Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sretjom pa tje taj monopol da prodaju nekome :] mislim ja ga prvi ne bih kupio ..

odoh da se komiram da se spremim za komiranje vecheras :D

i sredili su to sa mlakim/vrutjim pivom na proshlom BF posle one katastrofe od predproshlog. dodushe bar na jelen shtandu, nesetjam se da sam proshle dine cirkao mnogo neshto drugo :]

Miko, mnogo voziš onog tvog crvendaća ko žena.

Malo odlučnije na raskrsnicama :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BIo do stadiona izgleda fantatishno jedva chekam da se zavrshi,evo nekih malo starijih slika sa pochetka juna:

stadions2.jpg

stadionx6.jpg

stadionx4.jpg

stadionx2.jpg

Dana su radovi skoro pri kraju,s tim shto istochan tribina tek treba da se dize za josh desetak redova i da se pokrije(to je ona sa koje je slikana prva slika,a na slici je zapadna koja je sad skroz pokrivena i gotova)

Evo i vest na b92:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=314499

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

aj na pivo siso...

ovo okupljanje na festu ce se po broju ljudi mozda pretvoriti u neko epsko...

josh samo kole sisa da mi se javi, i ovaj igor sisa mu, al on ide preko koleta.

vudu javljam ti gde smo, tj pusti poruku kad stignesh.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

rekoh vec za pivo na topiku sa rvatima, al ono, ide neka moja ekipa veceras, ali sam im rekao da cu iskulirati, al mozda i uzmognem snage, u tom slucaju sam tamo oko 11 lupam, sa tom ekipom, pa se valjda vidimo ako dodjem, mislim, juce sam se izotkido ko volina, evo jedem corbu lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Miko, mnogo voziš onog tvog crvendaća ko žena.

Malo odlučnije na raskrsnicama :P

lol ? ako si trubnuo negde rizikovao si da izadjem iz kola .. ovih dana sam ponovo na ivici za to :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

n566321512_699296_2923.jpg

planiram zezakciju posle ispitnih rokova..

\o/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Eto vidis ja nikad nisam isao, ne ide mi se vrhunski, al idem, blizu mi je.

Inace @topic, ko cedjeno govno sam, konacno sam zavrsio neko veliko sranje na poslu koje radim od januara. Srecan kao zeka.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...