Jump to content

pričajte


Recommended Posts

pa brate ne idesh preko da bi sedeo u autobusu i gladovao, idesh preko da vidish, dozhivish, napijesh se i prcash! a za to treba para .. ako nemash pare da napravish sebi delimichnu atmosferu da o istima ne treba da razmishljash tokom puta, onda ne treba ni da putujesh, jer se onda svodi na to da si krenuo u celu prichu samo da bi mogao da kazhesh "e bio sam".

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali imao sam atmosferu. Mislim, jeo sam i pio sam, a bogami sam se i plaknuo par puta u Egejskom moru iako je bio početak oktobra, ali je bilo lepo vreme. Šta drugo može da se radi u Grčkoj? Još je u to vreme bila ona akcija zatvaranja svega što spada u "elektronske igre", uključujući i internet klubove.

Link to comment
Share on other sites

ajao kakav provod sinoc \o/ ispretili smo svu muziku sa vashara :D kakve su ono oldskul kafanske varijante.... a u sred vashara tuborg shatra sa dj-em lal :D bash se menjaju vremena... i nije uopste bilo loshe :) bio neki drugar dzejms iz londona koji je naravno bio zabezeknut... najvishe ga je fasciniralo jagnje na raznju kojem je iscurilo oko :P i naravno samo je fotkao cigane i njihove lade sa nosivoscu od 3 tone :P i naravno da smo ga oshashavili nashim pivom :)

i tri puta ura za voznju automobilima na sudaranje dok pijan jedesh fush pljeku a kupus prshti svuda haha... mislim da su gazde cige vec poceli da chiste svoje chadjave dvocevke :P ne na smejah se ovoliko godinama...

samo se plashim da ce sad nesto ruzno da dodje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rofl mi je ova spika izmedju Vudua i Kreatora:))

Sve u svemu,Kreatore ne prdi,to sto prolazis kroz tri zemlje,nije razlog da ti treba vise para :)

Ali opet nemoj ni da krenes sa 50 evra da bi kupio neki noviji hardver kad se vratis :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa brate ne idesh preko da bi sedeo u autobusu i gladovao, idesh preko da vidish, dozhivish, napijesh se i prcash! a za to treba para .. ako nemash pare da napravish sebi delimichnu atmosferu da o istima ne treba da razmishljash tokom puta, onda ne treba ni da putujesh, jer se onda svodi na to da si krenuo u celu prichu samo da bi mogao da kazhesh "e bio sam".

Bar me on shvata !

Rispekt tjilime :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

znachi tragedija!

zatvorili first bowling! =o((

zato sto su duzhni tipa 2 miliona dinara pinkiju za struju i sta sve ne...

bili u koloseumu, nije bilo loshe (+ neke od kugli su profi nove) ali ipak navika je chudo....

a onda drugari bili opravdano sprecheni pa nismo isli na post-kuglashko blejanje...

da nema ove kahfe i rahatluka.... ;o)

Link to comment
Share on other sites

Šta drugo može da se radi u Grčkoj? Još je u to vreme bila ona akcija zatvaranja svega što spada u "elektronske igre", uključujući i internet klubove.

zamisli uzasa ne mozes na ekskurziji u grckoj da se igras!!! a ni da zarolas elektronski rulet

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uf, jos jedan vikend, jos jedno tezgarenje...a zvao me drugar kod njega na bleju, tako bih otisao. al' pare su pare...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem, kako ne znaju protiv timova koji parkiraju autobus pa to ti je, au bre 25 suteva na gol, 19 kornera = 0-0 ?

:(

kojih bre 25 suteva na gol ? Jel si gledao tekmu uopste ? Niste imali cistu sansu za celu tekmu,sve se svelo na neprecizne suteve dzerarda iz daljine,jednu sansu je imao Tores kad je napucao nekog crnca,jednu je imao Kujt i jedan dobar sut iz daljine Tjabi Alonsa.Jedino sto nisam video lepo usporeni snimak kod ponistenog gola,mozda ste tu osteceni,ali jbg,da je liverpul igrao dobro,daleko od toga,ocajno su igrali.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neo , U MUST CHOSE BETWEEN THEM!!!

ili quit job i utakni u venu net cable pa pocni da farmujes goald za rice pleas!

anyhow

ceo dan se raspadam od ucenja dok se torenti vuku ko nenormalni , cak i pogani rapidshare jedva radi ... nema sta moram da menjam adsl :(

jos malo bleje pa u duuuuuugu noc strebanja :(((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

WoW + WAR

:(

Neo morash uzeti crvenu tabletu i da uvidish da je to sve laz i da te u stvarnom svetu zli provajderi i devolperi farmuju za novac!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...