Jump to content

MC Donalds double cheeseburger


Recommended Posts

posteno sam se pokidao na celu ovu stranu, :D doolioov post = win

pa zato i mek postoji... da se ne trujesh prekoputa na zelenjaku :D

samo mi nije jasno kako sve to lepo ukomponuju da bude do jaja ukusno

zato sto kad izvadis suvu pljeskavicu iz onog sranja... ona ima ukus na neki papir lol

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikad mi netje biti jasno zashto ljudi imaju tu potrebu da porede mek i slichne (ready to go) restorane sa nashim pljeskarama .. to je kao da poredish pivo iz flashe u fensi kafitju i tocheno u kafani (nije bash najsretnije poredjenje al nadam se da je jasno). to su totalno razlichite kategorije, iako oba spadaju u hranu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

HARDEE-S-NEW-MONSTER-BISCUIT.jpg

Fuj, uzas, bljak

Apropo meka...ne znam bigMC je 180 - isto kao klopa na shishu recimo. I ja pojedem taj 1 mek i kao jos sam gladan, al vec posle pola sata kao kuglu govana da sam pojeo :S Boli me jebeni stomak

Pomfrit u meku je najgore nesto, gore cak i od pomfrita sto pravi moj cale (poluoljusteni krompiri, iseceni na cudne oblike, spusteni u ladno ulje i tako preprzeni...od zivog do zagorelog). Taj pomfrit iz meka SMRDI.

Jedino sto tamo "valja" (meni) je jebena pita sa jabukom OM NOMNOM. I salate su ok (mislim prelijes travu sa sosom i to je to)

Ali zato salata sa piletinom!!! ONo pile izgleda i ima ukus pohovanog sundjera jebote.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nikad mi netje biti jasno zashto ljudi imaju tu potrebu da porede mek i slichne (ready to go) restorane sa nashim pljeskarama .. to je kao da poredish pivo iz flashe u fensi kafitju i tocheno u kafani (nije bash najsretnije poredjenje al nadam se da je jasno). to su totalno razlichite kategorije, iako oba spadaju u hranu.

eto kako maud zna, pa fala bogu, svi krenu nesto da uporedjuju, ako cemo tako da uporedjujemo, sto je nebulozno iako su oba hrana, uvek ce da dobije ta trovacnica jer ima vise svega za manje pare, a verovatno je i kvalitetnije iako je trovacnica:) kao sto kad oces da se operes od zivota neces da odes u fensi kafic i da za 5000 kinti pijes 0.33 nego ces da uzmes krmacu i u park. maud je pogodio sustinu, dve potpuno razlicite kategorije.

fatso:

e, to mene najvise jebe, skupoca tog meka. ja bez big mek obroka velikog + cezar salata + jos jedan big mek + pita bolje da se ne pojavljujem, posto se necu najesti od manje i samo ce mi biti jos gore nego da nista nisam jeo, a to je tipa 700 kinti. a u dafu cu se ozdrati za duplo manje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sta volim u meku : chicken,cheese, flurry, bla bla uglavnom sve od slatkog :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

fatso:

e, to mene najvise jebe, skupoca tog meka. ja bez big mek obroka velikog + cezar salata + jos jedan big mek + pita bolje da se ne pojavljujem, posto se necu najesti od manje i samo ce mi biti jos gore nego da nista nisam jeo, a to je tipa 700 kinti. a u dafu cu se ozdrati za duplo manje.

Pa ne, ja sam pokusao da ukazem na fenomen koji se ispoljava na meni :)

Pojedem jedan bigmek, gladnjikav i dalje, ali za pola sata nije mi ni do jela ni nicega, ko da sam pojeo bure cementa i popio 2 litre sirceta.

U svakom slucaju, 2-3 puta mesecno je ok, al ne znam dal je to potsvest ili sta, kad god jedem tamo budem posle naduven i debelo se osecam.

U principu sveti gral hrane van kuce za mene je fofa za dorucak, pileci kebab tokom dana ponekad. I to je to.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo neko moje iskustvo.

Ja jedem u meku od kad znam za sebe, ponekad 20 puta mesecno, ponekad ne jedem po 2-3 godine. Fora je u tome sto su njiovi porizvodi mnogo ukusni, i valjaju samo ako se jedu svezi, ne mogu da se najedem od jednog obroka ali sam barem zasicen, a ako fazon jedem 20 minuta kasnije od kad sam kupio onda se hrana ohladi i nije samo sto ne valja nego posle boli stomak i muka je ceo dan.

Znaci ako mi se jede, a nisam puno gladan i imam dosta kesha, onda pravac mek. Inace nije zdrav.

Najvise gotivim McRoyal. :)

[joke] Vi imate mek a mi imamo tvrd! [/joke] :P

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...