Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preselila se za vikend... Danas se jos neke stvari voze za Plave Horizonte... U petak krece rushenje, a moja malenkost dobila odobrenje da rokne prvi prozor :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Moli se Sa1nt da prestane da prchka po forumu preko mobilnog telefona. Hvala! [:D]

Planirao sam danas da idem na bazen, pauza u teretani, ali je neshto oblachno tako da od toga prolly nece biti nishta. Ici cu na trchanje vecheras instead! meh

Imam 2 PSPa trenutno kuci, treba da downgradujem jedan na 3.80 firmwire, ako neshto ne spalim bice dobro! ^^

.

Link to comment
Share on other sites

koji trip juce. blejim na gajbi, i cuje se eksplozija, i vidi se neki dim iza zgrade. dosli vatrogasci, odradili sta su imali, i zapalili. jutros prolazim tu kolima na posao, a na trotoaru jebeni kombi koji je eksplodirao. sta se tu zapravo desilo, bog zna.

joj, imam problema sa formulacijom bilo koje prosto prosirene recenice, must sleep some more.

tako slicno je ovde pre mesecak dana izgoreo BMW X5 ( i usput je plamen zahvatio i neku susednu ladu, onu valjda kalinu ) ... sad zamisli lika koji je skupljao godinama da kupi taj auto od 7-8000 , a par dana zatim se na onom mestu stvorio nov novcija beli lexus :)

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

Evo zvanicno mog najgoreg dana u zivotu.

Ne volim kada sam to procitam na ovom topiku, ali ja prosto moram negde da se pozalim. :)

Sam sam u radnji do kraja dana, ima maloprodaje, ima papirologije, ima isporuka, ima nabavke. Sad sam seo da doruckujem pa idemooooo.

Jos na to da dodamo neke vlada-pomada emo probleme iz privatnog zivota (gej zvuci ali nema veze s tim lol) i tuzne smajlije iz danasnje Blic bio-prognoze i slika je kompletna.

jebi ga

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

sta seres, imas kola sa line in prikljuckom

jebote koliko VONJAM

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jos malo, pa u ziku sliku da se slikam, pa da predam prijavu za pasos sutra!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

na foxu moj omiljeni film - bilo jednom u americi

\0/ uhvatio sam nekih 10 minuta filma kod ortaka, moram večeras da ga opet odgledam, imam ga u DVD9 formatu.

Sinoć gledao tekmu kod ortaka, ne pamtim kada sam se toliko nervirao.

@G!!!!

kako si ti dali jbt? Našli ti pa kao uđi ili kako ?

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako sabija film, shteta shto ga nisam uhvatio od pochetka.. davno je bilo kada sam ga poslednji put odgledao od prvog do poslednjeg minuta.. i da, svaka chast foksu na filmovima koje su prikazali u poslednjih nedelju dana.

Link to comment
Share on other sites

jebote vetj dva dana mi trne leva ruka.. imam neki chudan bol u noktima (da, nokti..) i osetjaj u levoj shaci mi je jedno duplo slabiji.. ne znam koj vrag je to i zashto me boli, bridi i trne. smorio sam se, mislio sam da tje me protji do danas. :(

Link to comment
Share on other sites

eksperimentisem sa ovim

post edited by....

ocu da mi se ne pojavljuje!!

edit1: loo!

edit2: orfl!

edit3: ofofo

edit4: jebo te edit da te jebo edit

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...