Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ostavio neki torent da skida od sinoc, dosta zauzima pa nisam hteo smaram konekciju kad sam ustao, stigao sad na sljaku, dovezao svecu i buraza nesto do kruga klinickog da zavrsavaju, malo da overim forume i mailove pa da pocnem sa radom, e da PEEEETAAAAAAK :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inace, uzao sam u uzi krug za cimera, u konkurenciji je jos jedan lik i dve ribe, ako prodjem jao jao ^_^ sutra cu znati, a danas moram da spremim spisak troskova, da vidim mogu li ja da izdrzim mesec od ostatka kesa koji mi ostane, ili ne...

boris se protiv dve zene?

instant fail :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ribe traze cimera, tako da bas i nije fail :)

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ako su lose ribe opet je fail :)

uzmi moj savet... nemoj da zivis sa zenama... been there done that... it sucks!

edit: al dobro ja sam opet bahato alkoholicarsko aljkavo kopile tako da... who knows :)

ako su dobre ribe i ako te prime jedna(obe omg) ce te silovati. :)

Edited by Dylan Dog

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jos kad bih mogao da biram..nece mene niko da siluje, tamo cu samo da spavam otprilike :)

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gledao sinoc kod ortaka onu sramotu od fudbala, popili par piva, lomatitj izblejao gajbi na internetima, pricao sa ortakinjom o islandu, jako zanimljiva drzava i narod, moracu malo da se uputim u njihovu kulturu.

legla bi mi kuntalina popodne, izvalio sam da mi je mera da legnem u 12 da budem relativno chio sledeceg dana, ali sta je tu je, dolazi vikend pa cu se naspavati kao car. samo da iskombinujem neku bleju, rastavljam se od nespavanja proslih nekoliko petaka(?) (petkova??) i subota.

inace, uzao sam u uzi krug za cimera, u konkurenciji je jos jedan lik i dve ribe, ako prodjem jao jao ^_^ sutra cu znati, a danas moram da spremim spisak troskova, da vidim mogu li ja da izdrzim mesec od ostatka kesa koji mi ostane, ili ne...

Meni je najbolje sto im greju trotoare pa vikendom svi posle pijanchenja spavaju po trotoaru lol

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ mohi

vidis za to nisam znao :)) ali sam cuo super trip za prezimena, koji nisam znao. cerke po rodjenju dobijaju ime (ofkors) i prezime koje je ime caleta + dóttir, a sinovi ime, i prezime koje je ime caleta + son. nemaju administrativnih problema zbog toga jer ih je samo 250.000 :)

@ joker

rolajz brate

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako se dobro setjam greju trotoare koristeci gejzere, a klasicna su zapadno-evropska zemlja po pitanju posla/odmora i vikendom se svi opijaju ko majmuni, pa policija posto jelte nema posla kupi pijane ljude sa ulica i razvozi ih kucama :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zemlja snova, policija te vozi kuci da pavas kad popijes malo vise [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Scena iz prevoza - Ulica je Svetog Save, pravac naravno ka Slaviji posto je jednosmerna ulica. Sa desne strane u kosom parkingu stoji Citroen C3. Do njega dolazi neki lik da sedne i da vozi. Medjutim, blokiran je sa dva automobila koji su stali do njega i upalili sva cetiri, i on ne mozhe da izadje. Automobil ispred mene trazhi parking. Vidi sta se deshava, pomera se malo u rikverc (iako samim tim blokira ova dva automobila i sam citroen i daje desni migavac, kao, da se ubudzi tu kad ova tri automobila odu (a ne mogu jer ih on blokira). Problem je naravno sto taj automobil ispred mene blokira i protok po ulici sto znachi da em sto nema sanse da se svi pomere u rikverc da bi ovaj auto mogao u rikverc takodje (pa da ostali mogu da izadju), a naravno i sto iza stoji 50 automobila ljudi koji idu na posao i koji su naravno nervozni.

Nije potrebno dodati da je u tom automobilu koji je blokirao ulicu i hteo da se parkira - zhena vozach.

Link to comment
Share on other sites

jeste, zato su i zaustavili saobracaj!

edit: au kako sam se zajebao, hteo sam da nadjem neku sliku da upotpunim post, i napravio kobnu gresku: kucao sam reci SEX i CITY u gugl.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

fizichki i psihichki se pripremam za vecherashnje ludilo na ortakovoj vikendici.. ZIVOT JE LEP KADA SE IDE NA ORTAKOVU VIKENDICU BREEEE.. ima da stavim drogu u heroin vecheraaas.. aaaa.... SAMO REJV! SAMO SAMO REJV! REJV SAMO! SAMO!

Link to comment
Share on other sites

Scena iz prevoza - Ulica je Svetog Save, pravac naravno ka Slaviji posto je jednosmerna ulica. Sa desne strane u kosom parkingu stoji Citroen C3. Do njega dolazi neki lik da sedne i da vozi. Medjutim, blokiran je sa dva automobila koji su stali do njega i upalili sva cetiri, i on ne mozhe da izadje. Automobil ispred mene trazhi parking. Vidi sta se deshava, pomera se malo u rikverc (iako samim tim blokira ova dva automobila i sam citroen i daje desni migavac, kao, da se ubudzi tu kad ova tri automobila odu (a ne mogu jer ih on blokira). Problem je naravno sto taj automobil ispred mene blokira i protok po ulici sto znachi da em sto nema sanse da se svi pomere u rikverc da bi ovaj auto mogao u rikverc takodje (pa da ostali mogu da izadju), a naravno i sto iza stoji 50 automobila ljudi koji idu na posao i koji su naravno nervozni.

Nije potrebno dodati da je u tom automobilu koji je blokirao ulicu i hteo da se parkira - zhena vozach.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...