Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaah , vratih se sa ispita , za divno cudo profesor nije bio u losem elementu

valjda sto nije izlazio satima iz sale gde je konstantno radila klima ...

ma ko zna ostaje da se vidi

sad da se odmorim pa na adu oko 17h \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

pa to vam je kao da stavljate u kasicu prasicu dinar svaki dan :D i onda posle duuugo vremena razbijete i ono gomila para :D da ste trosili dinar svaki dan to ne bi bilo nista :D ovako to je premija !!!:D

ti ne mozes da dignes pare sa pej pala u srbiji ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa to vam je kao da stavljate u kasicu prasicu dinar svaki dan :D i onda posle duuugo vremena razbijete i ono gomila para :D da ste trosili dinar svaki dan to ne bi bilo nista :D ovako to je premija !!!:D

ti ne mozes da dignes pare sa pej pala u srbiji ?:D

Ima ortak paypal acc u Shvajcarskoj, samo ce posle prebaciti kesh na nashu karticu... Koje bre emocije kad sam izgubio 3godine zivota? Hocu da se otarasim bede, nisam ja k'o Kruko i njegov bicycle from hell! :)

.

Link to comment
Share on other sites

Kako se ko doseli u zgradu, tako krene da buši po stanu i obija zidove kako mu padne na pamet. A onda se odseli za pola godine ili godinu, i sve u krug. Jebem ti takve ljude i takve navike, živim u ovoj zgradi već 16 godina i najveća buka koju sam ikad napravio bila je kad sam u mladosti ludosti puštao Astral Projection kao test ozvučenja za osamnaesti, a sad trpim ovo izdrkavanje već drugi dan (da, nedelja popodne je pravo vreme za početak građevinskih radova), na kurac ih nabijem dabogdaimsepolomilaburgija!1

Link to comment
Share on other sites

Kako se ko doseli u zgradu, tako krene da buši po stanu i obija zidove kako mu padne na pamet. A onda se odseli za pola godine ili godinu, i sve u krug. Jebem ti takve ljude i takve navike, živim u ovoj zgradi već 16 godina i najveća buka koju sam ikad napravio bila je kad sam u mladosti ludosti puštao Astral Projection kao test ozvučenja za osamnaesti, a sad trpim ovo izdrkavanje već drugi dan (da, nedelja popodne je pravo vreme za početak građevinskih radova), na kurac ih nabijem dabogdaimsepolomilaburgija!1

pa brate ti opt kreni s astral terapijom [:D]

Link to comment
Share on other sites

Imam neku blokadu na mozgu ,ne mogu da razmishljam,a bash mi se uchilo xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako se ko doseli u zgradu, tako krene da buši po stanu i obija zidove kako mu padne na pamet. A onda se odseli za pola godine ili godinu, i sve u krug. Jebem ti takve ljude i takve navike, živim u ovoj zgradi već 16 godina i najveća buka koju sam ikad napravio bila je kad sam u mladosti ludosti puštao Astral Projection kao test ozvučenja za osamnaesti, a sad trpim ovo izdrkavanje već drugi dan (da, nedelja popodne je pravo vreme za početak građevinskih radova), na kurac ih nabijem dabogdaimsepolomilaburgija!1

ne zanimaju nas komshije! nisi nas skoro apdejtov'o za onu ribu, pricaj!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

juce sam radio u Petici od 14h do 02h...hteo sam da propistim...i sve bi to bilo ok da se lepo dobiju zasluzene pare...ali ne,plata je vise nego smesna,sta vise sramotna je...

epilog ovoga je naravno da sam ja danas zvao i dao otkaz,i nek se jebu oni sa njihovim parama...

moguce da cu raditi kao prosle godine u Pancevu u jednom kaficu(restoranu),gde je dobra plata,i dobri su ljudi...ne znam,videcu...

uf,raspad covece...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...