Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mica mala. ali dobro, svako radi ono sto voli!

valjda.

sa kompa na poslu, na komp gajbi, jebiga, mora da se radi, i radi, i radi.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kad sam zadnji put izgledao ovako raspadnuto...jebote izgledam ko da mi je 26 i da se pajdam vec 8 godina :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A ja izgledam ko da mi je 20 i da se pajdam osam godina lol

u tome je tajna tvog fit izgleda!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kad sam zadnji put izgledao ovako raspadnuto...jebote izgledam ko da mi je 26 i da se pajdam vec 8 godina :(

brate i ja tako izgledam!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kakvi ste vi pajseri jbt ne verujem :) de vam je mladost :) sad klopao paprike u kajmaku mmmmm odvalio sam se, i sta odo napolje, cyaaaaa

p.s. poceo sam da vozim auto na benzim jbt zaboravio sam sta je to, sad kad finansije dozvoljavaju da uzivamo u voznji :)

Edited by pil
Link to comment
Share on other sites

morao sam da ispraznim flashu-kasicu! :(((

skupio sam 2.514 dinara, samo da vidim jos ko ce da mi razmeni kilo metala. ukoliko budu krenuli da broje, razbicu im glavu kurcem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

morao sam da ispraznim flashu-kasicu! :(((

skupio sam 2.514 dinara, samo da vidim jos ko ce da mi razmeni kilo metala. ukoliko budu krenuli da broje, razbicu im glavu kurcem.

ako nece da ti razmenjuju, samo odes u banku, pitas, ako nece, onda otvoris racun [:0]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...