog koncepta predhodnih delova (koji je užasno implementiran), tako i zbog potrebe da se stalno rveš sa kamerom dok igraš.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa uvek se može fiksirati kamera, kao u Warcraftu 3 recimo.

Ne može baš uvek i u svakoj igri.

Inače War 3 je odličan primer o nepotrebnosti tranzicije pojedinih franšiza sa 2D na 3D. Na stranu izvrsna mehanika igranja, različite jedinice, dobra priča i likovi i bolesni sinematici, grafički dizajn u W3 je totalno antipatično promašeno sranje. Šta im je trebalo kombinovanje šiljatih lego kocki sa dečjim manga tripovima, kad su mogli da evaluiraju grafički stil iz Starcrafta i naprave vizuelno daleko primereniju igru tematici. Mislim, opasnog badass baju Artasa u megaoklopu iz sinematika nikako ne mogu da povežem sa njegovom prezentacijom u igri, gde izgleda kao igračkica kupljena kod Kineza.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ono sto je van buren nudio po pitanju grafike je bilo perfektno... samo da se updateovalo malo za danashnje standarde i to je to

3d je brzi, lakshi, jefitniji put do grfike, to je bliz odavno uochio... war3 ima ochajno njesra od enginea, sve je pojednostavljeno kako bi radilo na svakoj makini

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3d nije jeftiniji :P , a i da nije 3d pravilo bi se kroz 3d, tako da je opet 3d hoho hoho ho :| . war3 nema njesra ocajni engine, to sto je sve pojednostavljeno a uz to lepo izgleda je optimizacija, za udzbenik !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...