Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vratio se sa trcanja, rasprostro ves iz masine i sad lagano na spavanje...

Jao, sutra moram da peglam...:((((((((

Jebem ti samacki zivot...:((((

[:(]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas po svedochanstvo, a chini mi se da necu spavati nocas.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

au mile. spavao sam juce posle sljake 3 sata, i legao sam pre jedan, konacno. sada se osecam malo normalnije, zapravo nazirem i neki tracak snage u organizmu, iako sam se budio 4 puta nocas. izgleda da sam bio gladan, zveknuo sam neka dva piva, a rucao sam socijalno..moracu i danas da odradim kuru spavanjem, akumulirao mi se umor samo tako.

inace, jutros nije bilo vocnog jogurta da se kupi, nije jos stigao kamion, pa sam morao da husam musli sa obicnim jogurtom. ako se danas ne ispovracam, necu nikad. uzas. a pluca me prcaju i dalje, u zivotu vise necu na jebeno usce na koncert, ili cu da nosim masku, boli me kurac.

ah, sad jos vidim i da mi neko iz zrenjanina dig'o user i pass za rapid, pa ne mogu da ga koristim. nekome cu se najebati keve.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dopada mi se ovaj kruko aka večiti optimista :)

Danas mislim da je još toplije nego prethodnih dana, 29 stepeni pishe ovde meni (eto rime) sto je za devet ujutru dosta zanimljiva vrednost. Stoga ne planiram da izlazim bilo gde sve do jedno 19h :)

Link to comment
Share on other sites

I meni neko drka rapid, ali to cu da reshavam kad se naspavam.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

javi mi da li si resio, meni promena sifre trenutno nista ne znaci...pisao sam im na support mail, mater im.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek tacno u 8:30 se budim posto tad temperatura dostize nivo nepodnosljivosti ...

I nije bitno kad sam legao , jednostavno moram tad da se probudim...

Nekako se razbudih , sabio solju tople vode (toliko sam bio umoran da sam zaboravio da stavim 'benu kesicu caja unutra :S )

Onda otisao do poste da uplatim neke gluposti al to bi bilo previse lako da nema proketih penzionera koji se svadjaju sa jedinom radnicom na salteru dok neke kokoske iza piju kafu i smeju se ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

evo me na faxu,zavrsio sam prvi krug...rezultate dobijamo oko 12-12:30...

nekako je sve brzo proslo,zbrzao sam,tako da sam se malo smorio...ali sam zato malo pre proveravao neka pitanja za koja sam mislio da mi nisu tacna,ali eto ipak su tacna :)),tako da sam se malo smirio...

ne znam,videcemo...javljam cim saznam :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako su ti drpili user i pass leba ti ?

eo sad je sve ok. pa znas kako to ide verovatno. dao ortaku da skine "samo nesto", pa je on verovatno dao nekom svom da skine "samo nesto", i tako dalje. necu vise u zivotu da izlazim ljudima u susret za takve stvari. plati pa se klati.

o ima li ovaj dan kraja. kad jos pomislim da ne idem na odmor ovo leto, dodje mi da se utepam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Eheh krule, kako sam tek ja napravio epic fail sa odmorima.

Razmisljam ja, u septembru ce biti posla u avgustu ne, ihihihi, i uzmem odmor u septembru.

Da sad ne kacim eksel sa spiskom projekata, septmbar nista, avgust 2 banke i crhov, projektovano za 3 ljudi iz mog podsektora, f4ts0 sam tad, gg epic flail.

U prevodu od 8-19 na terenu vikend u principu se radi, adokumentaciju pisem na wc solji.

Isto ne idem nigde, al mi lepo oko srca :)

ici cu sa Koletom da istrazujemo skrivene staze velikog ratnog ostrva.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...