Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radim ja tako ceo dan,nista posebno,smoren naravno...kad meni oko 2 stize poruka od doticne dame sa pitanjem da li moze da dodje sutra ujutru kod mene...i na kraju stavi ":)"...ja sam naravno odgovorio da moze...

po ovom smajliju ja sam zakljucio da ce to biti neka lepa "vest",i da ce sve biti ok...tako da trenutno sedim za kompom sa ofingerskim osmehom,i sutra cu se verovatno probuditi s istim...

enivej,videcemo sutra... :)))

:)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

probudih se od ove vrucine osecam se ko zgazen ali dobro jedna doza Zero Punctuationa pre jutarnjih aktivnosti i eto mene ko novog :D

Dobro jutro \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

@Lesko stavljaj update info-a, da mozemo da uvrstimo u arhivu antropolosko-patoloskog ponasanja zenskog sveta...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

radim ja tako ceo dan,nista posebno,smoren naravno...kad meni oko 2 stize poruka od doticne dame sa pitanjem da li moze da dodje sutra ujutru kod mene...i na kraju stavi ":)"...ja sam naravno odgovorio da moze...

po ovom smajliju ja sam zakljucio da ce to biti neka lepa "vest",i da ce sve biti ok...tako da trenutno sedim za kompom sa ofingerskim osmehom,i sutra cu se verovatno probuditi s istim...

enivej,videcemo sutra... :)))

:)))

tako je bre!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

@Lesko stavljaj update info-a, da mozemo da uvrstimo u arhivu antropolosko-patoloskog ponasanja zenskog sveta...:)

dobijate info cim ode kuci...nadam se da ce vesti biti povoljne...mislim po mene... :D

Nema Leska, sto ynaci da masti brke sigurno! :)

Elem, dobro jutro!

polako,dolazi tek za pola sata,videcemo... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jos se teturam od sinocnog bazen partija :P jest bilo malo shabanije ali sam bio saq super ekipom pa nismo primecivali....a i vec smo bili oshashavljeni od partizanove tekme.... jbte popizdeo sam za onaj penal a i ne navijam za partizan uopste :) skivi je chudo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...