Jump to content

RUR majice 2008 - ROK ZA PREUZIMANJE


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majice su danas poslate. Stizu sutra.

@Lesko

Sacuvacu ti majice, ali dodji u ponedeljak.

odlicno!

Pa LEsko koliko ja znam dolazi na wcg, tako da mu sredite da ih preuzme na RUR standu ako moze :)

a ovo je mozda i jos bolja varijanta,ako je to uopste moguce...ako ne,podizem to u ponedeljak sto posto!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stigla majca ;)) Jel ostala josh neka XL mozhda, poshto sam u Bg-u u ponedeljak i utorak, pa bi mogo da uzmem ;))

a zasto ti da dobijes dve a ja npr. ni jednu, a priki? ne mislis na nas smrtnike? lupite sankcije onima koji su vec uzeli maje i dajte nama obicnim priliku da budemo kao i vi! TOLERANCIJA!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

stigla takodje, jutros, taman mi je , samo postavljam pitanje kao sto je neko vec uradio, kako izgledaju ti duzi rukavi ako su ovo kratki :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Majice su full stvarno, pohvale padaju za CAMO PEJB i svi me pitaju shta je to klan rur:)

Drago mi je da ti se dopadaju ... a i drugima :)

meni deluje kao da je ozbiljan:)

Uf, pa to je onda problem ;)

A josh ni link sa iste ne radi... =P

radice ;)

offtopic: kjoot mi pomenu sivi lazy bag. ima li neshto od toga, poshto ne volim crvenu? :)

Mislim da nema nishta od toga jer vec imamo lazy bag-ove rasporedjene na svoje pozicije, da si prethodno narucio sivi mogao bi ga dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...