Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

malo sam mesio, sad jos da sacekam da vidim hoce li se dici, pa da razvucem picu! [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bre, chekao je da mu istekne 3 meseca tj bez cimanja admina juzer mozhe da menja nick na 3 meseca only

nego fasciniraju me "lokalni teen kloshari" koji ajd sto gluvare po dvoristu kad je lepo vreme al sad po ovoj ljigavoj kishi...=o)

Link to comment
Share on other sites

ne bre, chekao je da mu istekne 3 meseca tj bez cimanja admina juzer mozhe da menja nick na 3 meseca only

nego fasciniraju me "lokalni teen kloshari" koji ajd sto gluvare po dvoristu kad je lepo vreme al sad po ovoj ljigavoj kishi...=o)

ako ne razumes, onda nemoj ni da komentarises:P KAJBLO POWAR11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kajblo kao pesnicki pojam, ne kao geografski:)

baj d vej svaki treci dan otprilike blejim na kosi i mogu ti reci da bas imate onih retardiranih klinaca vise nego mi trenutno

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mnogo blejiš, dulijo!

vidim da nokia n73 dobro drži cenu, mogao bih da je prodam i kupim nešto normalno.

inače, zakačila me neka prehlada, smor.

Link to comment
Share on other sites

krenula prodaja iphonea za 130 evra, u jebenoj bocvani, a ne u srbiji!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

прездравио сам, колико је то могуће, па дронујем...

јуче сам имао одисеју вађења нове л.к.

гњааааааа...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Al' je zahladnelo, jedva nadjoh neki odevni predmet koji odgovara ovakvom tipu vremena.

OK je onaj Wok and walk ili kako se vec zove. Bio sam u dosta tih kineskih restorana ali tamo nisam bio do sad. Fino je mesto, posebno i kako je sredjeno unutra, pa je onako i manje mesto, nije nesto preterano veliko i to.

Link to comment
Share on other sites

a gde je to tačno, Laki?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

morao sam da izvlachim jorgan da bi normalno spavao sinoc ... ali sam se zato prebio od qnta \o/

citam neki wh40k strip i razmisljam o taktici za vecerasnji tabletop

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

a gde je to tačno, Laki?

U nushitjevoj, odma' pored grineta, cudi me da nisi vid'o. Ima napolju par mesta za sedenje a unutra recimo 6 stolova. I onda ono birash "osnovu" (povrtje, pirinach, testenina), zatim glavni sastojak (tofu, meso, shkampi) i onda preliv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...