Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koji server/faction? : )

magtheridon/horda, sa igorovom ekipom (tj jozza je uvek online, a jeca i darko chesto, igor vrlo retko =o))

napolju je od-vrat-no kad nema ladovine na vidiku il ne daj bozhe morate u bas da udjete

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad smo vec kod toga, danas ce nemacke pancer divizije da sabiju britansku vojsku u severnoj africi i poteraju ruse iza urala...a posle mozda nukujem london:)

ccc. zashto se iskrcavati u sev afriku osim oko sueca, i josh bitnije, zashto na ruse pre nego shto se uzme britanija? :]

Link to comment
Share on other sites

Jeo pršutu i mlečni namaz :)

omg ako je prava, prava prsuta, onda taj mlecni namaz i leba koji si jeo uz nju cini svojevrsnu blasfemiju i poganu interferenciju u uzviseni ukus jedinstvene prsute!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, najbolja je pršuta u lepinji s kajmakom, ali jebi ga, nije više četresedma :(

au to jeste do jaja...

mada, ja bih tako hasao ovu nasu prsutu, onu hardkor licku prsutu s tavana iz srednjevekovnog sela koje nema struju ne bih mogao ni sa cim, pa ni sa lebom, mame mi, ono je nenormalno, imao sam prilike da uzivam u tome (a mislim da je malo ko, posto je ovo moje selo bas bilo hardkor middle earth) do neke 91, onda su tamo poklali sve i spalili, tako da su ostala samo secanja:)

i ne, nisam vremenom idealizovao:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

omg ako je prava, prava prsuta, onda taj mlecni namaz i leba koji si jeo uz nju cini svojevrsnu blasfemiju i poganu interferenciju u uzviseni ukus jedinstvene prsute!:)

Prava je prshuta ali tako nisam mogao kajmak, mnogo bi mi teshko palo. Inache obichno to jedem. Ovaj namaz je kao neki krem sir, sto mi je bolje jer nije toliko masno (da kazhemo) a opet je namaz :)

onu hardkor licku prsutu s tavana iz srednjevekovnog sela koje nema struju ne bih mogao ni sa cim, pa ni sa lebom, mame mi, ono je nenormalno, imao sam prilike da uzivam u tome (a mislim da je malo ko, posto je ovo moje selo bas bilo hardkor middle earth) do neke 91, onda su tamo poklali sve i spalili, tako da su ostala samo secanja:)

Josh jedan Lichanin? :) omg odakle si sad pa ti? :)

Link to comment
Share on other sites

lol brkati licani:)

to je po kevi, po caletu mu dodjem rus (lol jos sam kao high elf, caletov deda je bio neki bajica i zapalio je kad je bila oktobarska, cak je trebalo da dobijemo gomilu sranja posto je denacionalizacija tih zamkova i vila i kuraca, ali izgleda nista od toga, naravno), deda po kevi mi je sa otrica, a baba iz, pazi sad maricica. to je to selo od pet i po kuca bez maltera i bilo cega, a na tavanu prsuta bog te jebo!:) i naravno svi se prezivaju maricic.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

clipboard24ly1.jpg

I pwn :)

elem, jutros zaginuo do nekih 8-9, sad ustao, i tako... pijem kafu :)

btw ima neko dl link za The King - Gravelands album ?

odlepio sam, nigde ne omgu da nadjem..

if so, pm plz ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ pesma nasao sam na gusarima, dojaja je sto su se otvorili i za non-sbb usere...

elem, sad jurcam resenje za neki problem za apache serverom, ne moze da mu se pristupi spolja, jedino preko localhosta ja mogu da vidim, pica nece da pusti nista preko ip-a :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Awaiting Fear objasnio :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zapio sam se a nishta nisam uradio pa se smorio i dosho kuci,aj lebac ti xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...