Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

ој Ганетовци, последњи сте, а?!?!

[roflmao]

боље кромпир да гајите у оној вашој рупи коју зовете "Мараканом".

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ae vrati se na politički forum plz [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tu možeš do mile volje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro nije izgubila samo 2:2 xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako je tacno sta je bilo u novostima/pressu nije to bilo "mojoj majci je rodjendan a vi ovako" nego je majka htela da ga zagrli/whateva a nisu joj dozvolili pa je bilo ovo......i da, prvi put sam danas u novinama procitao da je lik pored baklje bio pripremio i lak u spreju ...jbt...ko ga jebe, debil....izgubice mladost, pa neka razmisli posle

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja se samo nadam da ovo nije presuda sto je napad na zandara,jebes sistem ako je dobio 10 godina zbog toga.Znaci svaki takav napad tj. pokusaj ubistva 10 godina,pa da nas boli kara.Jes da bi zatvori bili puni onda ali neka :))

Inace isto tako voleo bih da neko odgovara od one zandarmerije zbog koje je popustila ograda u pioniru onomad.Tj. voleo bih za sve da bude pravda ista,ali videcemo sta ce dalje biti.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

teska je tema, ima mnogo uglova iz kojih moze da se posmatra.

zaista tuzno da neko sjebe tako sebi mladost. nadam se da ce mu smanjiti kaznu za koju godinu, i da ce skinuti jos neko vreme u zatvoru dobrim vladanjem.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma da mu daju uslovnu i bog da ga vidi, taman da spali jos nekog -_-

uopste nije teska presuda s obzirom na delo. nadam se da ce da se potvrdi pred drugostepenim sudom (bice zalba sigurno), pa ce ortaci da razmisle sledeci put

da sigurno da je napad na sluzbeno lice najteze sankcionisan svuda. ali ipak mu je izrecena max kazna koliko sam cuo. shto nije dobro imajuci u vidu da je ranije izricano po godinu dana i tako dalje. mislio sam vise na recimo 8 godina, ili da vec ne licitiramo.

shto se tiche ovih zvezdinih fudbalera, no comment. valjda ce im polomiti jos koji auto, pa ce im doci iz dupeta u glavu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma gde je stroga, sad da je on hteo da ga kao ubije to je diskutabilno ali da u tom momentu nije razmishljao to ej sigurno, da li je u stanju da uopshte razmishlja tj da li je to enka sirovina to je evc druga pricha. ej bre, gurash keru baklju u usta, budale treba skloniti + shto ce sad svako od njih 2x da razmisli pre nego udje u neku fajtu sa kerom.

i ovi shto su kao pretili sudiji na izricanju presude, lol, evo sad su u corci metar dana, sve to treba u aps bre, kad si buadala ne treba da budesh deo drushtva, shta je bre ovo, krenuli su da se tripuju da se vraca neko zeldi vreme, e pa ne moze...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Gde bash protiv mojih da im krene :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koja plachipichka jebote. tvrdi momci samo na tribini sa jos 50 kretena oko sebe

[jupi]

[roflmao]

братеееее, колико ће овом изјавом да резервише курчева за пушење у Падињаку...

ако, ако, само оштро...

робија за дивљаке.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e ali izashli igrachi na teren sa majama pravda za urosha, kao sve cemo da uradimo, i qrac cemo da pushimo smao nemojte da nam lupate kola, lol, koji raspad jbt, za koga ja navijam, ccc...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...