Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ocajno je stanje u fudbalu kod nas generalno. Pogledajte ovog Karadzica, mislim na sta sve ovo lici. Ako iz ovog poraza izvuku neke pouke, pa lepo sednu, pa se dogovore sa navijacima, i lepo prodaju klub nekom bogatom pojedincu (ali ne Miskovicu) bice bolje...

Kazem grobar sam al ne mrzim Zvezdu, i cak mi je smesna ta hejt prica izmedju grobara i delija. Umesto da imamo dva kluba u Ligi sampiona, tri u kupu UEFA mi se izdrkavamo jedni na druge a posle ga popusimo svi dok se grci, turci i ostali raduju i boli ih paja...

Ne Borac iz Cacka nego Jagodina!

Da, da, a travu sto su najavili kao ekstra kvalitetnu i ne znam kolko miliona je platili, jao bre na sta ono lici, katastrofa, bolje da su otisli na Zlatibor i odrali neku poljanu...

Edited by Nemesis©

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

lol za igru zvezde , lol za navijanje "ciganske picke " , lol za novu travu ,lol za povlacenje sa igracem vise ,lol sto ste ispali i lol sto sam se nervirao zbog zvezde,sve u svemu jedan veliki LOL

nije ti jasno sta?

pa kao nismo najjači brate, si video kakvo je navijanje bilo, a posle smo krenuli na upravu, mamu im jebem!!123‚12

bas tako!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa pevamo ciganske picke zato sto nas niko ne oslovljava sa 'delije' vec sa 'cigani' pa eto, u inat drugima se oslovljavamo sa 'cigani'. a ciganske picke se odnosi na igrace koji igraju kao- PICHKE ....

valjda sam objasnio kome nije jasno, a kome je jasno sam sigurno malo zamrsio stvari :)))

ma neje mi dobro :))

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno zasto cigani pevaju ciganske picke i nije mi jasno zasto si tolika lozana...

pa zato sto si ti alfa jebac...

bolje da ste opizdili beton i komshijama napravili parking :D

hahaha,n1 :))

meni je bio bolji momenat kad smo gubili 2:0 a navijachi pevaju "ko ne skache taj je shiptar" :)))

pa sta da pevaju?bolje i to nego neke tuzbalice... :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tabela govori sve :(

1. Partizan 3 3 0 0 7:1 (+6) 9 bodova

2. Javor 3 2 1 0 3:0 (+3) 7

3. Vojvodina 3 2 0 1 4:2 (+1) 6

4. Hajduk Kula 3 1 2 0 1:0 (+1) 5

5. Čukarički 3 1 1 1 3:3 (-) 4

6. Jagodina 3 1 1 1 2:2 (-) 4

7. OFK Beograd 3 1 1 1 1:3 (-2) 4

8. Borac Čačak 3 0 3 0 1:1 (-) 3

9. Napredak 3 1 0 2 3:4 (-1) 3

10. Rad 3 0 1 2 1:3 (-2) 1

11. Banat 3 0 1 2 0:3 (-3) 1

12. Crvena zvezda 3 0 1 2 0:4 (-4) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U shutini tuga je shto smo zadnji na tabeli,i tuga he shto nam je tim katastrofa,ali nije tuga shto smo izgubili od Javora,jer Javor stvarno nije losh ove sezone,to je dobra i uigrana ekipa koja je zajedno vec par sezona.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nego!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ajde nek neko quote-uje leska od pre jedno 5 strana kako ima da pokidate jer ce tim biti do jaja [:D]

ja i dalje mogu da kazem da Zvezda uopste po imenima nema toliko los tim...

ovo me uopste ne bi iznenadilo da je istina...veoma je moguce da se tu nesto desava...ljudi,imena u timu nam uopste nisu OVOLIKO losa koliko rezultati pokazuju...nesto se jos tu dogadja...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...