Jump to content

RUR majice 2008 - PREUZIMANJE


Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvar je u tome da kada saljete post expressom, najbolje je ako saljete sa adrese koja vam stoji na licnoj karti. Ne pitajte nista. Prosto sam se nasao u zoni sumraka.

Inace, jedna majica se vratila, iz Novog Sada.

pa ocigledno je to ona moja, koja je dosla sama a drugarica joj se izgubila usput :(

salu na stranu... valjda cete obe poslati od ponedeljka

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jebo mamu

pa nisu mi dali da je uzmem,kapiras??!

stigle... i otisle u istom trenu :((((

kao prvo: dobio sam jednu majicu, iako sam narucio dve, al ok..

drugo, i najvaznije: pogresili ste prilikom upisivanja cene, upisali ste 1100din pa prekrizili i napisali 550din, te je pametni mladic iz expressa,zbog te greske, morao to da vrati vama ???!?!?!? Oo

tako da.. ocekujte majicu nazad, vasom zaslugom :)

TRIP,TRIP..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ti kazem. Valjda cemo poslati, ali da znas da to nije nasa greska.

@VAZNO!!!

Svi koji su narucili majice moci ce da ih podignu najkasnije do 5. septembra! Posle toga objavicu koliko majica ima na lageru pa ko hoce moze da uzme sta zeli!

Dakle 5. septembar 2008. je rok da pokupite majice koje ste narucili.

Oni kojima treba da se posalju majice post expressom se ne racunaju, njima ce majice biti poslate.

Majice mozete pokupiti ili u Ohridskoj 15, poslednji sprat, stan levo od stepenica svakog dana od 15h-17h ili zovite na 3861064 i proverite da li nekog ima i van tog vremena. Takodje mozete majice pokupiti kod Stilgara 5. septembra u 20h, ali to mi morate najaviti najkasnije 4. septembra na PM.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...