Jump to content

SOKOJ/OFPS


Recommended Posts

Jedna gradjevinska firma u N.S.-u je uzela ljudima pare za zgradu pre par godina, sagradila do pola i nista. Ljudi placu, kunu, tuze za svoje pare i stanove ali drzavu boli kurac. On je svoje milione razdelio sa vlasti. Ali glabaj male, standardica.
heh,pa tako inace radi 90% tih nazovi firmi. kad pokupe pare od kupaca idu na sledecu lokaciju i od tih para grade dalje,pa se onda vracaju na ovu prvu i polako zavrsavaju. i onda kad krene da se inate sa opstinarima,tj,nece da daju dovoljno ovi pokrenu tuzbu i zgrada staje sa izgradnjom. i onda neduzni kupci koji su do malopre mislisi da su svi papiri regularni,najebu.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JA vise nikad necu da izadjem iz kuce ili da spavam dok radnja radi. Tek mi sad otac kaze da je potpisao zapisnik koji je inspektor nacinio taj dan. Poserem mu se u usta brljava komunisticka naucena da se boji vlasti i svakog predstavnika iste. Ja bre gledam da ne trosim pare, da ne moze da kaze da sam bahat jer imam pekaru a on potpisuje sve sto mu se stavi pod nos. Da imam pola mozga pa da mu poturim nekog da mi prepise za novu graficku. Znaci hvala vam na savetima ali cim je on stavio potpis on te pare nek i plati. Od mene nece da ih dobije. Proradio mi zeludac sad. Lekovi za smirenje FTW!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa obojica dele istog leba, nije poenta ko ce platiti poenta je u govnarskoj drzavi

Idi nadji tog inspektora i jebi mu majku, mada opet, nece ti stici nista nikad

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo je toliko retardirano da ja nemam rechi - mada sam chula za slichan sluchaj pre nekoliko meseci

@ Ivan - debilan je takav zakon bilo gde, u krajnjoj liniji bi kao trebalo da placa radio stanica, mada kad malo bolje pogledate izdavachke kuce su te koje treba da placaju ili da daju sami besplatne diskove radiju radi promovisanja njihovih izvodjacha! u stvari trebalo bi obrnuto da ide, jer pushtajuci radio reklamirash muzichare, i ljudi ce chuvshi pesmu neku da kupe njihov disk/odu na koncert itd. - ako cemo vec da se igramo picajzle.

ovo ne treba dopustiti, ne znam ako je cale tvoj neshto potpisao i ako je to to ne znam tachno shta moze da se uradi ali imash rok za zalbu 15 dana od izruchenja presude, tako da ako neshto mozesh da uradish pohitaj.

na kraju krajeva mislim da svi takvi prekrshaji istichu po zakonu posle 2 godine realno ne verujem da postoji nachin da te nateraju da platish, kao shto moja kewa nije htela kaznu shto ne stavlja korpu psu, rekla je nemam vodite me u zatvor i nisu je odveli

ljudi dokle bre vishe ne moze se ovakvo izivljavanje dozvoliti, vidite da je stalno neko novo jebanje u mozak na kraju ce dovesti do toga da cemo pocrkati od gladi malo po malo

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Uopste min ije jasno za sta tebe, u stvari, terete? Ili bi neko ko se bolej razume u pravo mogao to bolje da mi objasni, jer sam bas zbunejn...

Ako je u pitanju ono "zabranjemo neoblasceno javno izvodjenje...", radio stanica je ta koja (pretpostavljam) OVLASCENO javno izvodi (pretpostavljam) originalan materijal, a mi smo javnnost koja to slusa s pravom, na radiju, besplatno, a po zelji, kupuje original ako hoce da slusa kad pozeli :-) ... Ljudi se ne okupljaju u toj pekari sa ciljem da slusaju muziku, vec da hasaju, i ne znam stvarno sta tu nije po zakonu... Zna li neko?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je varijanta, pored tih standardnih ugovora sa medjunarodnim organizacijama, da postoje i manje firme koje imaju prava za odredjene grupe. I onda ne znam, Metaliku zastupa ABC, Selin Dion XYZ i onda pored toga sto te ganjaju Sokoj i drugari sto pustas ziku u pekari ako medju pesmama bude i Metalika jurice te i ABC.

Link to comment
Share on other sites

Oterao bi sve musterije.

iLOL'D

ontopic, za neveru sta rade lopovi. znaci stvarno ne vredi, dok se ovaj narod ne digne na bunu protiv dahija necemo moci ni disati uskoro. kolko nam se govana nakotilo u zemlji i to jos na pozicijama da ti tako zagovnjaju zivot. kontam i da ne plati na kraju nista kolko ga samo nerviranje doslo nerava.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...