Jump to content

Spore


ChemerBoy

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato sto sam na beogridu i onda svi idemo preko mreze na net i onda nas ima brdo sa istim ipom, ako ne doplatis, ima jos nekih sranja tu, ne razumem se, pa lupetam, al neko mi je objasnjavao, zato mi torenti mahom rade slabo, rapidshare mi stalno prica da sam vec dlovao pre pet minuta i tako:) al zato u gridu skidam od 100kb/s pa do 11-12mbajta/s, tako da kad bi neko sa grida skino spore, ja bi ga dovatio za pet minuta:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja svukao, ali nemam vremena da probam zbog ispita, to ću posle petka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na beogridu jos niko nije bacio na share, u stvari, sta se ja tripujem, osecam da necu moci da igram, tj nadam se da hocu, sad moram da palim, aj budite dobri, pa kad se vratim da je neka dobra dusa rekla oce li mi raditi:)

sempron 3400+ (to je oko 1800 valjda), 3gb, 7600gs

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam je dosta danas, i utisci su vrlo pozitivni :)

Posto me mrzi da kuckam nesto puno, samo cu ukratko

Vrlo zanimljiv koncep celokupne igre, evolviranje od obicnog maleckog mikroorganizma pa sve do vodjenja plemena i RTS fazon igre gde osvajate celu planetu tj. druge gradove, stvarno sharenoliko, ko 5 igara u jednom. :)

cak na poslednjem stejdzu evolucije u igri gde ste u svemiru, a tada ko da igrate Master Of Orion jebeni :D

Obavezno svi probajte, ako nista da vidite kakve karakondzule mozete da napravite, stvarno na sve moguce nacine mozete da evolvirate vashu kreaturu...

Link to comment
Share on other sites

Will je genije. Spore ima zavucen multiplayer, igra preuzima rase i planete drugih korisnika i stavlja ih u univerzum koji kreira igrac. Na taj nachin se stupa u kontakt sa kreacijama drugih igraca. Prosto genijalno, i ideja je da se igracima da alat da sami stvaraju sadrzaj u beskonacnost... E sada to samo funkcionise sa oridjinaletom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...