Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote kako mi je dosadno.. nisam spavao otprilike chetiri dana kao chovek (2-3h / day uglavnom), ceo dan blejim u sobi, gledam u plafon, kao malo igram wc3 i dotu, slusham muziku - a i ne slusham je, gledam tv- a i ne gledam ga, pratim kao ovaj tenis a onda provalim juche da mi puca kurac da li tje dementieva da pobedi ili ne.. totalno sam se smorio. oko 5h ujutru, danas, hteo da gledam film, proveo sam jedno sat vremena trazetji neki film od ove gomile koju imam, nisam nashao nishta shto mi se gleda.. boli me glava, boli me zeludac, vrutje mi je iako mi klima radi na Power Cool 18c max speed-u vetj 8 sati.. aaaaaaaa.. jebeno sranje.. moram da nadjem neku poentu u zivotu, neku zanimaciju, neshto shto tje me chiniti sretjnim bar na neko vreme.. nema smisla vishe ovako da zivim.. ako neshto ne promenim uskoro, samo tju da uradim /suicide i tjozdra-vozdra!

p.s.

zivot je go kurac.

Link to comment
Share on other sites

jebote kako mi je dosadno.. nisam spavao otprilike chetiri dana kao chovek (2-3h / day uglavnom), ceo dan blejim u sobi, gledam u plafon, kao malo igram wc3 i dotu, slusham muziku - a i ne slusham je, gledam tv- a i ne gledam ga, pratim kao ovaj tenis a onda provalim juche da mi puca kurac da li tje dementieva da pobedi ili ne.. totalno sam se smorio. oko 5h ujutru, danas, hteo da gledam film, proveo sam jedno sat vremena trazetji neki film od ove gomile koju imam, nisam nashao nishta shto mi se gleda.. boli me glava, boli me zeludac, vrutje mi je iako mi klima radi na Power Cool 18c max speed-u vetj 8 sati.. aaaaaaaa.. jebeno sranje.. moram da nadjem neku poentu u zivotu, neku zanimaciju, neshto shto tje me chiniti sretjnim bar na neko vreme.. nema smisla vishe ovako da zivim.. ako neshto ne promenim uskoro, samo tju da uradim /suicide i tjozdra-vozdra!

p.s.

zivot je go kurac.

:(

аман, Ћиро...

знам шта ти треба.

послао сам ти један велики топли загрљај и специјално јуришно паковање од 1000 јединица концентроване позитивне енергије из резерви Јода чејмбр гард сториџа.

не успе ли, ако је ситуација баш грејв, има да пошаљем и интервентну јединицу - мене. има да ти банем на гајбу и да те излемам прво, па идемо у провод.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

прво провод.

па созерцаније (интроспекција).

па тренинг.

па тек онда посао.

батине ин битвин, по потреби.

уф.

4 сата ми се врти на рипиту

Hi-Gloss - You'll Never Know (extended)

каква ствар.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

<3

ma ovih par dana sam u nekom bedaku, pijem duplu dozu paroxetine-a ali ni to mi neshto ne pomaze. josh sam sada overio onaj "gole zene" topik i uzasno me je ubedachio u fazonu "ko prca te dobre pichke, i zashto to nisam ja? o boze zashto me mrzish."

bitje sve okej, uzeo sam tretju dozu.. :DDD

Link to comment
Share on other sites

'De ste ljudi?!?!?

Ustah pre sat vremena, nishta ne radim, treba d'idem da se slikam za index i da shaljem sva dokumenta sestri da me upishe, ne moram da idem lichno \o/...Danas oko 5 na bazen malo a za vecheras neam pojma shta cu... Valjalo bi jesti neshto sad, hmmm...

Drz se Tjiro, jebacesh ti uskoro!;)

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...