Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brat krenuo jutros za Prag sa ekskurzijom i sad javlja da su već stigli da se ucirkaju lokalnim pivom, oh mladosti.

BRATE,JA BIH VEC U BUSU BIO PIJAN !!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

:D

ja jedno vreme kada sam ustajao tako nesto oko 8-9 sam isao u pekaru redovno i to fazon do konjarnika cisto sto dalje onako da prodje vreme dok sam jos bio na krstu

au tebro ja ni ne znam da si se ti odselio, gde si sad?

@tema: Bio kod ortaka u obrenovcu igrali smo 5h stoni tenis,crkao sam :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Zaro roditelji kupuju deci wow,da ih sklone sa ulice

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jos samo 20 minuta do kraja smene, pa onda sa drugarom u kafanu idemo da pijemo, pa onda u novi sad pa onda pijemo pa onda slusamo neku konferenciju pa onda pijemo i mozda u nedelju legnem da spavam :)

ziveli bili :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas nešto anti-poletan :) Leg'o sam kasno, ustao sat ipo kasnije nego što bi trebalo ali i dalje stigao kako treba :) no očigledno me sve to "poremetilo" pa sam u fazonu da ne znam 'de sam :) Mogao bih da recimo nešto pojedem :)

Juče je povratak kući bio horor film, išao sam oko 1:30h od ngbd-a do vracara. I to neki neocekivani delovi su zagušeni, a sa druge strane oni gde ocekujesh guzvu bili prazni. Ne znam kakav je to protest bio u centru ali baš su zeznuli stvari :)

Sad gledam kakvo je vreme i dal' će do večeras da se sredi, ima neko zatvaranje bašte KST-a na koje ne bih ni išao nego me zvali neki performeri :) pa da ih ispoštujem! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...