Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci shok, smesno sad al zamalo tragedija da ispadne.

Vozio kola danas u auto skoli, i ispred mene ide deda s nekim torbama na kormanu. I pokazuje levom rukom da oce da skrene levo. Ja ga pustim i idem polako iza njega, a on drzi levu ruku i skrece i valjda ga zanele one torbe, padne s bajsa na 10m od kola ja se shokiro ne znam sta da radim omasio kocnicu pa stisnuo gas jos(sva sreca pa sam i kvacilo istovremeno), i instruktor lego na kocnicu u poslednji cas, na metar od dede se zaustavila kola.

jebem ti zivot [^]

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

okupao sam se posle 4 dana... uh kakav osecaj :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

e mendzi,video sam ti ukus za patike,pije pivo zajedno sa tvojom procenom za tikete :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@igi

pa shto nisi otishao u njihovu radnju kod vuka ili kod hrama

nedaj boze da posetish njihov sajt i da viodish kolika je tamo cena, ilid aoh pozovesj;))

btw. polozio struju, mislio sam da cu da roknem, al ipak se smilovala;)

I-2 do kraja o/

bravo margi, castish turu u petak u Skandalu ;) ili na Plastiku

Btw naravno da sam isao odmah u njihove radnje u Kraljice Marije i cara Nikolaja (i to peske sa zelenjaka verovali ili ne) ali ovaj tip tabli ljudi kupuju jednom u tri meseca pa ih uglavnom, odnosno nikad nemaju na rafovima nego mora da se naruchi i cheka, nekad manje, nekad vishe...

@topik - danas sam dobio kreditnu karticu, tachnije debitnu jer mi kreditna i ne treba. Kevi danas rodjendan pa cu da vodim familiju ili u Balkan eXpress (manje verovatno) ili neki kul restoran nacionalne kuhinje u Bataji (kul iako u bataji)....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...