Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate to je bilo kul sa 16 :|

@ margi

pa ne, zapravo sam nosio kutiju kod ortaka pa sam njega pavnovao uz par piva :)

to nije bilo kul ni sa 16. :)

al nema veze

danas sjajan dan na poslu sa obecanjima jos sjajnih dana, videcemo :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kako sam slatko dremnuo posle ručka, uf, kao pravi deda :)

jednom kad se vratim sa ove vrućine u rashlađen stan, nema šanse da izađem do kraja dana. mrzim leto.

razmisljam se dal da upalim klimu i obucem se, ili ostanem u gacama

hahah ovo me je podsetilo na lakijev c/p o muškom u ženskom tuširanju

Link to comment
Share on other sites

Joj koji facepalm za doček Ane pred skupštinom, tako me je bila sramota da ne mogu da opišem. Onaj mentol se napio pred doček i krenuo nešto da sere, a ona... vidi se da je dete i pritom je žrtvovala ceo život za tenis, praktično je veći nolifer od Kilija (osim što ima IRL uspeh). Elem, te dočeke treba ukinuti, postali su užasni.

mada i dalje ima losh ukus za rpg :]

Wulfgare, gtfo people accounts!

Link to comment
Share on other sites

jednom kad se vratim sa ove vrućine u rashlađen stan, nema šanse da izađem do kraja dana. mrzim leto.

koje bre ove vrucine? :) vrh je vreme :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam video gore javno ponizavanje dugo vremena (Anin docek) ... tako da iako je imalo volela ovu zemlju , definitivno ce joj se smuciti xD

ontopic

A u hronici opet neki lik hteo da se baci sa mosta , ali su uspeli da ga odgovore od istog,ali to je za nedelju dana drugi pokusaj, sta je sa ljudima odjednom?

Postala moda da se radi freestyle sa mosta ili...

Skinuo sam machine girl i gledam koliko je litara vestacke krvi potroseno u filmu... moze laganica da se ispuni nekoliko bazena.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

^^jesi video pitzu koja ga je nagovorila :)

attention whore if u ask me

:D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam karte za pozoriste za nedelju i saznao da mi se jedan dobar prijatelj zheni onog tamo vikenda....sta je ljudima sa ovim svadbama u junu, kao da je to neki mesec koji garantuje srecu...kako cu samo finansijski preziveti sledeca dva meseca sa svadbom, diplomskim cascavanjem, troskovima oko mora itd...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

on igra wow :(

Ne igram bre! Evo, ceo dan nisam igrao! I necu! Sad i kad bih 'teo da igram mrzelo bi me da ga opet instaliram i skidam patcheve! :)

Nikita se ne kupa, zato niko nece sa njim na pice! :O

Izashao sam iz kuce u pola 3 a ushao u pola 9... Bio sa devojchicom u shetnji pa posle u teretani. Sad sam se najeo k'o svinjche, ne mogu da dishem... Prilichno lep i ispunjen dan... A shta raditi za vecheras? :)

.

Link to comment
Share on other sites

DIMLJENI KACHKAVALJ FTW!

Uf pojeo bi ceo onaj kolut za ruchak,da mi ga nisu bukvalno oteli xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e aj neki expert.

kupio ja SAW 1,2,3,4. i ne radi, kaze da mozda player nema taj codec, ili codec kojim je kompresovan nije podrzan.

dakle shta je problem? jel ono sistemski problem sa rezanjem diska koji ne mogu da resim drugacije osim da odem kod lika i zamenim, ili mi treba neki extra player ili tako neko mudo?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...