Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

ne otvaram inače navijački topik, al videh da se javljaju stija i margi pa reko da vidim šta se dešava

ALO BRE LJUDI

AAAAAAAAALOOOOOOOOO

pričamo ovde o "čoveku" koji je drugog čoveka palio bakljom

palio. bakljom.

čoveka.

kakva stroga kazna, pobogu. po kom to sistemu vrednosti? alo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam šta ti misliš, nisam ciljao ni na tebe ni na margija (samo obrazlagao otkud ja ovde). nekoliko ljudi ovde je provuklo to "stroga kazna" kroz postove, kao da ga treba uzeti zdravo za gotovo.

Link to comment
Share on other sites

stroga u kontekstu naseg pravosudnog sistema, u tom smislu sam rekao, samo polako

ja bi' ga obesio na banderu, ali to je druga prica

upravo.

pa ljudi, za silovanje se dobija ~5god, ispravite me ako gresim, za ubistvo se dobija manje EEEJ!

o cemu pricamo.

opet, ponavljam, DALEKO od toga da ga branim, ali kada se nesto promeni u nasem pravosudnom sistemu, onda mozemo da pricamo o urosu misicu i 'pokusaju ubistva' sluzbenog lica.

Link to comment
Share on other sites

pa stija reche da se za pokushaj ubista dobija od 5-15, tako da ne idim kako se to za ubisto dobija manje od 5. a i shta sad, koji je to argument, shta mozemo da prichamo, da treba da dobije josh vishe nego 10 godina. stvari koje su ok treba ostaviti, one koje nisu treba menjati, a po ovome shto ej osudjen nema neke velike greshke.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nisam preterano upucen u sudjenje, nisam se informisao poslednjih tipa nedelju dana ni o cemu, pa me zanima, sta mu dodje to 'pravda za urosa'? mislim, po kom osnovu se tu bilo ko buni? moze tim njegovim ortacima da bude bedak i smor, ali ne mogu da vicu pravda pravda, mislim lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa stija reche da se za pokushaj ubista dobija od 5-15, tako da ne idim kako se to za ubisto dobija manje od 5. a i shta sad, koji je to argument, shta mozemo da prichamo, da treba da dobije josh vishe nego 10 godina. stvari koje su ok treba ostaviti, one koje nisu treba menjati, a po ovome shto ej osudjen nema neke velike greshke.

Clan 47.

-Ko drugog lisi zivota, kaznice se zatvorom najmanje 5 godina.

Clan 103.

-Ko prinudi na obljubu zensko lice upotrebom sile ili pretnjom da ce neposredno napasti na zivot ili telo tog ili njemu bliskog lica, kaznice se zatvorom najmanje jednu godinu.

alo ljudi, o cemu pricamo ??!?!?!

samo se nadam da se na njemu sve prelomilo i da ce se taj zakon od sada postovati, a ne kao do sada.

samo to.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

znam šta ti misliš, nisam ciljao ni na tebe ni na margija (samo obrazlagao otkud ja ovde). nekoliko ljudi ovde je provuklo to "stroga kazna" kroz postove, kao da ga treba uzeti zdravo za gotovo.

u poredjenju sa dosadasnjim presudama sam rekao da je prestroga, i da kad zakon vec postoji a selektivno se primenjuje to mora da izazove reakciju.

letos je neki decko valjda ubio majku nozem i dobio je deset godina zatvora. a drugi lik je valjda upucao nekoga i dobio je 9 godina za ubistvo i 6 meseci za posedovanje pistolja.

naravno, treba poceti sa strozijim kaznama, i oni shto seku glave, i ubijaju ljude (majku jbt) na monstruozan nacin treba na max kaznu.

i nadam se da ce ova presuda prerasti u stvarnost naseg pravosudja, i da ce svako ko napadne ne samo policajca nego i obicnog gradjanina dobiti ostru kaznu koju i zasluzuje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nisam primetio da se odredba za pokushaj ubistva primenjuje selektivno, zakon se primenjuje po onome shto pishe u istom, a pokushaj ubistva i ubistvo su 2 razlicjite stvari, to shto ga treba menjati je druga stvar, ali mojne da se zajebavamo ovde, shta kao grupa pravednih delija je sad postala neki etalon za pravdu, ma daj molim te.

ako treba da se skrene paznja na neshto onda treba a se skrene da se pojachaju kazne koje treba da se pojachaju, a ne kao vidi koliko se dobija za ubistvo a koliko za ovo, pa daj onda za to drugo da kao smanjimo, pravda pravda...

e sad ja ne znam shta ti zapravo hocesh da kazesh, poshto u prvoj rechenici prichash jedno a u ostalim neshot sasvim drugo, barem sam ja to tako shvatio:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma nema tu shta da se raspravlja, kakva crna mala kazna. sa majmunima nikako drugachije. naravno bilo bi super kad ovo ne bi bio samo medijski trik i kad bi zapravo ovo neshto promenilo u celoj prichi al nekako ne vidim da se ide u tom pravcu po svim reakcijama onih koji treba da reaguju. gledali su svi insajder, netje se to klupko raspleti josh dugo dugo jer svima se isplati da skidaju kajmak.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

realno, za svaki prekrshaj ( npr prelazak ulice van peshachkog ) 100 godina zatvora, pa da vidimo!

@topik

svuda se vode rasprave o tome da li je mala i nije mala kazna

a poenta je da tih urosha mishica imash ima josh na hiljade

sa jedne strane su ovi jednocelijski organizmi sto traze "pravdu" ( ustvari ne traze oni nista nego im je dosadno jer nemaju ni kucheta ni macheta u zivotu )

a sa druge ovi indijanci sto se tripuju da ako strpaju urosa na 100 godina reshili su sve svoje probleme pa ostavljaju komentare tipa "JAO JAO LEPO JE SHTO VIDIM DA SE ZAKON KONACNO PRIMENJUJE"

a sve se to deshava zato sto ustvari choveku i odgovara da ponekad neki urosh zapali pandura ... da je drugachije nashli bi vec neki nacin da se to sprechi

dakle shta smo zakljuchili

ljudi su govna.

Link to comment
Share on other sites

meni je pokusaj ubistva i ubistvo isto.Realno mendzi,ja dodjem pucam na tebe i promasim te,i dobro decko ajde na dva meseca hladjenja glave pa posle u streljanu da vezbas da te sledeci put osudimo vishe :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i ovaj reki nesto pametno da kaze.

slazem se apsolutno.

sto se kazne tice, opet ponavljam, 'pokusaj ubistva', dakle pod navodnicima.. ti ako si isao pistoljem na mene ti si isao sa namerom da me ubijes, ne kazem ja da baklja ne moze da ubije, vec da je decko 'jednocelijski organizam' kao sto reki kaze, dakle, tesko da je on u tom treutku razmiljao da moze naneti smrtonosne povrede panduru.

mozda i gresim..

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite kako su englezi resili problem nasilja na stadionima ,lepim recima ?Naravno da ova kazna znaci mnogo, moralo je na nekom da se prelomi . Sad ce svaki navijac 2x razmisliti pre nego sto napravi neko sranje . Pola engleskih stadiona cak nema ogradu ni jarak izmedju tribina i terena ,pa nikome ne pada napamet da pravi sranja ,a kamoli da ulazi u teren

Engezli su nekad imali najgoru publiku sad su ko bubice. Lik koji gura baklju u usta drugome treba u ludaru,ne u zatvor.Svaki sledeci Uros Misic treba drasticno da se kazni,da svako od nas jednog dana moze da odvede sina na utakmicu bez brige.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite kako su englezi resili problem nasilja na stadionima ,lepim recima ?Naravno da ova kazna znaci mnogo, moralo je na nekom da se prelomi . Sad ce svaki navijac 2x razmisliti pre nego sto napravi neko sranje . Pola engleskih stadiona cak nema ogradu ni jarak izmedju tribina i terena ,pa nikome ne pada napamet da pravi sranja ,a kamoli da ulazi u teren

Engezli su nekad imali najgoru publiku sad su ko bubice. Lik koji gura baklju u usta drugome treba u ludaru,ne u zatvor.Svaki sledeci Uros Misic treba drasticno da se kazni,da svako od nas jednog dana moze da odvede sina na utakmicu bez brige.

amin

Bring It

Link to comment
Share on other sites

sve je već rečeno u prethodnim postovima, neću da se ponavljam

Mene zanima samo kako to da ti isti divni bajni navijači i igrači za celih 5 ili koliko već meseci koliko je Džaja bio u zatvoru, a još uvek nije osuđen (što jelte, po onoj staroj nevin dok se ne dokaže suprotno) nisu nijednom pokazali "pravdu za Džaju", a sad se toliko brinu za jednog malog dripca koji treba da bude srećan što je uopšte živ..

Šta nam rade od Zvezde Mišković i kompanija, to je stvarno tužno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako :). A navijaci kao i uvek glupi ko kurac i manipulishe sa njima ko hoce.

Da ne pricam da su ti glupi igraci nosili majce i isti ti likovi sa kojima su se oni solidarisali su im polupali kola 10 dana pre toga =P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

najdebilnije su mi one grupe na fejsbuku PRAVDA ZA UROSHA ajao!!! svakom koga podrzava, po jednu zapaljenu baklju u usta

Nisi izvalio kako su im "uhakovali" grupu :)

"PRAVDA JE ZADOVOLJENA, TREBA SVE DIVLJAKE POSLATI U ZATVOR A NE DA TUKU NEDUZAN NAROD A DA PRODJU NEKAZNJENO !

TREBALI SU DA GA OSUDE NA 20 GODINA A NE NA SAMO 10 !

NAJNOVIJA VEST DANA JE DA JE DANAS UROS MISIC DOBIO PRVU KITU U BULJU U ZATVORU !

SIRI DALJE OVU GRUPU SVIM SVOJIM PRIJATELJIMA DA ZNAJU DA JE PRAVDA POBEDILA U SRBIJI !"

Link to comment
Share on other sites

dule brate, sad bi stavio sliku nekog pink ponija, al me mrzi :)

hehe:) ma nisam ja u fazonu 'mama mama kako to', nego mi je bas nebulozno i van konteksta cak i za njih. ajde sad nek krenu tv reporteri da ih intervjuisu tipa 'obrazlozite kako to mislite pravda za urosa?', ne bi niko nista znao da kaze:) zato kazem, da su majice 'stidite se', 'mi smo svi uros', 'uz tebe smo', pa i 'smrt svim pandurima' i slicno, bilo bi okej, ono kao komuniti taj fazon sta god da radis ti si nama gotivan, treba vas sve pobiti a u pizdu materinu, ali pravda za urosa, to ko da kazu 'nije on to uradio'. a jeste:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...