Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolje da popravi svoje znanje geografije nego da igra wow ;o)

a za 35 jura na ekspkurziji...koliko dana, koja godina, koliko su ti dobri bili ortaci i nisi valjda nosio konzerve sa mesnim nareskom konemac na jadran? ;o)

18 godina, nismo plaćali kurve i drogirali se, alkohol jeftin (ko oće da pije absint i viski, jebiga, nek nosi 200 evra), hrana jeftina :)

Link to comment
Share on other sites

uzeo prvi put da spremim jagnjetinu na gajbi, poshto sam ceo dan bio u frci netju motji da stavim da se sprema 4h+ koliko treba (umretju od gladi [:)]) moratju da je zbrzam za 1:30h :/ ako ovo plane za 5 minuta pokojnik tje za minut! [roflmao]

Gief pix

nemam kako, ustvari imam al me mrzi :) videtjesh vetj :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Da bre Ivane, kako možeš da mu kažeš da ne zna kako izgledaju evropske države! Pa on se bre naputovao od Beograda čak do... erm... Nove Pazove?

zapravo sam hteo reći da su te zemlje u šengenu pa zaista neće znati u kojoj je dok im vodič ne kaže da su prešli granicu. takođe, troškovi ne zavise toliko od broja zemalja koje posećuješ (mada se gubi nešto sitno na kursnoj razlici ako nisi u evro-zoni), koliko od ukupne dužine puta i količine popijenog alkohola. sve u svemu, mali vudu nema pravo kada kaže da mu treba više para samo zato što ide u tri zemlje a ne u jednu, ali i tvoja akcija sa 30 evra za 7 dana je ro fl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...