Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi za dve dine gruja u zvezdi lol [:D]

bice mi ispod chasti [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ili josh bolje da srushe Marakanu i da prave Delta Space Mall ili tako neshto

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mihajlović jeste šaban na kub, i seljačina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto bas nam treba takva seljacina :D uklopio bi se razumeo bi ove nase seljake :D i ako treba pljunuo bi u usta !:D

upravo to.Treba nam Miha ko leba.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozete vi da mislite da treba da dodje ili ne, ali zasto bi to uradio ako ima bar malo mozga? Da se upropasti vec na pocetku karijere? :D Ali ladno vam je Mihajlovic shaban :/ Aj ok kad kazete da je polutrener itd, ali ako je on shaban onda koji domaci fudbaler nije ...

Link to comment
Share on other sites

Covek koji pljuje drugim ljudima u usta nije shaban? [:)]. Miha je legenda srpsko a bogami i evropskog fudbala, ali umeo je da bude shaban na terenu.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mozete vi da mislite da treba da dodje ili ne, ali zasto bi to uradio ako ima bar malo mozga? Da se upropasti vec na pocetku karijere? :D Ali ladno vam je Mihajlovic shaban :/ Aj ok kad kazete da je polutrener itd, ali ako je on shaban onda koji domaci fudbaler nije ...

pa skoro svaki domaci fudbaler je sabanesku :D jedino za koga mislim da nije sabanko je zigic :D najveci sabanko u reprezentaciji nam je deki stankovic :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

realno svi fudbaleri su shabani

Brate, koliko nas je puta ostavio sa igracem manje zbog njegovih seljackih navika sa pljuvanjem?

Realno, dobar je bio fudbaler, ali da je sabancina - jeste

koliko puta?

koliko puta nas je vadio iz govana?

srbija do tokija preko milvokija

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

samo jedna pesma prilici trenutnoj situaciji u zvezdi

NA NA NANA #$^#^ LI VAM MATER

I OPET I OPET I OPET STE SVI

KO $#%^% IGRALI

mihu mi ne dirajte,covek je car(da se ne hvalim opet kako sam ga upoznao na treningu lacija u rimu,kad je umesto da radi trening setkao sa mancinijem i razgovarao o taktikama:)).sam njegov autoritet bi dobrodosao zvezdi,a da li bi uspeo nesto da postigne?to je pitanje...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

realno svi fudbaleri su shabani

koliko puta?

koliko puta nas je vadio iz govana?

srbija do tokija preko milvokija

dva puta.Slovenija i Finska.

Tri puta.Iran,Nemacka i Hrvatska :)

Ko za baksuz ne mogu niceg vise da se setim,ali ima :)

Ja mislim da bi on od zvezde napravio chudo,ne moze niko da me ubedi da ne bi.Ali ga razumem zasto ne bi dosao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dva puta.Slovenija i Finska.

Tri puta.Iran,Nemacka i Hrvatska :)

Ko za baksuz ne mogu niceg vise da se setim,ali ima :)

Ja mislim da bi on od zvezde napravio chudo,ne moze niko da me ubedi da ne bi.Ali ga razumem zasto ne bi dosao.

+ protiv Slovenije kada je dobio crveni, dok smo gubili 3:0 [:D] posle toga su svi igrachi ispizdeli i natrpali 3 komada(a moglo je i 4, Jokan glavom malo iznda prechke)

Link to comment
Share on other sites

realno svi fudbaleri su shabani

koliko puta?

koliko puta nas je vadio iz govana?

srbija do tokija preko milvokija

Au brate, koliko si ti omasio poentu :)

Ja sam rekao da je dobar igrac, ali znaci zato sto nas je vadio iz govana nije saban?

Ti cesto igras fudbal, da li ti je ikad doslo da pljunes protivnika? To nije sabanski?

Inace, sto se Zvezde tice, i ja mislim da bi napravio dobar posao, zato sto je autoritet, a ovim pickicama treba jedna cvrsta ruka

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Izvor: B92

Tana podneo neopozivu ostavku!

Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Dobrivoje Tanasijević podneo je neopozivu ostavku na tu funkciju.

Tanasijević je ostavku podneo Upravnom odboru kluba na sednici u Beogradu, koja je sazvana zbog teške finansijske situacije u klubu. Vršilac dužnosti predsendika, koji će biti na čelu kluba do naredne Skupštine, biće saopšten početkom sledeće nedelje, najavljeno je iz kluba.

Tana je izjavio da je Crvenoj zvezdi potreban novi predsednik, jer on ne može dalje i dodao da je odluku doneo nakon što je jutros klub napustio i treći član rukovodstva Ljubomir Šćepanović (posle potpredsednika Vladimira Jugovića i člana UO Dušana Sekulića), kada je Tana, kako je istakao, "shvatio da više ne može da radi".

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...