Jump to content

dare to dream !


sinister

Recommended Posts

pretpostavljam da nema mesta uopste:) mislim, ja civic uopste ne gledam kao 'realan' auto, pa sad jel ima mesta, kolko trosi, kako se ponasa, meni je civic = civic:) nesto kao kad neko kaze 'jao jao dzesika alba je do jaja', niko mu nece reci 'e brate, neces je nikad upoznati, a i glupa je verovatno itd itd', tako i ja za civica:)

ja bih vozio dzesiku albu

Dzesika Alba je trudna :/

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Vozim 2 juga (autoskola) i caletovog golfa II gtd kad su oba jugica zauzeta... A zelja mi je uvek bila neki stariji gti auto, da ga bas lepo odrzavam, mada kapiram da dok ja skupim pare za tako nesto, nece vise ni biti delova ... Tipa 205 gti, renault 5 GT, itsl...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

privatno ne vozim nista, imam sluzbenu skodu praktik koju teram za vreme sljake, i ponekad off work (zhasu)

fp1.jpg

skroman sam, ne bi mi trebalo nista vise od hondice

112_05fas_honda_civic_s.jpg

ili novog puntitja ili kie ceed ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa lepo izgleda, mada jbg, kapiram da je govno.

u svakom slucaju, pusti snovi, necu ja do cetrdesete imati za kola...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^ krsh :)

dobro,cobra nije krs (verovatno) ali obican mustang sa v6 motorom je bezveze skroz. jedino sto je mocan kao pojava,ali ovako kad bismo gledali vozne karakteristike,evropljani ga siju kako oces. pa i najobicniji putnicki automobili.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...