Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

laksha sam za 300din..

platila revers za doqmenta na faxu..

=/

edti:

kamene boNe ruLaju!

;]

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nisam,pusti...

nasao sam neko odelo u springfildu,probao,sve super...nisam ga kupio kao da bi probao jos neka,a naravno nista od toga...verovatno cu ovih dana otici i uzeti to,i onda samo jos cipelice da sredim...

ti?

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deste bre ljudi. Nikako da se javnem danas, sve hocu pa ne stignem :) Ali vidim da je sve pod kontrolom, znaci da ne brinem :)

Kupio sam patike, iste kao prosle, posto su se prosle raspale, pa sam ok :) I krivo mi je sto nigde ne mogu da nadjem Adidas one najstandardnije sa tri strafte ali da nisu neki zhenski modeli, i da imaju strmiji "pad", ne znam kako da to pojasnim najlakshe :)

E da, pio sam danas i Hakka chaj, direkt sa Tajvana stig'o, bas je nekako neobican i zanimljiv.

bem ti kako smo mi jadni ako je on stvarno umro u sirotinji...

Meni je to nesto sumnjivo. Ne kazhem da nije moguce, ali tipa sve cetiri cerke koje ima zhive u inostranstvu, ono, Danska, Austrija, levo desno, tachno svaka po 200 evra da je slala to je vec "para". Mislim, moguce je, da me ne shvatite pogresno, i da ne bude da mislim nesto loshe, ali ono, sve se poudavale preko, valjda rade neshto.

Link to comment
Share on other sites

ne rise da springfild pravi odela?

da,da...ima stvarno zanimljivih kombinacija...od klasicnih konobarskih,preko lanenih,do urbanih...

a ja sprfld stvarno obozavam,i uvek nadjem sve sto mi treba...i odelo koje sam nasao je 15k,sto nije preskupo... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...